Lucas Vázquez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.12.02 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mecz wczoraj zagrał i nie ma co pierdolić. Może i kontrę zepsuł, ale cały mecz był pod grą, dużo dobrych zagrań, do tego tradycyjnie harował na całym boisku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.02 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Pierdolnij się w łeb.

Nie ma to jak argumenty. Może i zagrał przyzwoicie, ale gość kopie się po czole notorycznie. Co prawda wybór między nim a Balem czy Benzemą to jak wybór między Dżumą a Cholerą.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.02 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem napisać tak, żebyś zrozumiał.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Majima
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.12.02 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili poziom wyżej od Asensio.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2018.12.09 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Realu Madryt, najbardziej utytułowanym zespole, gra facet będący totalną mizerią od ponad 6 miesięcy tylko dlatego, że dużo biega. Ten klub nie ma prawa wygrać czegokolwiek w tym sezonie, to cholernie przykre.

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2018.12.09 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo kaleka i leniwy kloc nawet nie biegają . Ławka to skład węgla i papy.

lol1def
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2018.12.09 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat kaleka w tym meczu pokazywał zdecydowanie więcej od jego dwóch partnerów w ataku.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.09 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pabloos. napisał:
W Realu Madryt, najbardziej utytułowanym zespole, gra facet będący totalną mizerią od ponad 6 miesięcy tylko dlatego, że dużo biega. Ten klub nie ma prawa wygrać czegokolwiek w tym sezonie, to cholernie przykre.

Dwóch lat i sześciu miesięcy*.

Z wyjątkiem oczywiście tej wspaniałej akcji z Atletico w półfinale Ligi Mistrzów Potfur

Pardon, pomyliłem tematy*. To przez moje hejterstwo :/

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2018.12.09 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pabloos. napisał:

Jego rolę idealnie podsumował niedawno Cube, można mu wiele zarzucić, ale jest niezwykle przydatnym, a zarazem kurewsko ważnym dla tej jedenastki. "To jest Real Madryt" :lol2:, już masz wirtuozów i czarodziejów w postaci Isco i Marusia, wielcy, technicznie genialni, godni potężnego Realu Madryt. Zdejmijcie klapki z oczu, otwórzcie się na rzeczywistość, albo pogódźcie się z rolą futbolowych ignorantów. Wstaw w jego miejsce Asensio, co masz? Ja widzę dziurę, a Ty?

Często mnie wkurwiał, ale w ostatecznym rozrachunku zapewnia balans i równowagę. Cieszę się, że go mamy.

Powrót do góry
Pabloos.
benzemisti

PostWysłany: 2018.12.09 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równowagę i balans? Zwłaszcza wtedy, kiedy przez nieodpowiedzialne straty rywale wyprowadzają kontry. Powtarza się to nieustannie od kilku spotkań. Wsparcie skrajnych obrońców jest naprawdę istotne, ale na Boga, w spotkaniach z Barceloną, Atletico czy inną wielką drużyną, a nie cholernym Eibar czy Huescą. Pragnę przypomnieć, że przez kilka lat w Realu występował tercet BBC. Czyli potencjalnie trzech graczy, którzy z grą obronną mają niewiele wspólnego. Stosując Twój żargon, wolę mieć dziurę w postaci Cristiano, bądź kogoś, kto choć aspiruje do podobnego poziomu, aniżeli ulep Vasqueza. Z tą dziurą, kraterem czy autostradą, Madryt potrafił wygrać 4 najważniejsze klubowe trofea w 5 lat. Z piłkarzami pokroju Lucasa mogą wygrać, ale Audi Cup.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.12.09 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy wszyscy macie coś do tego Audi Cup?

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.10 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lol1def napisał:
Akurat kaleka w tym meczu pokazywał zdecydowanie więcej od jego dwóch partnerów w ataku.

To nie jest wyznacznik. Dwaj panowie B&B grają gówno i również o tym wiadomo nie od dziś, nie od wczoraj.
IVAN_ZAMORANO napisał:
już masz wirtuozów i czarodziejów w postaci Isco i Marusia, wielcy, technicznie genialni, godni potężnego Realu Madryt. Zdejmijcie klapki z oczu, otwórzcie się na rzeczywistość, albo pogódźcie się z rolą futbolowych ignorantów. Wstaw w jego miejsce Asensio, co masz? Ja widzę dziurę, a Ty?

Czytasz trochę tematy? Oglądasz mecze? Hejt jaki leci na tych Twoich wirtuozów godnych gry w Realu jest podobny do tego tutaj. Więc zdejmij klapki z oczu. Co to za usprawiedliwianie chujowizny inną chujowizną? Skąd wy to do chuja bierzecie? Gdzie te czasy kiedy Real przyjeżdżał na takie klepisko i pytał się ile bramek zaaplikować?

Ja dzisiaj nie piję do chujowej gry Lucasa, bo byli dużo słabsi od niego, ale poziom żenady w usprawiedliwianiu ogólnej cienizny jest zatrważający. Lucas mnie już raczej nie przekona jako pełnoprawny gracz podstawowej jedenastki - dla mnie to piłkarz joker na miarę Realu - 15 max 20 minut szarpania na zmęczonej drużynie. Z tego wywiązywał się zawsze najlepiej.

Podsumowując mamy nazwiska, które nie grają i powinny być już dawno poza Madrytem, mamy też przeciętniaków jak Lucas czy Asensio, którzy na pobyt w pierwsze jedenastce nie zasługują.

Quros
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.12.10 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że Vasquez jest za słaby na pierwszy skład, a zwłaszcza jako jeden z trójki atakującej, od której wymaga się bramek. Zresztą Asensio i Isco na ten moment też.

Mamy 6 ludzi do przodu bez dryblingu, szybkości i czegokolwiek na ten moment i jednego młodego jeźdźca bez głowy. Czemu nie można by wystawić tego Viniciusa w dwóch, trzech meczach z rzędu. Nie zagra gorzej ani od Bela, ani Vasqueza, ani Asensio. Oczywiście nie ma być zbawcą, ale po prosu świeżym powiewem krwi. Przynajmniej nie będzie statycznie i schematycznie. To samo z Llorente było, gdyby nie kontuzja Casemiro i fatalny występ Ceballosa z Eibarem, dalej by nie grał. My ciągle na siłę z przodu gramy tymi samymi zawodnikami, żeby czasem za bardzo któregoś nie zdenerwować.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.12.15 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz pracuś wraca powoli do formy jeśli chodzi o czucie gry. I bardzo dobrze, nie zdziwię się jak znów w głębszym pościgu po jakieś trofeum okaże się bardziej pomocy niż Gareth.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.12.19 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Que Crack <serce> Serce się kraje, krwawi od patrzenia na grę niektórych piłkarzy. :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następny
Strona 33 z 35
Skocz do: