Liga Mistrzów 2015/2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.05.05 09:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A rzeczywiście. Sorry, zapomniałem, że w zeszlym sezonie pokazywali mecze w środy... Myślałem, że pokazywali tylko finał.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.05 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał będzie w TVP1.

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.05.05 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś link do takich informacji ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.05.05 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę teraz żadnego linku potwierdzającego tej informacji, ale za każdym razem jak w Sporcie mówili coś o LM, to na koniec dodawali, że finał transmitowany także w TVP 1 Very Happy

Powrót do góry
Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.05 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheAdam napisał:

Iwański pisał na Twitterze

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.05.05 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to już coś konkretnego. Dzięki.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.05 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:

tylkoanglia napisał:
niech beda emocje do samego konca - takie jak w Madrycie 4 lata temu za Manciniego i Mourinho gdy do 87 minuty City prowadzilo 2;1 i przegrało. Niech będzie świetny polfinal i niech wygra lepszy bez kontrowersji skandalów ;)

Oj tak, to był piękny meczyk. To chyba wtedy Mourinho przejechał kolanami po murawie. To powoduje, że mecz z City budzi pozytywne skojarzenia. Z chęcią obejrzałbym podobną wymianę ciosów, z dużą ilością bramek. I jakby tak główną rolę odegrał Gerethcik, który chciałby przypomnieć o sobie Anglikom. Gol Krystyny + calma to też byłaby fajna opcja, z uwagi na poprzedni klub Smile Zapewne na stadionie będzie trochę fanów CRa, z czerwonej części Manchesteru.

No cóż... to by było na tyle, jeśli chodzi o "pozytywne skojarzenia" :P Dwumecz do zapomnienia, przynajmniej tyle, że nagrodą za te męczarnie jest finał.

Rauer napisał:

Przed tym dwumeczem myślałem, że Bayern byłby dla nas łatwiejszym rywalem w finale. Ale po tym, co pokazali w rewanżu, poważnie się zacząłem ich obawiać. Z Atleti mimo wszystko da się wygrać i rozegrać relatywnie spokojny mecz. Nie będzie takiego ciągłego oblężenia, jakie by nam robił na przykład Bayern.

Ja również musiałem zweryfikować swoją opinię. Najbardziej obawiałem się Atletico, ale jednak wolę finału z nimi, niż z Bayernem. Choć będzie prawdopodobnie cholernie ciężko, żeby im coś wpakować do siatki. Tak jak to już ktoś o tym wspomniał - mam nadzieję, że chłopaki się wykartkują ;)

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.05.05 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betoo napisał:
TheAdam napisał:

Iwański pisał na Twitterze

O to przyznam że nawet o uszy mi się to nie obiło żeby finał był w TVP, myślałem że to któraś stacja TVN puści ale okej teraz już się wyjaśniło :-)

Powrót do góry
tomekk1
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2016.05.13 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli w tv nie puszczą meczu to można będzie obejrzeć go na stronie mecze na żywo

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.05.19 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne większość z was żyje już finałem LM, lecz ten wątek jest moim zdaniem wart poruszenia.

KLIK

W skrócie- UEFA od sezonu 2018/2019 ma zamiar zlikwidować obecny system eliminacji do LM z podziałem na drabinkę mistrzowską i niemistrzowską i- prawdopodobnie- wrócić do starego systemu eliminacji. Ostatni sezon, w którym ten system obowiązywał, to sezon 08/09, kiedy Wisła wygrała rewanż z Barceloną. Very Happy

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, bo jednak sporo dobrych zespołów w ostatnich latach odpadało w drabince niemistrzowskiej, gdzie w tym samym do LM awansowały zespoły m.in. z Kazachstanu, więc poziom automatycznie pójdzie w górę. Z kolei Polska będzie w jeszcze większej dupie jeśli chodzi o LM niż jest teraz, więc niech Legia korzysta póki może, tym bardziej, że współczynnik rankingowy ma w tym sezonie wyjątkowo dobry.

txuri_urdin
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.05.19 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibicując Barcelonie, Realowi Madryt, itp. nie myślimy o tych słabszych ligach, które też chcą się rozwijać. Do tego niezbędne są pieniądze z LM, no chyba że inwestuje jakiś potężny sponsor, ale o to ciężko. Dla mnie obecna formuła jest jak najbardziej na miejscu. Mówisz o Kazachstanie i słabym występie w LM, ale jak w tej lidze się dużo zmienia, jak popularność tego sportu idzie w górę. Świetny stadion w Astanie tego dowodem, a znalazł się też inwestor. W kilku klubach tej ligi znalazło się kilku zawodników z ciekawą historią jak Tymoszczuk, czy Arshavin. Za darmo tam nie grają, ale na pewno popularność piłki nożnej tam rośnie. Czasem tych słabszych trzeba lekko popchnąć, by zrobili krok w przód. A potem to od nich zależy jak zagospodarują pieniądze. Szkółki, akademie, może ciekawe obiekty, albo niewypały transferowe. Tam też jest młodzież i też trzeba dać się wykazać. Mając choć gram solidnych obiektów mogą się i tam rodzić wielkie talenty. Czasem talent nie starcza i piłkarze zatrzymują się w rozwoju.
I tak mamy tylko 6 miejsc z grupy mistrzowskiej, a i tak w większości przypadków wchodzą drużyny, które i tak byłyby rozstawione bez podziałów. Akurat w obecnym sezonie było sporo niespodzianek, bo Basel, RBSalzburg, Celtic nie weszły do LM, a mieli bardzo korzystne rozstawienie i bez podziałów też prawdopodobnie te rozstawienie by mieli i wpuściliby jakiś kopciuszków do LM.
Dzięki temu, że np. Dinamo Zagrzeb jest dość regularnie w LM choć poziomem odstaje, to zbudowali fantastyczne obiekty młodzieżowe i co roku mamy stamtąd jakieś talenty.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.19 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport w Kazachstanie rozwija się nie dlatego, że zagrali w Lidze Mistrzów, tylko że tamtejszy dyktator pompuje kupę pieniędzy, żeby się promować w świecie.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2016.05.20 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zmiana na gorsze - dla klubów ze słabszych lig LM to wielkie wydarzenie, święto, okazja do pokazania się. Taka zmiana to de facto definitywne zamknięcie drzwi do LM dla nich. A dla drużyn z mocniejszych lig to tak nie jest jaki koniec świata - to że np. takie City odpadnie w eliminacjach to nie problem bo i tak wrócą za rok. Naprawdę mówienie o tym, że poziom wzrośnie bo zagrają 3 lepsze drużyny z mocniejszych lig jest śmieszne, będą ze 3 ciekawsze mecze i nikt nawet tego nie zauważy, a dla piłki w kilku krajach będzie to spory cios.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.05.20 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie sprawa prosta, chcą przynajmniej na papierze wzmocnić listę potencjalnych ekip eliminując słabiaków, bo najwidoczniej ryzyko utworzenia SuperLigi jest realne.

Powrót do góry
txuri_urdin
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.05.20 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Sport w Kazachstanie rozwija się nie dlatego, że zagrali w Lidze Mistrzów, tylko że tamtejszy dyktator pompuje kupę pieniędzy, żeby się promować w świecie.

To fakt, ale chodziło tu głównie o fakt, że potrzeba wkładu finansowego, żeby ruszyć do przodu z rozwojem piłki, a główną szansą jest gra w LM.
Swoją drogą Astana dobrze zagrała w fazie grupowej. Remisy z Benficą, Atleti czy Galata. Czwarte miejsce, ale walczyli w każdym spotkaniu. Jak na debiut to bardzo korzystnie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 54, 55, 56  Następny
Strona 55 z 56
Skocz do: