Barclays Premier League 2015/2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2015/2016?
Chelsea FC
31%
 31%  [ 33 ]
Manchester City
24%
 24%  [ 26 ]
Inny...
16%
 16%  [ 17 ]
Manchester United
10%
 10%  [ 11 ]
Arsenal FC
7%
 7%  [ 8 ]
Liverpool FC
5%
 5%  [ 6 ]
Tottenham Hotspur
3%
 3%  [ 4 ]
Everton
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 105
Wszystkich Głosów : 105
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.12.15 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sprecyzuj proszę o jakim okresie piszesz zanim postawisz jakąś tezę.

Fakt tutaj mój błąd. Chodziło mi mniej więcej o ostatnie 5/6 lat.
Przy odrobinie wolnego czasu jeśli chcesz to mogę Ci przedstawić statystyki ile wydały w tym okresie kluby i co im to przyniosło.

Nie chce bronić Wengera,ale nie można go wyśmiewać i mieszać z błotem tylko dlatego,że ma taki zarząd a nie inny. I tak należą mu się brawa,że regularnie jest w lidze mistrzów i mimo wszystko w tym top4.
On musi patrzeć na każdego wydanego funciaka i nie może sobie pozwolić na ekstrawagancję jak np. Andy Carroll za 35 mln funtów.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.12.15 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak vizirinho ogladanie meczu i opieranie sie na grafice ze składem i jego ustawieniem przygotowanej przez transmitujaca stacje to naprawdę wielkie źródło wiedzy. Tym bardziej, ze w wiekszosci przypadkow przedstawiona formacja ma niewiele wspolnego z tym, jak ustawil naprawde trener dany zespol. Bardziej rzetelne to zrodlo wiedzy od tegcoo mówi sam twórca tej taktyki. W Milanie grał choinką, sam o tym piszę, że to ustawieniu przyniosło mu puchary. Ale co tam wie sam Carlo.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2016.12.15 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czejenus napisał:
Cytat:
Sprecyzuj proszę o jakim okresie piszesz zanim postawisz jakąś tezę.

Fakt tutaj mój błąd. Chodziło mi mniej więcej o ostatnie 5/6 lat.
Przy odrobinie wolnego czasu jeśli chcesz to mogę Ci przedstawić statystyki ile wydały w tym okresie kluby i co im to przyniosło.

No to właśnie je podałem za ostatnie 5 sezonów. Za 6 sezonów (od sezonu 2010/2011):

Arsenal -211 milionów funtów.

Liverpool -182 milionów funtów.

Sukcesy:

Arsenal:
Premier League: 2. miejsce 2015–16
FA Cup: 2013–14, 2014–15
FA Community Shield: 2014, 2015

Liverpool:
Premier League: 2. miejsce 2013–14
League Cup: 2011–12 ,
UEFA Europa League: 2. miejsce 2015–16

W obu przypadkach szału nie ma.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.12.15 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem o co wam chodzi z tym Carlo i virzinho. Gościu może nie jest jakimś Mourinho i nie wyłożył tego jak na wykładzie, ale samą idee przedstawił dobrze, a nawet bardzo dobrze. Brniecie obydwoje w gówno. Sicario przyczepił się do chuj wie czego, a czejenus broni trenerskiego wraka i rzuca wyimaginowanymi liczbami, bo tak mu się wydaje. Gratuluję cierpliwości do kopania się z koniem.

Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.12.15 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zedd. napisał:
Arsenal już włączył swój prawdziwy tryb.

Na to wygląda. Koniec farta.

Końcówka roku będzie ciekawa, bo Manchester City gra z Arsenalem (18.12), a później z Liverpoolem (31.12). Czołówka będzie tracić punkty. Tottenham w międzyczasie zagra z Southamptonem, a po Nowym Roku z Chelsea. Tymczasem Manchester United ma dość łatwych przeciwników. Mam nadzieję, że to już koniec plagi remisów i TOP4 jest kwestią czasu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.12.16 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sukcesy:

Arsenal:
Premier League: 2. miejsce 2015–16
FA Cup: 2013–14, 2014–15
FA Community Shield: 2014, 2015

Liverpool:
Premier League: 2. miejsce 2013–14
League Cup: 2011–12 ,
UEFA Europa League: 2. miejsce 2015–16

W obu przypadkach szału nie ma.

No tak tylko,że Arsenal wydał "niewiele" więcej a w przeciągu tych wszystkich lat grał w Lidze Mistrzów i wychodził z grupy. Oni nie mają ambicji by być topowym klubem a takim ocierającym się o topowy i im to wychodzi idealnie. Natomiast Liverpool w tych latach potrafił się również kompromitować i ciężko mu było dostać się do Ligi Mistrzów a stało się to tylko raz w tym okresie. Tak więc jest drobna różnica na korzyść kanonierów.

Cytat:
a czejenus broni trenerskiego wraka i rzuca wyimaginowanymi liczbami, bo tak mu się wydaje.

Trenerskiego wraka? :lol2:
Chłopie zejdź na ziemie. Futbol nie kręci się tylko wokół topu. Zgodzę się,że Arsene i jego Arsenal nie są w ścisłym topie,ale określanie go jako wraka to jest totalne barbarzyństwo. Tak samo jak notoryczne wyśmiewanie kanonierów. 20 lat na stołku menadżera może nie przyniosło mu tylu sukcesów co Fergusonowi,ale z drugiej strony jest ciągle w TOP4. Liverpool czy Tottenham tylko mogą pomarzyć o takiej stabilności.
Według mnie nie raz,nie dwa skrzydła Francuzowi podcinał zarząd i będzie robił to dalej i tutaj wychodzi,że chłop ma małe jaja,ale wrakiem nie jest.

Wyimaginowanymi liczbami? Lavezzi dla Twojej informacji zgarnia 580 tys. euro w Hebei China Fortune policz sobie ile to daje rocznie.

Shanghai Shenhua nie dość,że zapłaci sporą kasę Boce (od 10 do 20 mln dolarów) to samemu Tevezowi mają za dwa lata rzucić na stół 80 mln dolców.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.12.16 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arsenal, Arsenal, ten biedny Arsenal. Paradoks jest taki, że Arsenal nie może pochwalić się takimi sukcesami jak np. Sevilla, bo... był na to zbyt mocny. Notorycznie, zamiast spaść do 2. Ligi Europy, awansują dalej i losują sobie śmierć.

Dlatego jako fan Premier League uważam, że Arsenal ostatnio właściwie jako jedyny klub robi swoje. Właśnie takich wyników oczekuję od 4. klubu w lidze (mówię ogólnie, wiem, że formalnie są wicemistrzami). Inna sprawa to ich frajerstwo i np. niewykorzystana szansa z Monaco. Ale mieć do nich pretensje, że przegrywają z Bayernem czy Barceloną? Proszę Was...

A co powiem, jeśli Liverpool zdobędzie np. mistrzostwo Anglii, a później pokaże coś więcej w LM? Powiem, że to było coś ponad program - ot zasługa szalonego Jurgena Smile Bo to jest oczywiste, że ktoś mógłby z tego Arsenalu wycisnąć więcej. Ale czy Węger się kompromituje? Wg mnie to dobry rzemieślnik. Tylko tyle i aż tyle.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.12.17 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ibra dzisiaj pokazał jak gra napastnik. Powinno się to nagrać i puszczać dzieciom. Dlaczego ten człowiek nigdy nie grał w Realu? Nie pamiętam.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.12.17 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patelnia i rykoszet. U nas tego pełno.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.12.18 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko, gra tyłem, rozegranie, przetrzymanie, a więc decyzja, którą ma szansę podjąć dzięki umiejętnością. Rykoszet wypracował sobie sam, a więc wypominanie jest nie na miejscu. Serio futbol nie ogranicza się do sprawdzenia kto i ile strzelił bramek albo zdobył złotych piłek. Wiem zabrzmiało jak atak na Ciebie, ale nie odbieraj tego tak, po prostu wkurwia mnie ślepota ludzi co do np. Cristiano.

Dziś dobra okazja, aby przekonać się o różnicy klas u trenerów.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.12.18 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łapnąłeś ironii ;)
Specjalnie tak napisałem bo ostatnio wszędzie pełno takich "fachowych ocen".
Analiz taktycznych nie potrafię pisać ale oglądam kopaną od 30 lat i wiem że napastnik to nie tylko pakowanie gały do sieci. Zresztą dziś mieliśmy doskonały przykład.
Pozdr)

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.12.18 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko, sorry.

Wrak wyjaśniony, jeden celny, kolejny raz brak charakteru. Mieli spotkanie na tacy, szybka bramka, niezłe wejście, ale prawdy nie oszukasz. Prędzej czy później wychodzi na jaw, tak jak i każda maska człowieka, tak i każda maska drużyny.

eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.12.19 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś wielkie derby merseyside.Maszyna Kloppa zaczyna trybić jak należy od kilku już dobrych spotkań, natomiast dużyna Koemana wyraźnie cieniuje po przejęciu przez niego sterów po Martinezie.O 21 w C+.Liczę na ostrą wymianę ciosów i zapewne się nie zawiodę.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Tindr
Paprykarz

PostWysłany: 2016.12.31 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Jorguś puknał Pepa na koniec piłkarskiego roku.
Zespół >>> najemnicy.
Brawo Liverpool.

miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.12.31 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem tylko ostatnie dziesięć minut, jak będę miał więcej czasu obejrzę powtórkę, ale na tę chwilę powiem tyle: Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy(nie urażając nikogo ze wsi). Zachowanie Pepa jak zwykle żałosne, kiedy celowo stał przy linii jak kołek chcąc utrudnić przechwyt piłki bodajże Sadio Mane, który, gdyby miał więcej przestrzeni, by ją pewnie opanował. Jeszcze te niepodanie piłki do Rooneya piłki przy aucie(a'la Cris) rozumiem, bo derby, bo emocje, bo jest idiotą, ale te zachowanie po prostu mogło być potencjalnie niebezpieczne.

Brawo Jorguś, pokazuj mu miejsce w szeregu.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 74, 75, 76  Następny
Strona 75 z 76
Skocz do: