Kiko Casilla
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonk
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.25 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły babol

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.25 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fajnie. Co jak co, ale jak przepierdolą z Malagą (przypominam - 0 punktów, 0 goli jeszcze przed meczem) to Zidane powinien wylecieć. To są jakieś jaja, ta druzyna jest kompletnie bez stylu, bez formy, bez niczego.

E: No udało im się. 3 punkty zostają w Madrycie i niech wraca Keylor, bo Kiko nie powinien stać między słupkami w tym klubie.

steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.25 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Gdy zastępował Keylora w poprzednim sezonie, też się bałeś?

Sprawdzam Smile

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.25 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie OUT po sezonie. Nie spełnia podstawowych oczekiwań. Sorry, ale ta piłka leciała w środek bramki. :|

M i k e
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.11.25 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że podstawowymi warunkami jakie ma spełnić drugi bramkarz w tym klubie to bycie jego wychowankiem i niemarudzenie z powodu braku gry, z naciskiem na to drugie. Kiko je spełnia, pewnie nikt nie przypuszczał, że będzie musiał rozegrać tyle meczów.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.11.26 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielu wysokich bramkarzy takie piłki wpuszcza. Przeciwnik na wprost od niego, strzał przeleciał przez/tuż obok nóg Vallejo, podkręcony i nisko. W sumie okolicznościowo to dobre uderzenie napastnika, bo dokładnie tak powinno się strzelać wysokim bramkarzom, którym trudniej jest na refleks rękoma takich piłek sięgnąć. Keylor czy Iker wyjąłby to raczej bez problemu.

Pewnie gdyby się zorientował, że piłka była podkręcona to mógłby się lepiej przygotować i bronić nogami. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.26 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę lepszy bramkarz wyjąłby i pierwszą i drugą bramkę. Casilla jest dość słabym(jak na Real bramkarzem) i nie ulega to wątpliwości. Ale śmiem wątpić czy znajdziemy kogoś lepszego na ławkę. A nawet jeżeli, to czy będzie w stanie to swoją lepszą jakość pokazywać przy braku regularnej gry. Dlatego trochę śmieszne są te newsy, gdzie jest tworzony obraz, jakobyśmy przejebywali mecze przez słabych bramkarzy i musem było kupienie kogoś na bramkę :lol2:

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.26 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy czujesz się bezpiecznie wiedząc, że masz w bramce Casille? Ja byłem o niebo pewniejszy jak np "drugim" bramkarzem był Diego Lopez. O klasę lepszy - jak nie lepiej. To że kontuzję złapał Keylor sprawiło, że Casilla pełni rolę pierwszego bramkarza, a do tej roli niestety jest za słaby. Nic do niego nie mam, bo grając te 3-4 mecze w sezonie (puchar np.) wywiązywał się ze swojego minimum. Obecnie nie wiemy jak będzie spisywać się Keylor, a Casilla jest po prostu słabym wyborem. Na moje musi przyjść ktoś na bramkę. Odpuścił bym totalnie Courtois'a bo mnie nie przekonuje - skupił bym się na kimś z dwojki Kepa/De Gea. Rulli czy Sergio Rico chyba jednak są ciut za słabi.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.26 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie czuję się pewnie, ale tak samo nie czułem się pewnie mając Lopeza czy Casillasa, którzy nie byli w rytmie meczowym(notabene Lopez nigdy podczas swojego 2 pobytu w Realu 2 bramkarzem nie był) i prawdopodobnie nie będę się czuł pewnie jeśli hipotetycznie drugim bramkarzem byłby De Gea(a pierwszym powiedzmy jakiś Neuer), bo bramkarz bez gry nigdy nie da wysokiego poziomu. Keylor wg mnie jest ok, jeśli byłaby szansa na kogoś lepszego to spoko, ale widzę dużo więcej priorytetów przed bramkarzem, przede wszystkim z 2-3 zawodników do przodu, bo my przede wszystkim nie strzelamy bramek.

Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.26 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy chyba nie pamiętają jaki dramat był na bramce w sezonie 14/15 z Ikerem w pierwszym składzie, a Keylor na ławce też wielu nie przekonywał, bo jak grał to też robił babole. Kiko swoją klasę udowodnił w Espanyolu, kiedy grał regularnie. Zbyt wiele od bramkarza wybitego z rytmu gry nie ma co się spodziewać. Obecnie i tak nie jest aż tak tragicznie jak 3 lata temu. Na pewno to nie przez bramkarzy tracimy punkty. Powodów trzeba szukać bardziej z przodu.

Jeśli ktoś przyjdzie to spoko, ale jak nie to trudno. Mnie Kepa nie przekonuje. Fajnie, że młody i Hiszpan, ale jak wychodzimy teraz na takim Vallejo czy Theo? A Llorente z Ceballosem nawet szans nie dostają. Wolę sprawdzonego golkipera w postaci Courtois niż kolejnego młodego Hiszpana, który nie otrzyma zbyt wielu szans, albo po prostu nie sprosta oczekiwaniom.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.26 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ale on ostatnio grywa regularnie. Tutaj jest problem.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.26 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regularnie? Parę meczów z perspektywą pewnego powrotu na ławkę jak wróci Keylor to jest regularnie? Dla mnie nie.

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.26 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

9 mecz z rzędu w różnych rozgrywkach (7 w La Liga, 2 w LM i 1 w CdR). Jak dla mnie to jest to regularnie i powinien dawno złapać w miarę porządny rytm gry.
Casilla nigdy nie był bramkarzem na Real i na pewno kiepskie występy w ostatnim miesiącu tego dowodzą. Jest mega niepewny w interwencjach, a i nie notuje ich zbyt dużo - w większości wyjmuje piłkę z siatki.
Była szansa by wziąć Donnarummę - rozumiem, nie wypaliło - nikt nie chciał brać sobie na głowę Raioli - ale teraz jest szansa z Kepą i wg mnie byłby to doskonały wybór jak na drugiego bramkarza. Keylor póki co nr.1, Kepa nr. 2.
W ściągnięcie De Gei już nie wierzę, od dwóch sezonów mówiono, że jest blisko Realu, teraz już nie ma sensu ściągać go za 70 milionów euro. Lepszym wyborem mógłby być młodszy o 2 lata Courtois, ale tutaj też trzeba się liczyć z wyłożeniem kupy kasy na pensję i na sam transfer, bo Chelsea łatwo go nie puści.

lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.11.26 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Keylor w poprzednim sezonie ile czasu potrzebował po kontuzji na dojście do optymalnej formy w poprzednim sezonie?

9 spotkań to nie jest wcale tak dużo, zwłaszcza jeżeli w głowie jest myśl, że zaraz wraca bramkarz nr. 1 i się wróci do siedzenia na ławce. Obrona też nie pomaga.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2017.11.26 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podejście z taką mentalnością to raczej nie jest poziom Realu Madryt. Dostajesz szansę to grasz na 150% i nie myślisz o tym, że siądziesz za mecz lub dwa na ławce. 9 meczy to sporo, a pewności jak nie było tak nie ma.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11
Skocz do: