Rafael Benítez [Newcastle United F.C.]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponoć ma spieprzyć stamtąd, jak po raz drugi nie dadzą mu kaski na wzmocnienia Very Happy

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może teraz jakiś średniak w Premier League? Burnley, Watford, Crystal Palace? :-) Od najlepszego klubu świata do Championship w jeden rok... <hahaha>
Fakt faktem Benitez nigdy wybitnym trenerem nie był, a po blamażu i totalnej kompromitacji (najgorszy trener tego wieku - jakieś inne kandydatury?) w Realu będzie długo odbudowywał swoją pozycję, jeśli w ogóle takową jeszcze posiada. Szkoda chłopa, że pchał się do Madrytu, bo od początku sądziłem, że to poroniony pomysł. Z perspektywy czasu można powiedzieć, że tym epizodem zamknął sobie drogę do jakichkolwiek drużyn z czołowych lokat (1-6?) w ligach TOP5.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.05.08 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało widziałeś w Realu, skoro dla ciebie Benitez to najgorszy nasz trener w tym wieku.

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto może się z nim równać? Ewentualnie J. A Camacho, ale nie widzę innych kandydatur. Ancelotti? Del Bosque? Juande Ramos czy Capello? Nawet Luxemburgo już był nieco lepszy. Oczywiście kwestia oceny trenerów i ich dokonań jest niezwykle subiektywna, ale jestem ciekaw kto mógł być gorszy od grubasa :-)

Powrót do góry
remikb7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.05.08 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałeś o Lopezie Caro i Garcia Remonie. Queiroz to też mocna kandydatura w końcu nie ważne jak zaczynasz ale jak kończysz.

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, Garcia Remon to chyba powiązany z Camacho był, bo chyba z tego co pamiętam to zastąpił go na stanowisku trenera. Choć też długo nie zabawił, po paru miesiącach wyleciał.
Z Lopezem Caro to mnie złapałeś - kompletnie o nim zapomniałem, może dlatego, że to najmniej medialny i rozpoznawalny ze wszystkich trenerów Realu XXI w. Więc oboje mogą stanowić równą konkurencję dla Beniteza.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.05.08 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od grubasa? Bez jaj. Jak mnie mierzi takie nazywanie go. Na swojej pierwszej konferencji w Realu gościu się omal nie rozpłakał ze wzruszenia. Odbieranie mu umiejętności trenerskich to też głupota - po prostu on się nie odnajduje w miejscach, gdzie w szatni są takie charaktery z takim ego. Ma swoją metodologię pracy, nastawioną na teorię, na ogarnianie statystyk, nie jest typem motywatora/mówcy, a przyszedł po uwielbianym przez zawodników Ancelottim. Myślę też, że nie będzie przesady jak powiem, że miał ze wszystkich trenerów do tej pory jakikolwiek pomysł na Bale'a. Transfery? Sprowadził do nas Lucasa i Kovacica, czyli dwóch graczy, w tematach których są regularne spusty, a drugi ma szanse na bycie przezajebistym ŚP. No i jego dawny klub dokonał najpiękniejszej remontady w historii LM.

Daleki jestem od mówienia, że to dobry trener dla Realu, bo i sam byłem wkurwiony po zwolnieniu Ancelottiego, ale jakiś minimalny poziom szacunku można zachować.

Powrót do góry
Crawler
Reboot

PostWysłany: 2017.05.08 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba sobie kpisz <wow>

RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.05.08 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Beniteza:
Przypominanie słynnego finału sprzed 12 lat nie jest do końca słuszne, gdyż wypowiedzi piłkarzy, publikowane dużo później po opuszczeniu przez Rafę Anfield jasno wskazują, że nie miał on pomysłu na ten mecz, jego budowana w ukryciu taktyka spaliła na panewce już w pierwszych minutach i po 45 dostawał w dupsko 0:3. Nie miał nic do powiedzenia piłkarzom oprócz tego, by grali i cieszyli się finałem. Gerrard i spółka wzięli sprawy w swoje ręce (no i oczywiście Dudek ) i wygrali dla niego to trofeum. Także smutna i brutalna jest prawdziwa strona najważniejszego tytułu który "wygrał" ten trener. A nawet jeśli to do was nie trafia, to przypomnijcie sobie chwile sławy Di Matteo, gdy wygrywał LM z Chelsea. Rok później- bezrobocie, potem Schalke, a teraz nawet nie wiem co porabia. Generalnie z Benitezem mogło być podobnie, gdyby nie zachaczył się w Newcastle.
W Napoli niby nie było tragedii, a przejmował klub kiedy był wiceliderem, a gdy go opuszczał zajmowali 5 miejsce bez szans choćby na drugie miejsce. Ba, najlepiej o powodzeniu kolejnego projektu w jego karierze świadczy fakt, iż piłkarze uczcili jego dymisję uroczystą kolacją.
Fatalna pretemporada, bez strzelonej bramki w czterech meczach z rzędu i kiepskie wyniki w lidze, zakończone tak dużą stratą do Barcy, że nawet kroczący triumfalnie od zwycięstwa do zwycięstwa Zidane nie dał rady tego naprawić, a przegrywająca hurtowo Barca to rzadkość. Nie muszę przypominać gwałtu 4:0 na Santiago, w naszej świątyni? Ponadto fiasko z transferem De Gei (tak, wiem, że miał z tym niewiele wspólnego, ale niesmak pozostaje). No i kiepska forma Ronaldo, którego nie potrafił wpasować do drużyny i szybko popadł z him w konflikt. Porażki z topowymi drużynami, i brak stylu.Zero kontry, zero szybkosci gry, fatalne zmiany i brak udzialu w grze naprawde dobrych zawodnikow.
Nie ulega wątpliwości, że Benitez - jakby na niego nie spojrzeć (nikt nie kwestionuje przywiązania do Realu, ale darujmy sibie sentymenty) to jedna z największych pomyłek Pereza.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.05.09 01:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że zatrudnienie Beniteza było błędem to oczywistość, ale nieokazywanie mu szacunku i odbieranie trenerskiej klasy jest czystą głupotą i w tym przypadku - a mowa o prawdziwym Madridiście - zwykłym chamstwem.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.05.09 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego potrzeba odpowiedniej definicji trenerskiej klasy. Bo klasę to może i ma, ale metody i styl tak przestarzały, przemielony i przegniły, że dostaje się co najwyżej na półkę Rijkaarda.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Byli piłkarze i trenerzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 90, 91, 92
Strona 92 z 92
Skocz do: