Real Madryt - Juventus FC [1-1] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.14 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i stało się. Klub skazany z góry (haha) na porażkę zagra w finale.
Przeżywałem wiele porażek w LM mojego ukochanego klubu, wczorajsza tez była ciężka do przełknięcia. Ba jeszcze długo będzie..
Co do meczu - gadanie o pechu jest trochę śmieszne, tak samo o karnym na Jamesie. No bez przesady. Pech to był z Valencią gdzie tamci chyba do jakiegos pitolca szamana poszli po szczęścia przez 90 minut :/ Wczoraj zwyczajnie Real nie potrafił sobie poradzić z Juve.

Co mnie najbardziej irytuje - CR strzelił karnego i..cały Real już miał w głowie finał. To było widać, to też potwierdził Ramos po spotkaniu. Ja się pytam: jak tam można? Real Madryt, klub, który ma doświadczenie, blamaże na koncie, LM jest ostatnią szansa na trofea w tym sezonie a oni rozluxniają sie po 23 minutach? I to w 1/ 2 LM z Juve? Nosz kurrrr..de o_O

Morata na 1:1 i bunkier, którego Mou czy Simeone by się nie powstydzili. A i tak Juve miało dwie wyśmienite okazje by ten II mecz wygrać.

btw. ciekawi mnie co z Carlo. Wydaje się, że Florek niezłą łaciną po meczu rzucał, zawodnicy też niepewni, Emilio również nic nie potwierdza..kto wie może od przyszłego sezonu Real zagra z kimś innym na ławce? Floro to Floro, z nim nie ma żartów, nie ma logiki. Zobaczymy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
fnatic0
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.14 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No proszę, puta i marny kibic Juve opowiadają o kibicach Realu, jacy to oni nie są. Liczę, że Real obroni LM i oboje spierdolicie z tego forum w podskokach i z podkulonym ogonem na dłuższy czas.

Cytat:
To nie jest możliwe, żeby Juventus zagrał nawet trochę lepiej. Nie zagrał genialnie ale to i tak był już szczyt ich możliwości. My jak na swój poziom (czyli poziom najlepszej drużyny świata) zagraliśmy totalną padakę. Drugi mecz na Bernabeu to zapewne będzie łatwiejsze spotkanie niż z Atleti, pomimo że na strzelenie gola będzie pół godziny mniej.

Cytat:
Tego kolesia przerasta zrozumienie dlaczego kibice obecnego mistrza Europy, drużyny która w ostatnich pięciu latach pięć razy z rzędu była w półfinale LM, uważają swój klub za faworyta w szrankach z zespołem, który rok temu nie był w stanie w ogóle wyjść z grupy, a w tym roku ledwo przeszedł najsłabszego ćwierćfinalistę z puli. I jeszcze ma czelność zarzucać kibicom Realu arogancję. Bezbłędna percepcja rzeczywistości.

Mógłbym tak cytować dalej, ale wróciłem dopiero z pracy, więc oszczędze wam.

Na przyszłosć trochę pokory panowie, bo jesteście tacy sami jak kibice Bayernu. Oglądałem tylko pierwszą połowę i widać było, że sędzia chciał wam mocno pomóc, między innymi wydrukowanym karnym, ale to nie wystarczyło.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.14 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec sezonu. Na podsumowania dajmy sobie czas do końca ligi, przy takim bólu i gorących głowach nie ma to większego sensu. Ciężko pojąć, że odpadliśmy, w moim przekonaniu z drużyną słabszą. Skuteczność, a w zasadzie nieskuteczność w dwumeczu, okazała się kluczowa.

Wielki szacunek dla Juve. Całym sercem za nimi 6 czerwca.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.14 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 o zwycięstwo Juve będzie ciężko. :/ Barca gra inaczej, poklepie, Neymar się wywinie (albo go sfaulują) i po Juve.
No ale jasne, LM dla Juve! Smile

Powrót do góry
pokepim
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2015.05.14 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O lidze to mówiłem juz 4 miesiące temu ze była przegrana (oczywiście jakies pajace robiły podśmiechujki). Natomiast ta przegrana z Juve to jest skandal. Jedyne trofeum jakie mogliśmy zdobyć, dlaczego? Ile jeszcze blamazy czeka ten klub?

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.14 09:06    Temat postu: Wybieram Ciebie! Odpowiedz z cytatem

poke, no i dobrze, że sobie robili. Mieli rację a Ty albo lubujesz się w umartwianiu i narzekaniu ze szczyptą czarnowidztwa albo żaden z Ciebie kibic. Sorry ale tak to wygląda. 4 miesiące temu nic nie było wiadome, wszystko możliwe. Teraz przypominanie takich rzekomych smutów nie służy totalnie niczemu. Więcej szczęścia w I meczu z Juve, choćby gram szczęścia w meczu z Valencią i nastroje byłyby zupełnie odmienne. Drobne szczegóły jak się okazało były decydujące o braku sukcesów w tym sezonie.
Pieprzenie "a nie mówiłem..", wiedziałem.." to raptem wyraz frustracji niesłużący zupełnie niczemu.
pozdrawiam.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.05.14 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ten, skończyliście już przygotowywać plan taktyczny na finał?

Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.05.14 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze analizujemy "tipy" taktyczne pod kątem Manchesteru United.

Powrót do góry
matys1910
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2015.05.14 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, gdzie są Ci idioci, bo tylko tak można ich nazwać, co planowali już finał z Barceloną?
Real znowu zagrał bardzo słabe spotkanie bez pomysłu w ataku i z gościem, który zapomniał jak się broni parę lat temu. Po zdobyciu bramki, to chłopaki myśleli chyba, że można zejść do szatni i zacząć świętować. Jesteśmy uzależnieni od jednego zawodnika i nie jest to Ronaldo, który stał się "tylko" maszynką od goli. Bez Modrica znowu widziałem durne klepanie po szerokości boiska i wrzutki w pole, zero alternatyw w ataku niestety. Strzał Moraty obroniłoby przynajmniej TOP 5 bramkarzy, a może więcej, baa oni by nawet nie dopuścili do tej sytuacji, bo zachowali by się lepiej na przedpolu. Od 2015 jechaliśmy po równi pochyłej, żeby spierdolić ten sezon i się udało.

Wielki Mou
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.05.14 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie dotarło to do mnie, że ta Stara Kurwa Juventus zagra w finale...

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
krismichalik
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.05.14 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:

A jak przygotowania do eliminacji LM?

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.05.14 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fnatic0 napisał:
Cytat:
No proszę, puta i marny kibic Juve opowiadają o kibicach Realu, jacy to oni nie są. Liczę, że Real obroni LM i oboje spierdolicie z tego forum w podskokach i z podkulonym ogonem na dłuższy czas.

Mógłbym tak cytować dalej, ale wróciłem dopiero z pracy, więc oszczędze wam.

Ale czego ty tu oszczędzasz, marny kibicu Juve? Patrząc na cytat który wybrałeś, naprawdę nie wiem. Miałem nadzieję, że Real obroni LM i spierdolicie z forum w podskokach i z podkulonym ogonem, Real LM nie obronił, więc dalej jesteście na forum i szczekacie. Takie życie, jedyne czego mógłbyś nam oszczędzić to swojego ujadania.

PanZarowka
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.05.14 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej z dwojga złego żeby wygrał Juventus niż Komorowski.

Mi jest smutno ze atak nie jest ani trochę kreatywny, zero jakichś niekonwencjonalnych zagrań, dobrego dryblingu, nic. Niby mamy naprawdę dobrych pomocników, James, Isco Modric i Kross, oni są kreatywni ale kiedy nie będzie do tego bardzo dobrych technicznie zawodników z przodu którzy potrafią skleic piłkę praktycznie na centymetr to atak pozycyjny jest bez sensu. Bardzo lubię Cristiano ale ileż to razy mu piłka odskoczyla na pół metra, przecież po takim czymś już nie ma tej szybkości akcji itd. Tak samo Jamesowi, Bale też wirtuozem nie jest a Benzema z kolei nie strzela bramek.
:(

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2015.05.14 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fnatic0 napisał:
Oglądałem tylko pierwszą połowę i widać było, że sędzia chciał wam mocno pomóc, między innymi wydrukowanym karnym, ale to nie wystarczyło.

I jak z tobą poważnie dyskutować, skoro pierdolisz o jakichś drukach?

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2015.05.14 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:

Z kim wy tam odpadliście w tym roku z LM? Z Olympiakosem czy inną Bazyleą?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2014/15 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13
Skocz do: