Jürgen Klopp [Liverpool FC]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.07 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klopp przychodząc do Liverpoolu, z miejsca stał się ich największą gwiazdą. Pokazał im nuty i kazał grać. Proste.

Tutaj już po jednym dniu musiałby sobie zanotować w kajeciku:
- Benzema - powinien grać, inaczej możliwe spięcie z Prezesem.
- Ronaldo - nie może być zdejmowany, nie może dużo biegać za piłką, krzyczenie niewskazane, starać się spoufalić i łechtać jego ego. Na konferencjach podkreślać, że jest najlepszym piłkarzem na świecie.

Ja się trzymam wersji, że Klopp doskonale wiedział co robi i był to jego wymarzony wybór. Ciekawy to będzie dopiero jego następny etap kariery. Choć życzę mu sukcesów z obecnym klubem i pozostania tam jak najdłużej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2016.11.08 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie uważam, żeby Liverpool to było jego spełnienie marzeń. Ale na pewno zdawał sobie sprawę, że Real Madryt pod względem stanowiska managera to upośledzony klub, a sama funkcja jest sprowadzona do trenowania i niesamodzielnego wystawiania składu.
Do momentu aż Perez bedzie maczał ręce w sprawach sportowych ten klub zawsze będzie miał problem ze stabilnością na stanowisku trenera i często będziemy budowani na nowy pomysł... pytanie tylko, na ile piłkarze będą elastyczni pod te nowe pomysły.

Wracając do samego Kloppa - żal dupe ściska patrząc na to, jak radzi sobie z taka drużyną i samą myśl, co mógłby osiągnąć w klubie pokroju Realu przy wolnej ręce w budowaniu składu. Jedyne co mnie pociesza, to fakt, żę nie trafił do bordowych.
Jak nie oglądam Realu, to oglądam Liverpool - bardzo przyjemnie ogląda się ich grę.

tylkoanglia
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.11.08 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klopp nie chce trenować takich klubów jak Real. On sie juz 100 razy wypowiadał, że kupowanie zawodników za 60 milionów i wiecej, wydawanie chorych sum to nie dla niego. On chce pracowac z zawodnikami, rozwijać ich na treningach.

Real to jest cyrk czy bedzie Perez czy nie, publika w Madrycie oczekuje cyrku, kabaretu i zabawy w postaci chorych transferów. Mysle ze dla Kloppa taki Liverpool to spelnienie marzen, bo ma pieniadze na transfery, klub nie musi nikogo sprzedawać, nie grozi to co go spotkalo w Dortmundzie, a do tego kapitalna liga i mozliwosc sprawdzenia się w meczach z innymi topowymi menedżerami

Niestety nie wszystko sie kreci wokol Realu. Nie dla wszystkich spelnieniem marzen jest prowadzenie Realu

Ostatnio zmieniony przez tylkoanglia dnia 2016.11.08 10:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2016.11.08 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na jakiej podstawie twierdzisz, że publika oczekuje cyrku?

tylkoanglia
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.11.08 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczekuje transferów za 100 milionów, potem kabareciku na stadionie i tricków nowych zabawek. Oni sa nauczeni ze w Realu musza byc chore transfery za niewiadomo jakie kwoty. Klopp sie tym brzydzi. On chce kupic sobie normalnego zawodnika i w treningu go wzmocnić. W Realu trzeba kupować gwiazdeczki

Powrót do góry
Bury Zenek
Caballero del Honor

Ostrzeżeń: 4294967292

PostWysłany: 2016.11.08 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno kibice byliby zawiedzeni gdybyśmy wygrywali a nie było "wielkich" transferów xD

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2016.11.08 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylkoanglia napisał:
No oczekuje transferów za 100 milionów, potem kabareciku na stadionie i tricków nowych zabawek. Oni sa nauczeni ze w Realu musza byc chore transfery za niewiadomo jakie kwoty. Klopp sie tym brzydzi. On chce kupic sobie normalnego zawodnika i w treningu go wzmocnić. W Realu trzeba kupować gwiazdeczki

Na jakiej podstawie twierdzisz, że publika tego oczekuje? Prezes może i owszem, ale publika? Podaj mi argumenty przemawiające za tym, że publika chce tych transferów. Podaj sytuacje, które to odzwierciedlają np. po ostatnim okienku transferowym.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.11.08 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wnikam w wywiady Kloppa, ale może jest na tyle rozsądnym gościem, że nie chce tracić lat kariery na użeranie się z Perezem. Jurgen to nadal młody gość i ma przed sobą jeszcze wiele lat kariery trenerskiej. Nikt nie wie ile posiedzi z Liverpoolu, ale nie mam wątpliwości, że kiedyś będzie chciał spróbować swoich sił w Hiszpanii czy we Włoszech.
I nie jest też powiedziane, że za kilka lat, kiedy Real powróci do normalności będziemy musieli się opierać o wydawaniu gigantycznych pieniędzy na transfery. Może pójdziemy bardziej w kierunku Bayernu? Nie wiem tego, ale argument, że Klopp nie będzie chciał przejść do klubu, który wydaje po 100 mln na transfery jest idiotyczny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2016.11.08 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

+ 40 milionów na Mane mu jakoś nie śmierdziało. Dobrze wydane, żeby nie było. Co do samego Kloppa, zazdrość.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.09 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak był bez posady i w odpowiedzi na pytanie dziennikarza poprosił o piwo w języku hiszpańskim.Sądziłem że uda się go wówczas zatrudnić ale o ile mnie pamięc nie myli Benitez był górą.
Konkretny trener z charyzmą, mam marzenie ujrzeć go w Madrycie.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.11.13 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę tylko tyle, że jeśli kiedyś przyszłoby Zizou skończyć pracę w Madrycie, a Carlo nie chciałby po raz drugi spróbować to Kloppa mam na szczycie moich trenerskich marzeń. W drugiej kolejności zastanowiłbym się na Jorge Jesusem (świetną pracę wykonuje w Portugalii, ma niezbędne doświadczenie i gra odpowiednią piłkę).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2016.11.13 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obstawiam, że prędzej czy później w Madrycie powinien nadejść czas Hiszpana, a będzie nim nie kto inny jak Unai Emery. Jestem ciekaw jak sobie tutaj poradzi. Zapewne nie będzie już tej całej szopki z BBC :]

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.11.13 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież czas Hiszpana był całkiem niedawno Shocked

Hiszpana Bułkojada
Tongue

Powrót do góry
Mic90
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.11.13 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie brał Beniteza na poważnie, ale nie róbmy z niego nieudacznika. Obecnie jego Newcastle jest liderem Chmpionship. On po prostu ze swoim podejściem nie pasował do Realu.

A skoro pojawiają się nazwiska, to ja widziałbym w Madrycie Pochettino.

Powrót do góry
kraxx44q
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.11.14 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego akurat jego byś widział?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8
Skocz do: