Borja Mayoral [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.12 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy porównaniu z Benzemą każdy ma instynkt.. :lol2:

labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2018.08.12 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj też mnie naszła ta myśl. Ktokolwiek nie kopiący się po czole w tej drużynie, grając jako 2 napastnik, będzie strzelał te 15-20 bramek w sezonie... ale po sezonie i tak zostanie wytransferowany, bo psuje komfort pracy benziego.
he he

Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.12 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie to co z tym Mayoralem jest nie tak że go ludzie tak nie chcą. Chłopak jak dostaje szansę to strzela, nie ma głowy między jajami tylko potrafi się rozejrzeć. Po bramkach z zeszłego sezonu widać że ustawić się potrafi. Nie jest to może typ goleadora jak Lewy czy Cavani ale myślę że taki lepszy Soldado może z niego wyrosnąć. Ja mam nadzieję że tak właśnie się stanie i Borja będzie grał u nas jeszcze ładne parę latek.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
voitek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.08.12 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego gość ma dopiero 21 lat. Może nie będzie wybitnym napastnikiem, ale solidnym na poziomie Dzeko czy Mandzukicia jak najbardziej jest możliwą opcją (mam na myśli skuteczność, bo Mayoral jest jednak drobniejszym typem)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2018.08.12 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie go nie chcą, bo nie potrafił się przebić w dołującym w Bundeslidze Wolfsburgu, a w poprzednim sezonie nie złapał wcale więcej minut. To świadczy o jego poziomie + jeśli ma się rozwinąć to regularną grą.

Każdy też widzi jakiego typu piłkarza potrzebujemy do "rywalizacji" z ulubieńcem decydentów Realu, że takiego profilowi odpowiadał Morata. Mayoral kimś takim nie jest. Jakoś Carvajal czy Keylor mogą dostać poważnych konkurentów, a pocieszny Berber nie.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.08.12 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzeko 1,93
Mandzukić 1,90

Mayoral 1,81 - może jeszcze urośnie. Wszak ma dopiero 21 lat. :lol2: rozmawiamy o chłopaku, który nie przebił się w przeciętnym Wolfsburgu. Ja na prawdę nic do niego nie mam, ale na pewno nie jest on na poziomie choćby rezerwowego jakiego powinien mieć Real Madryt. Ta pozycja w ogóle jest paradoksem, bo w składzie podstawowym drepta parodysta. Może i jest niedoceniany, ale w Realu napastnik zawsze miał nazwisko był gwiazdą - jedną z największych. Z całym szacunkiem (chciał bym się mylić) ale Mayoral raczej nigdy nie będzie gwiazdą światowego formatu.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.08.12 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Perez w sprawach personalnych rządzi autorytarnie?
Pytam poważnie, bo jakoś trudno uwierzyć, że wszyscy w klubie bezgranicznie wierzą w Kloca i bardzo przeciętnego rezerwowego.

Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.08.12 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Go nawet nie ma na 1 stronie w Google po wyszukaniu frazy "Mayoral".
Taki z niego piłkarz Ptak

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.16 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie pisać, że się uwziąłem na tego Bogu ducha winnego chłopaka, ale to jest jakieś nieporozumienie, żeby on w ogóle był w tym zespole. On nie ma niczego, żeby siedzieć na ławce, a wchodzenie w takim momencie jak wczoraj w finale Superpucharu Europy to już szczyt absurdów. Dla mnie on jest symbolem rozkładu naszego ataku, kompromitacji na rynku transferowym i niemocy w ataku. Benzema jakkolwiek źle by nie grał to jednak facet o bardzo dużych umiejętnościach i uznana marka. Ale on? No błagam... Mayoral nie ma niczego. Dosłownie niczego. Serio stokroć bardziej wolałbym Carlitosa. Czy na prawdę w Madrycie są aż tak ślepi, głupi, naiwni, że wierzą, iż damy radę ugrać cokolwiek z takim atakiem? Nim chcemy ratować mecze? Nawet on sam mówił, że musi odejść. Za każdym razem gdy widzę jego twarz ogarnia mnie przygnębienie, bezsilność i wstyd. Najlepszy klub świata ufa chłopakowi, któremu trudno byłoby znaleźć sobie klub w LaLidze. To jest chore i niesmaczne.

rosicki
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.08.16 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
On nie ma niczego

Błąd. Musisz spojrzeć na niego z punktu widzenia Florka. Mayoral jest za słaby nawet na ławkę => nie stanowi absolutnie żadnej konkurencji dla araba (w przeciwieństwie do Moraty czy Higuaina), więc nikt nie będzie forsował Borjy kosztem karema => wymarzony scenariusz

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.16 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NokiaX3 napisał:
Najlepszy klub świata ufa chłopakowi, któremu trudno byłoby znaleźć sobie klub w LaLidze.

Myślę, że wcale mu nie ufa. Po prostu jest wygodny dla Karima.

Wielkie oburzenie, że trener wpuścił wczoraj Mayorala, a przepraszam bardzo - kogo innego miał wpuścić? Wszedł ten, który był na ławce, innych napastników tam nie ma.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2018.08.16 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczyłem wczoraj że Mayoral ma być naszą odpowiedzią na Atl to przełączyłem kanał.

Sprzedaż z opcją odkupienia i zapomnieć o nim póki noe załaduje gdzieś 20 bramek w sezon.

Powrót do góry
Rokoko
radosny hipokryta
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.08.16 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co oglądałeś?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.16 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy grałby w pierwszym składzie Legii Very Happy

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.16 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to jest kurwa dramat. Podpinam się pod każdym zdaniem Nokii - do jasnej cholery, to jest symbol tego co my zrobiliśmy z atakiem i ławką w ostatnich latach. Mayoral się nie sprawdził w pieprzonym Wolfsburgu(!), który w tamtym sezonie o ile pamiętam zajął jakieś 13-16 miejsce(!!). I poprzez "nie sprawdził" nie mam na myśli tego, że grał kiepsko jako napastnik - on po prostu tam nie grał.

I ktoś taki ma być choćby rezerwowym gościem w Realu Madryt? Kiedy był za słaby na rezerwowego w klubie z drugiej połowy tabeli w BuLi? Bez jaj.

Nie wiem, nie umiem tego zrozumieć, jego obecności wczoraj - tak sobie myślę, że może Cube faktycznie ma rację i wrzuceniem go na boisko - zamiast Viniego - to trener naprawdę chciał dać sygnał Zarządowi jak bardzo jesteśmy w dupie z atakiem. Nie żeby wejście 18-latka cokolwiek miało w tej materii zmienić.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15
Skocz do: