Jesús Vallejo
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.07.31 18:00    Temat postu: Jesús Vallejo Odpowiedz z cytatem

Nazwisko w kraju pochodzenia: Jesús Vallejo Lázaro
Data urodzenia: 5 sty 1997
Wzrost: 1,83 m
Narodowość: Hiszpania
Pozycja: Obrońca - Środkowy obrońca
Noga: prawonożny
*informacje zaczerpnięte z transfermarkt

Urodził się w Saragossie, do zespołu młodzików Realu Saragossy dołączył w 2007 roku w wieku 10 lat. Po świetnych występach w reprezentacjach młodzieżowych podpisał kontrakt z klubem.

Bardzo jaram się tym transferem, widziałem tego dzika w kilku spotkaniach i powiem szczerze, jest w nim zajebisty materiał na cracka. Wraz z Rafałem mogą stworzyć kapitalny duet i to już w niedalekiej przyszłości.

Witamy na pokładzie!

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.31 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdecydowanie na tak. Dla mnie takie transfery są pozbawione dużego ryzyka, 18-latek który już mam za sobą sezon w drugiej lidze i triumf w mistrzostwach europy u-19 na pewno nie okaże się kompletną klapą, jeśli okaże się dobry, ale niedostatecznie dobry na Real, to sprzedadzą go do jakieś Sevilli i odzyskają zainwestowane pieniądze. A w najlepszym przypadku, Real dzisiaj sobie załatwił obrońcę na najbliższe kilkanaście lat, kto wie może kiedyś utworzy duet z Varanem.

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.07.31 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok czas by Nacho wyfrunął z gniazda a Vallejo mógłby zająć pozycję 4ego obrońcy. Kto wie, jeżeli będzie wiekowy Pepe, to Vallejo mógłby uzyskać bardzo dobrą liczbę minut. Dochodzi do tego wszystkiego niepewne kolano Varane'a. Zobaczę z ciekawości kilka meczów Saragossy na pewno.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.31 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co wy macie z tym kolanem Varane'a. Gość od rokh gra bez większych problemów, tyle ile trzeba. Na dzisiaj dla tego Vallejo miejsca absolutnie nie ma. Właśnie podpisujemy na 5 lat Ramosa za ogromne pieniądze, więc już jedne miejsce "na lata" będzie zajęte. Podobnie z drugim, bo tu mamy Varane'a. Na ławce Pepe, który też pewnie przedłuży. Wiadomo, że za rok sytuacja może się zmienić, choćby Nacho może odejść, ale dalej perspektyw na bycie dla niego podstawowym zawodnikiem nie ma. Nie mniej argumentem za jest to, co ktoś napisał, że na pewno na tym nie stracimy.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.07.31 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościa na oczy nie widziałem, tak jak pewnie większość osób tutaj, ale tego typu transfery zawsze wydają się być pozytywnym pomysłem. Szkoda tylko, że nie pogra w tym sezonie w Primerze.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.31 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
Nie wiem, co wy macie z tym kolanem Varane'a. Gość od rokh gra bez większych problemów, tyle ile trzeba. Na dzisiaj dla tego Vallejo miejsca absolutnie nie ma. Właśnie podpisujemy na 5 lat Ramosa za ogromne pieniądze, więc już jedne miejsce "na lata" będzie zajęte. Podobnie z drugim, bo tu mamy Varane'a. Na ławce Pepe, który też pewnie przedłuży. Wiadomo, że za rok sytuacja może się zmienić, choćby Nacho może odejść, ale dalej perspektyw na bycie dla niego podstawowym zawodnikiem nie ma. Nie mniej argumentem za jest to, co ktoś napisał, że na pewno na tym nie stracimy.

Gość ma 18 lat, spokojnie. Nikt go nie wrzuca na już do pierwszego składu, imo na tym jednym wypożyczeniu się nie skończy. Za 3-4 lata będzie miał 21-22 lata, Pepsona już pewnie nie będzie, a Ramos będzie odchodził w cień (jeśli w tym cieniu już nie będzie głęboko siedział). Właśnie w tym momencie celuję w duet Vallejo-Varane, nie wcześniej. Rewelacyjny transfer, jeśli gra zawsze tak jak w tych kilku spotkaniach co widziałem, to tylko bić brawo naszemu zarządowi.

Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2015.07.31 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zonk. Kto to jest? XD

Wszystko fajnie, ale takiego kupowania młodziaków jest dużo. Transfer może i zaprocentuje za 4-5 lat gdy Pepe już będzie dawno na emeryturze, a Ramos zacznie grać ogony dla Varane'a i potencjalnego cracka. Dobrze że załatwiamy sobie prawa do takich gostków.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.07.31 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panzerfaust napisał:

Gość ma 18 lat, spokojnie. Nikt go nie wrzuca na już do pierwszego składu, imo na tym jednym wypożyczeniu się nie skończy. Za 3-4 lata będzie miał 21-22 lata, Pepsona już pewnie nie będzie, a Ramos będzie odchodził w cień (jeśli w tym cieniu już nie będzie głęboko siedział). Właśnie w tym momencie celuję w duet Vallejo-Varane, nie wcześniej. Rewelacyjny transfer, jeśli gra zawsze tak jak w tych kilku spotkaniach co widziałem, to tylko bić brawo naszemu zarządowi.

Weź pod uwagę, że Ramos, żeby siąść na ławce będzie musiał prezentować naprawdę dno dna, sytuacja będzie analogiczna jak z Casillasem. No i też nie jest powiedziane, że Sergio np cały czas wtedy nue będzie grał na dobrym poziomie. No ale tak jak powiedzialismy, stracić na tym na pewno nie stracimy.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.10.30 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądał ktoś więcej tego chłopaka w tym sezonie? Podobno całkiem nieźle sobie radzi w Budeslidze. Ostatnio nawet widział ten spektakularny powrót za Halilovicem, niesamowita prędkość. Pytam o tego chłopaka, bo jak widzi się w ostatnim czasie regres Varane'a to chyba pomału będzie trzeba szukać nowego stopera (Pepe też wiecznie grać nie będzie).

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.10.30 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po niemrawym początku wywalczył pewne miejsce w wyjściowym składzie i całe Niemcy są nim zachwycone. Gdzieś nawet czytałem, że Eintracht będzie chciał zrobić wszystko, by go od nas wykupić.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Tom3k
Acidofilia.

PostWysłany: 2016.10.30 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Link

Jeśli potrafiłby z takim spokojem wyprowadzać piłkę u nas to może pozwoliłoby uwolnić Kroosa i dać mu więcej pograć wyżej, gdzie stwarza większe zagrożenie. Jeśli Pepe i Varane dalej będą tak tragiczni to chyba warto już w te lato zastanowić się nad podmianą talentów.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.10.30 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że Eintracht nie ma żadnych atutów w ręku przemawiających za wykupieniem i utrzymaniem takiego gracza. :] Wraca i zajmuje miejsce Pepe

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.30 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe tak szybko nie skreślajcie, może jeszcze spokojnie u nas pograć dwa sezony na najwyższym poziomie, takim jak z Euro czy końcówki poprzedniego. Za to Varane martwi i już nie chodzi tu nawet o jego chimeryczność, ale o ten brak rozwoju.

Nie widziałem chłopaka, z filmiku wyżej prezentuje się naprawdę nieźle, tylko kumpel oglądający Bundesllige wspomniał mi kilka razy o nim - w kontekście naprawdę świetnej gry. Czy powinien już za rok wracać? Tego nie wiem, Niemcy wyglądają na naprawdę dobre miejsce do rozwoju, jak już wspominałem uważam, że Pepe może pograć jeszcze te 2 sezony, a nie ma sensu by chłopak w tym wieku łapał tyle minut co np. Asensio. Niech gra regularnie w pierwszym.

Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.10.30 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech się ogrywa w innych klubach, bo u nas zbyt wielu szans na grę mieć nie będzie. Za kilka lat niech wróci jako gotowy produkt. Doskonale widzimy co się obecnie dzieje z Rafą :]

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.30 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Varane nie miał gdzie się ogrywać, Vallejo ma gdzie i jeśli ma wrócić to tylko na realną walkę o pierwszy skład, ułożyć Nacho na jakąś pozycję, bo musi zostać, a młodziaka dać do środka.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: