Real Madryt - Valencia CF [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.05.09 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neris napisał:
Trzeci sezon z rzędu bez ligi.

Ojej, i co teraz? :(

Loczeno napisał:
Czy ty jesteś normalny?

Daj chłopakowi się wypłakać. Smile

Brawo dla ekipy za ten mecz, dała z siebie wszystko, ale się nie udało. Jak jest taki pech, to się po prostu nie wygra. Karny, słupek, poprzeczka, spojenie i przegrywamy 2:0. Z Barcą jebała Valencia wszystko, nie wykorzystała karnego i setek, za to Barca strzeliła z dupy. Ot, piękno tego sportu, 29 strzałów i hektolitry potu nie wystarczyły by wygrać. Zasłużyliśmy na mistrza nie mniej niż Barca, ale wygrać może tylko jedna ekipa. Gratulacje dla Barcelony, gratulacje dla Realu za piękną walkę przez cały sezon.

Lecimy po obronę LM i jak nam się uda, to będziemy wielkimi zwycięzcami tego sezonu i tak.

Vamos!

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperor napisał:
Ligę mógłby uratować nam tylko cud bo Barca dwóch meczów nie przegra.

Barka nie musi 2 razy przegrać, 2 remisy też nasz urządzają. Z pateti to jeszcze, ale z Depor u siebie.. to po prostu się nie stanie. Piątkę minimum dostaną jak nie lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Neris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Neris napisał:
Trzeci sezon z rzędu bez ligi.

Ojej, i co teraz? :(

To, że strzeliłem w sierpniu, że nie wygramy ligi.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.09 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:

Brawo dla ekipy za ten mecz, dała z siebie wszystko, ale się nie udało. Jak jest taki pech, to się po prostu nie wygra. Karny, słupek, poprzeczka, spojenie i przegrywamy 2:0. Z Barcą jebała Valencia wszystko, nie wykorzystała karnego i setek, za to Barca strzeliła z dupy. Ot, piękno tego sportu, 29 strzałów i hektolitry potu nie wystarczyły by wygrać. Zasłużyliśmy na mistrza nie mniej niż Barca, ale wygrać może tylko jedna ekipa. Gratulacje dla Barcelony, gratulacje dla Realu za piękną walkę przez cały sezon.

Lecimy po obronę LM i jak nam się uda, to będziemy wielkimi zwycięzcami tego sezonu i tak.

Vamos!

Konkrety dlaczego zasłużyliśmy na mistrza? Mieliśmy idealną sytuację, serię zwycięstw, Barcę w przebudowie z trenerem bez doświadczenia, mieliśmy "odpadnięcie z PK, które miało dać siły na ligę", a i tak dajemy dupy. Wskaż konkretnie czym zasłużyliśmy na ligę?

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2015.05.09 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce mi się spierać z jakimś pionkiem, więc to będzie pierwszy i ostatni post w tym temacie, choć w mojej wypowiedzi chyba jasno wytłumaczyłem co mam na myśli. Mieliśmy rekordową serię, historyczną zwycięstw, graliśmy pięknie przez długi czas, ale nie da się wszystkiego wygrywać, czego dowodem jest choćby dzisiejszy mecz. Bo sport to w wielkiej mierze przypadek i tak równie dobrze Parejo mógł wykorzystać karnego i Barca by nie wygrała (zasłużenie) i my mogliśmy dzisiaj wykorzystać jedną sytuacje więcej, a nie obijać słupki i poprzeczki. Detale na które nie ma się wpływu czego dowód podałem powyżej zadecydowały o tym, że to obecnie Real jest drugi, a Barca zgarnie mistrza. Obie drużyny zasłużyły, obie grały świetnie, ale zadecydowały właśnie detale, przypadek, coś czego nie da się uchwycić czy zaplanować. Dlatego gratuluję Barcelonie mistrzostwa, a naszym pięknej walki przez cały sezon, bo również na nie zasłużyli. Tyle.

Sezon wciąż może być nasz jak obronimy LM, tego się nie da przebić, tym bardziej po finale z Barcą.

D:
No ba, putki po przegranym finale z nami by się pocięły mimo majstra i pucharu. Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2015.05.09 23:16, w całości zmieniany 1 raz

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.09 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Obronienie finału LM to byłoby coś. Nie dość, że zapisalibyśmy się w historii, to najprawdopodobniej przekreślilibyśmy szansę Barcy na tryplet, jednocześnie pokonując ich w bezpośrednim starciu, w El Clasico, w finale Ligi Mistrzów, podnosząc na ich oczach najważniejsze trofeum klubowwe. <serce>

Bylibyśmy zwycięzcami sezonu, to jest pewne.

Powrót do góry
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2015.05.09 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

0/6 punktów z Atleti, z którym Barca ma przynajmniej 3/6
1/6 z Valencią przy 6/6 Barcy
3/6 z Athleticiem przy 6/6 Barcy
4/6 z Villarreal przy 6/6 Barcy
6/6 z Sevillą przy 4/6 Barcy
no i 3/6 w bezpośrednim dwumeczu
17 vs 28-31
Ehh tyle "pecha" w starciach z czołówką ( miejsca 1-7). :lol2:

Powrót do góry
blazeq
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.05.09 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obaj macie rację (odnośnie obrony LM). Ale alternatywa do nakreślonego scenariusza jest silnie depresjogenna dla każdego kibica Realu.

@masterlag
Zaskoczyłeś mnie - aż tak miażdżącej przewagi się nie spodziewałem. Moim zdaniem Carlo przegrał sezon nie rotując z naprawdę słabymi ekipami. Enrique się nie bał i teraz zbiera plony tych decyzji - wszyscy grają na dużej świeżości, no może poza Messim, który wygląda na zmęczonego sezonem. Co jest jak najbardziej uzasadnione.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2015.05.09 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blazeq - no ba, Enrique zbiera plony. To dzięki jego rotacji Ronaldo dziś nie strzelił karnego, to dzięki jego rotacji Valencia jebała wszystko aż miło w meczu z nimi. Geniusz czystej wody! W takich tezach objawia się silna potrzeba do tłumaczenia wszystkiego tak, by mieć iluzję rozumienia co się dzieje, by mieć iluzje znania przyczyny każdego skutku. Tak człowiek stworzył boga, i z podobnym procesem mamy do czynienia tutaj, gdzie podaje się setki powodów z czego żaden pewnie nie jest decydujący.

masterlag napisał:
17 vs 28-31

Z Valencią by się skończyło zasłużonymi wynikami, to by było 20-25. Z Barcą mogliśmy po pierwszej połowie prowadzić 3-0 i już by było 23-22. Tak jak mówiłem, detale, szczegóły stanowią o ostatecznym rezultacie, a twoje wyliczenie tylko to potwierdza. Manchester United w Anglii też ma świetne wyniki z czołówką, więc pewnie uważasz, że zasłużyli na mistrza. Dobra, bo się zaczyna bagno robić, z mojej EOT, baw się sam masterlagu. :lol2:

D:
pikus88, nie wnoś, proszę!

D2:
masterlagu! Naprawdę, ostatni raz, ale muszę, wybacz. Tak DETALE. I nie zawsze są po stronie innych, przypominam, że w poprzednim sezonie wygraliśmy LM. Co zdecydowało? Detal w doliczonym czasie gry, Sergio strzelił po rożnym i piłka wpadła. Mogła nie wpaść? Mogła. Czy jakby nie wpadła tylko potoczyła się po linii w ręce bramkarza, to byśmy byli gorsi, byśmy słabiej zagrali i mniej zasługiwali na decime? Czy taki detal może na to wpłynąć? Moim zdaniem nie, ty możesz się trzymać wersji, że wynik zawsze pokazuje sprawiedliwego zwycięzce, twoje prawo, to wolny kraj. Ok, to była naprawdę ostatnia odpowiedź, wszystkim dobrej nocki.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2015.05.09 23:46, w całości zmieniany 3 razy

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.09 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis to porazka...za to co pokazali taki wynik boli mniej, nie zawsze da sie wygrac ale jak walcza na Bernabeu w takim stylu mozna wybaczyc duzo.
W zasadzie nie mozna specjalnie kogos zganic za to co sie stalo bo wszyscy wypluli pluca by osiagnac dobry wynik. Nawet Bale czy Illarra wniesli sie na wyzszy poziom niz to co dane nam bylo w tym sezonie zobaczyc w ich wykonaniu.
Mam nadzieje ze zobacze to samo w wykonaniu zespolu w meczu z Juve.

Ostatnio zmieniony przez bombel22 dnia 2015.05.09 23:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.09 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Nie chce mi się spierać z jakimś pionkiem, więc to będzie pierwszy i ostatni post w tym temacie, choć w mojej wypowiedzi chyba jasno wytłumaczyłem co mam na myśli. Mieliśmy rekordową serię, historyczną zwycięstw, graliśmy pięknie przez długi czas, ale nie da się wszystkiego wygrywać, czego dowodem jest choćby dzisiejszy mecz. Bo sport to w wielkiej mierze przypadek i tak równie dobrze Parejo mógł wykorzystać karnego i Barca by nie wygrała (zasłużenie) i my mogliśmy dzisiaj wykorzystać jedną sytuacje więcej, a nie obijać słupki i poprzeczki. Detale na które nie ma się wpływu czego dowód podałem powyżej zadecydowały o tym, że to obecnie Real jest drugi, a Barca zgarnie mistrza. Obie drużyny zasłużyły, obie grały świetnie, ale zadecydowały właśnie detale, przypadek, coś czego nie da się uchwycić czy zaplanować. Dlatego gratuluję Barcelonie mistrzostwa, a naszym pięknej walki przez cały sezon, bo również na nie zasłużyli. Tyle.

Sezon wciąż może być nasz jak obronimy LM, tego się nie da przebić, tym bardziej po finale z Barcą.

D:
No ba, putki po przegranym finale z nami by się pocięły mimo majstra i pucharu. Very Happy

Pionków szukaj jak będziesz grał w chińczyka z rodzeństwem. Tak jak pisałem, chciałem konkretów dostałem puste słowa, których efekt widzę teraz. Zostań asystentem Carlo, będziecie świetnie mydlić razem oczy na konferencjach.
Wnoszę o ostrzeżenie dla tego użytkownika, nie będzie mnie obrażał jakiś internetowy "ekspert".

Powrót do góry
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2015.05.09 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, drugi sezon z rzędu detale dziwnym trafem są po stronie Barcy (a sezon temu i po stronie Pateti) w meczach z szeroką czołówką, za to my przez te detale i niedociągnięcia tylko tracimy. Ot peszek. Co do tego "możliwego" 3-0 z Barcą to mówisz o ostatnim spotkaniu, w którym naszą bramkę na 1-1 poprzedziła spartaczona setka koguta, co równie dobrze mogło oznaczać 2-0 dla nich, zamiast 1-1??

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.09 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blazeq napisał:
Ale alternatywa do nakreślonego scenariusza jest silnie depresjogenna dla każdego kibica Realu.

Myślę pozytywnie Smile. Ostatnie pojedyncze starcia, czyli dwa finały Copa del Rey, to 2:0 dla Realu Madryt.

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.10 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krismichalik napisał:
CR przez 6 sezonów wygrał 1 ligę. Ale dla niego ważniejszy jest Złoty But.

<ściana>

skąd wiesz? mówił Ci?

F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2015.05.10 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawa za ten mecz. Zostawili tam serce i teraz to samo chce zobaczyc w srode. Jesli tak zagramy jak wczoraj to jestem dobrej mysli. Gramy o wszystko, gramy o sezon. Jesli wygramy LM to porazka w lidze zejdzie na 2 plan.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: