Barclays Premier League 2015/2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2015/2016?
Chelsea FC
31%
 31%  [ 33 ]
Manchester City
24%
 24%  [ 26 ]
Inny...
16%
 16%  [ 17 ]
Manchester United
10%
 10%  [ 11 ]
Arsenal FC
7%
 7%  [ 8 ]
Liverpool FC
5%
 5%  [ 6 ]
Tottenham Hotspur
3%
 3%  [ 4 ]
Everton
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 105
Wszystkich Głosów : 105
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
mastodon27
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2015.07.09 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harrer napisał:
ManU to od kilku lat synonim porazki.

Proszę cię, od kilku lat? może sprecyzujesz od ilu dokładnie? Nie było ich w LM raptem jeden sezon przez geniusza taktycznego D. Moyes'a. Teraz wracają na właściwe tory. 2 sezony bez pucharu a ten już pisze o synonimie porażki. Żenada.

Ostatnio zmieniony przez mastodon27 dnia 2015.07.09 15:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.07.09 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, synonim porażki. i jak tu ich nie kochać?

http://www.lfc.pl/59050/sterling-opuszcza-kolejny-trening
Co on odpierdala? xD

Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.07.09 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ajajaj faktycznie, moj blad. Zapomnialem ze 4 miejsce w lidze I eliminacje LM to teraz dla ManU wielki sukces.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mastodon27
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2015.07.09 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harrer napisał:
Ajajaj faktycznie, moj blad. Zapomnialem ze 4 miejsce w lidze I eliminacje LM to teraz dla ManU wielki sukces.

Ten sezon można uznać za udany. Minimum było 4 miejsce, poza tym szpital od początku sezonu. Był moment, że kontuzjowanych było prawie 10 piłkarzy. Gdyby nie te kontuzje na początku sezonu to w trójce United spokojnie by skończyli. Wyniki z topową trójką United miało najlepsze.

Napisałeś od kilku lat w takim razie weźmy pod uwagę 9 ostatnich lat bo 10 to musiałbyś napisać od kilkudziesięciu ewentualnie od dekady Smile. Lecimy

mistrzostwo kraju
Real Madrid: 2012, 2008, 2007

Manchester United: 2013, 2011, 2009, 2008, 2007

LM
Real Madrid 2014
Manchester United 2008

Finały LM
Real Madrid: 1
Manchester United 3

Bez kitu od kilku lat United to synonim porażki.

Powrót do góry
Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.07.09 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie przesadzilem z tym od kilka lat. Biorac pod uwage ostatnie 10 lat nie wypadacie zle a wrecz dobrze ale mi bardziej chodzi o to co sie dzieje po odejsciu Fergiego.

Odkad Wasza legenda odeszla to jest jakis dramat. Taki Moyes to slaby trener wiec wiadomo ale LvG mnie tez nie przekonuje. Generalnie cos nie moze wypalic bo na transfery wydajecie duzo. Moze w tym roku bedzie lepiej ale odkad Fergi odszedl to strasznie mi ciezko sobie wyobrazic jak ManU zgarnia lige.

Powrót do góry
matys1910
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.07.09 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nieobiektywnie i z podpowiedzią serca stawiam na Liverpool <serce> może dożyje jak jednak zdobywają tego mistrza.

augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2015.07.09 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liver nie bedzie mialo lm za rok. Chelsea, Arsenal, City I ManU sa poza zasiegiem.
Ten ostatni musi zrobic dobre transfer, ale moga to zrobic. City tez wniesie do skladu jakosc. Ffp mocno ograniczona!
A Rogers?
Jak on chce grac? 443, 353? Schematy nie sa wypracowane, Nikt z absolutnego topu u nich nie gra. Because walczyc z kurczakami.

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.07.09 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może lepiej niech LFC nie zdobywa w przyszłym sezonie majstra, bo Stevie wpadłby w ciężką depresję, gdyby udało im się zdobyć tytuł tuż po jego odejściu.
Już po tym jego pamiętnym poślizgu podobno mocno się załamał. Dziwnie by to z resztą wyglądało. Kto jak kto, ale on na ten tytuł zasłużył, a nigdy nie było mu dane go zdobyć.
Skoro już mowa o nim, to taka ciekawostka - w USA ludzie nie mają pojęcia kim jest Gerrard.
Sky Sports przeprowadziło uliczną sondę i ludzie, albo mówili, że nie wiedzą kto to, albo kojarzyli go z Beckhamem, a jakiś typek podobno zapytał "To ten, który grał w Manchesterze United?". W sumie to nie dziwne, bo tam to nie jest zbyt popularny sport, a Gerrard jakimś medialnym piłkarzem raczej nie był.

Powrót do góry
matys1910
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.07.09 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego napisałem, że to nieobiektywne i kierowałem się sercem.
Patrząc obiektywnie, to Chelsea, a przeszkodzić może Arsenal jak się wzmocni, albo United jak w końcu odpalą tą swoją machinę.

Monsieur
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.09 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harrer napisał:
Taki Moyes to slaby trener wiec wiadomo ale LvG mnie tez nie przekonuje.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2015.07.10 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:

http://www.lfc.pl/59050/sterling-opuszcza-kolejny-trening
Co on odpierdala? xD

Kopie swojej karierze grób.

Chris Bascombe napisał:

Liverpool happy to keep Raheem Sterling on £35k a week for two years rather than compromise on price.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.07.10 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I prawidłowo, choć zgarnięcie grubego hajsu za tak przereklamowanego grajka w przypadku Liverpoolu, który sam zwykł ostatnimi laty przepłacać za jakichś paziów, też byłoby świetnym rozwiązaniem.

Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2015.07.10 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłoby, jednak pamiętajmy, że część kwoty z transferu trafia do QPR (w przypadku 50 milionów - 8 pójdzie do Londynu). Nadal dobry deal, bo chłopak to, póki co, jedynie potencjał i ewentualna pieśń przyszłości, a po tym, co odwalają ze swoim agentem - nikt na Anfield nie chce go oglądać.

Młody albo zostanie w Liverpoolu, z tygodniówką 35k (odrzucił kontrakt oferujący 100k), albo trafi do City (choć ci, po ustaleniu ceny zaporowej, chyba stracili parę) z łatką najdroższego młodego Brytyjczyka i piłkarsko lepszą konkurencją. Wątpię, by zniósł taką presję.

Ciekawostka - Sterling i jego agent prowadzili też rozmowy z Bayernem, jednak Niemcy, po usłyszeniu oczekiwań chłopaka odnośnie tygodniówki, z miejsca podziękowali.

Agencik już zaczął obrywać rykoszetem tego gówna, którego nawarzył: KLIK!

ELTITO
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.07.10 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obstawiam że mistrzem będzie Chelsea, lecz oczywiście mogę być nieobiektywny. Po transferze Falcao potrzeba jeszcze rezerwowego bramkarza (Begović) oraz może jakiegoś skrzydłowego, bo Cuadrado to w piłkę grać nie potrafi.

Powrót do góry
batfix
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.07.10 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faworytem jest raczej Chelsea ale to nie taki pewniak, trochę cisza u mistrzów Anglii z transferami, bardzo możliwe że drużyna jest w takim stadium rozwoju że potrzeba jej wyraźnych bodźców na poprawę gry typu Griezmann na skrzydło. Ale według mnie brakuje tej drużynie głębi składu na CM/DCM - Ramires i Mikel, ten pierwszy jako b2b nie ma kompletnie pojęcia o rozegraniu piłki, Matić przy nim to wirtuoz, Mikel natomiast gra w Chelsea typowego przecinaka, co może dziwić bo w swojej reprezentacji gra jako rozgrywający i całkiem mu to wychodzi. Pierwsza część sezonu była wyśmienita w wykonaniu Chelsea druga może pkt nie gorsza ale męczarnia była. Matić i Fabregas bez energii, zajechani. Sprzedaż Ramiresa i kupno takiego Schweinsteigera byłoby chyba najlepszym co mogło by spotkać tamtejszy środek pola. Mówi się o Charlesie Aránguizie, ale facet nie postawił jeszcze nogi w Europie. Ze Stoke ma przyjść Begović, co według mnie jest świetnym ruchem, choć dziwie się samemu Asmirovi że w wieku 28 chce grzać ławkę.
Arsenal - to może byc ich sezon, problem jest stały czyli kontuzje i na ten moment brak klasowego napastnika. Kto może ich zasilić może Lacazette ale wszyscy dostają głupawki przed tym Euro a szczególnie Francuzi. 4-2-3-1 z duetem na ŚP Coqelin-Cazorla/Ramsay/Wilsher i ofensywnymi pomocnikami Walcott-Ozil-Alexis wygląda to bardzo dobrze a nawet może najlepiej w BPL
City- to że Pelegrini dostał kredyt zaufania to jestem w szoku, chyba że nie było dostępnego trenera, Klopp przerwa, Ancelotti przerwa. Kadra zaczyna być w coraz bardziej zaawansowanym wieku (najwyższa średnia wieku w BPL). Potrzeba tam przebudowy, skrzydłowy jeden i to taki który według mnie prócz szybkości nie ma nic (Navas), odszedł od nich człowiek od wszystkiego Milner. Chodzą słuchy że kupią każdego kto jest Anglikiem i ma status HomeGrown. Mocnymi pkt wydają się być Aguero, Silva, Kompany jak wróci do formy sprzed 2 lat, Zabaleta ale już wiekowy i bramkarz Hart. Według mnie to są pierwsi do opuszczenia top4
United - najważniejsze jeśli problemy z kontuzjami się powtórzą to o mistrza nie powalczą. Najbardziej licze na tego Depaya może to nie będzie Ronaldo ale poziom Hazarda/Alexisa to on może spokojnie ogarnąć. Transfer DeGei może spowodować zakup nowego bramkarza, United finansowo nie utraci płynności gdy przetrzyma go rok u siebie więc nie musi się tak stać. Ogólnie panuje pełna dezinformacja na wyspach o celach United bo łączy się ich z prawie każdym transferem na wyspach. Stawiam ich na miejsce 3.
LFC- jedyna chyba drużyna która ma szanse wejść do top4 ale okoliczności muszą temu sprzyjać więc sami muszą zagrać dobry sezon a i ktoś z top 4 musi ten sezon mieć przeciętny. Saga ze Sterling jest dla mnie komiczna, tzn smieszy mnie postawa samego młokosa i jego jeszcze głupszego niż on agenta. 50 mln funtów to cena z życi i wiedzą to prawie wszyscy łącznie z władzami LFC. Jedyna nadzieja w City które jak pisałem wyżej musi odmłodzić kadrę i to najlepiej zawodnikami Angielskimi ze statusem HG. Ale i oni coś się nie kwapią do dania 50mln, według mnie wszystko co teraz robi Sterling szkodzi mu przy tym transferze do City, takie zachowanie nikomu się nie może podobać. Dla mnie 5 miejsce bo kadrowo to nie mają startu do top 4 ale jak pisałem wyżej sploty wydarzeń i top 4 będzie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Następny
Strona 2 z 76
Skocz do: