Barclays Premier League 2015/2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie mistrzem Anglii w sezonie 2015/2016?
Chelsea FC
31%
 31%  [ 33 ]
Manchester City
24%
 24%  [ 26 ]
Inny...
16%
 16%  [ 17 ]
Manchester United
10%
 10%  [ 11 ]
Arsenal FC
7%
 7%  [ 8 ]
Liverpool FC
5%
 5%  [ 6 ]
Tottenham Hotspur
3%
 3%  [ 4 ]
Everton
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 105
Wszystkich Głosów : 105
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.01.01 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drugiej połowie było tyle niedokładności, że aż oczy bolały, Liverpool mógł wygrać wyżej, ale decyzje o ostatnim podaniu były fatalne. Natomiast obrona City to jakiś kompletny absurd, przez ostatnie trzy zimowe okienka wydali na środkowych obrońców pewnie więcej niż jakakolwiek inna drużyna i grają z niesamowicie niepewną parą Stones - Otamendi (100 milionów euro za obu...). 30 baniek za Mangalę nawet nie ma co komentować, podobnie jak poziomu bocznych obrońców. Fajne w porównaniu z nimi wygląda obrona Tottenhamu (13 straconych goli do 21 City) z Vertonghenem kupionym za 12,5 miliona euro.
Meczu Chelsea obejrzałem tylko skrót, ale widać że dzida na Croucha działa na każdą obronę. :lol2: Ale sam mecz dobrze świadczy o sile drużyny Conte, kiedy niespodziewanie zawiodła ich obrona potrafi się spiąć i strzelić 4 gole, Costa w tym sezonie to jest bestia, ale już tylko piłkarska. Hazard to z kolei historia do piłkarskiego z archiwum x, jak to możliwe żeby tak dobry piłkarz, tak ssał, nie przez 2, 3 miesiące, ale praktycznie cały poprzedni sezon.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Behappy
be humble

PostWysłany: 2017.01.01 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co Ty, przecież Costa jest hamem i bucem :lol2:

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.01.01 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamem*

Ja wbrew wcześniejszym założeniom nie oglądam w tym sezonie BPL za wiele, ale seria jaką kręci Chelsea jest niesamowita. Nie wierzyłem w Conte a tu proszę, pokaz siły niesamowity.

Klopp też sobie świetnie radzi i mam nadzieję, że utrzymają poziom do końca. United zaczęli zabezpieczać czwarte miejsce i jak tak dalej pójdzie to im się uda, bo pewnie Tottenham i Arsenal długo jeszcze takiego ciśnienia nie wytrzymają.

groguet
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2017.01.01 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wieszano tu na mnie psy jak wieściłem, że Chelsea może zdobyć tytuł. Jasne, nic pewnego jeszcze, ale Conte - szacuneczek niesamowity. Gość ma niemal identyczny skład co Mou, a pozmieniał trybiki, odkurzył niechcianego Mosesa i pyk Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 74, 75, 76
Strona 76 z 76
Skocz do: