Lucas Vázquez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2017.10.02 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stwierdzenie "koniec tematu" faktycznie zawsze wyczerpuje temat.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.10.02 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, z tym Achrafem to nic nie wiemy. Fajnie, że dobrze zagrał, ale nie wiadomo jak dalej potoczą się jego losy. Byłem daleki od panikowania jak Dani wyleciał i jestem daleki od stwierdzenia, że Achraf jest gotowy na Real.

Po drugie, Lucas jako skrzydłowy w praktyce w każdym meczu w którym gra dochodzi do paru sytuacji strzeleckich. W ostatnim meczu doszedł do dwóch sytuacji w których mógł zdobyć gola strzelając z okolic 5 metra. Choć imponuje tym że potrafi się znaleźć w polu karnym w dogodnej sytuacji, to jego obecność obecnie kończy się w większości przypadków zmarnowaniem sytuacji. Niech sobie będzie tym skrzydłowym, ale niech w takich sytuacjach goni za piłką żeby nie uciekła po dośrodkowaniu z przeciwnej strony, a nie stara się wykończyć sytuacje, bo w tym drugim wszyscy ofensywni zawodnicy wydają się być przed nim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.02 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Stwierdzenie "koniec tematu" faktycznie zawsze wyczerpuje temat.

No dla mnie to jest jasne ;) Zawsze można wytoczyć swoje argumenty, ale w tym wypadku raczej mam słuszność.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.10.04 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, uwielbiam gościa za to jak pracuje na boisku, ale od pewnego czasu stanął w miejscu jeśli chodzi o rozwój, co chwile ten sam zwód, na który prawie nikt się już nie nabiera. Jeśli miałoby dojść do przetasowania naszego ataku po sezonie to nie płakałbym za nim.

Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.10.04 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie byłem jego wielkim fanem, zazwyczaj jeździec bez głowy. Na początku mu się udawało, ale wachlarz zagrań ma tak ograniczony, że już prawie wszyscy znają je na pamięć i bez problemu go zatrzymują.

Na pewno jednak przyda się jego waleczność i płuca, oby tylko poszły za tym też liczby.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.10.04 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Burzafka napisał:
Kurde, uwielbiam gościa za to jak pracuje na boisku, ale od pewnego czasu stanął w miejscu jeśli chodzi o rozwój, co chwile ten sam zwód, na który prawie nikt się już nie nabiera. Jeśli miałoby dojść do przetasowania naszego ataku po sezonie to nie płakałbym za nim.

I kim byś zastąpił gościa, który nie ma problemu z byciem zmiennikiem, jest wychowankiem(a 4 do CL musi być), był w zeszłym sezonie w top10 najlepiej dośrodkowujących zawodników w Europie, jest cholernie pracowity na boisku + jako jeden z niewielu zawodników w obecnym Realu umie faktycznie zrobić wiatr na skrzydle? Nie mówię, że zawsze jest to produktywne, nie mówię, że zawsze mu to wychodzi, ale dryblingu w Realu wiele nie ma, trzeba liczyć na magię Marcelo czy Isco. Nikt nigdy nie zakładał, że zostanie ścisłego topu graczem(choć gdyby poprawił wykończenie to byłby naprawdę zajebisty), więc też oczekiwania trzeba mieć nieco inne... niemniej Vazquez to skarb i tak jak długo godzi się z ławką to tym skarbem pozostanie.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.10.04 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^

miXUE napisał:
Nie mówię, że zawsze jest to produktywne, nie mówię, że zawsze mu to wychodzi, ale dryblingu w Realu wiele nie ma

No właśnie, a komu wychodzi? Carva, Marcel, Bale też często walą piłki na pałę i nic z tego wynika.Zachowując proporcje Lucas jako zmiennik raczej nie odstaje, taką mamy kadrę a nie inną.
A nasz prawdziwy Joker za 60 melonów jest już w Chelsea.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2017.10.07 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takim samym zawodnikiem ze szkółki. Wymiana 1:1.

Elesshar
Pezzonovante

PostWysłany: 2017.10.15 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic konkretnego nie daje w tym sezonie drużynie. Tak, pamiętam o golu z Levante czy tej kontrze z Barką na Campo na 3:1. Często wchodzi w drybling i traci piłkę za co już go Modrić opierdalał.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.10.15 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeździec bez głowy można powiedzieć.

Kamil121
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.10.17 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ta półka niestety, gościa max chyba widzieliśmy w sezonie 15/16. Irytuje mnie tylko ostatnio.

pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2017.10.17 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich piłkarzy jak on trzeba zmieniać co jakieś 3 sezony. Mam wrażenie, że gość za bardzo sobie przyklepał, że będzie grał i efekt jest jaki jest.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.10.18 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa ludzie. Nie on jest w tej chwili problemem. Grał coś z 10 minut wczoraj? Pewnie mniej.. Jasnym jest, że jego wachlarz zagrań jest już znany szerszej publice i po prostu nie wszystko już wychodzi, to normalne.. wiedzą na co go stać i jest rozpracowany. Niemniej stawianie go jako gościa od strzelania bramek - co obecnie jest problemem, to pomyłka. On nie był i nie będzie strzelcem. On może robić bramki.

Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.10.26 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech on się budzi. Jego obecność w kadrze od miesięcy zupełnie nie spłaca się na boisku.

Powrót do góry
Kakamilus
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2017.10.28 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czego oczekujecie? Że będzie wykręcał statystyki takie jak powinien Bale? W porównaniu do Benzemy i Bale przynajmniej widać że się stara a statystyki od obu naszych cracków ma nie wiele gorsze. Ta sama sytuacja co z Callejonem. Pierwszy sezon miodzio, a w drugim już za słaby i najlepiej na niego robić nagonke że drużyna gra słabo.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Następny
Strona 24 z 26
Skocz do: