Jesús Vallejo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.08 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Getafe może jak zacznie grać co tydzień to nie będzie taka szklanką.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.04.08 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomnijcie mi ile czasu w szpitalu spędzał Rafa ze swoimi kolanami i udami? Calma, złapie ciągłość, będzie jak z Garethem obecnie. Teraz minut nawet nie powącha. Szukać zdziadziałych stoperów też nie ma po co.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.04.08 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ilu topowych napastników z Messim włącznie zgasił jak pety Varane przed problemami z kolanami a ilu do tej pory Vallejo? Nie wspomnę o tym, że sytuacja Varane’a, w której nie jest w stanie praktycznie zagrać 3 meczów pod rząd też optymalna nie jest.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.04.08 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, ja rozumiem, że dla elity kibiców Realu każdy zawodnik a przede wszystkim topowy stoper o warunkach fizycznych podchodzących pod atletów NBA ma mieć karierę jak Naczos, a wypadnięcie na 3-4 mecze w sezonie z powodu kontuzji to sytuacja nienormalna i wymagająca poprawy.

Na takie problemy z postrzeganiem sytuacji porada jest w zasadzie tylko jedna - nie zesrajta się.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2018.04.08 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten gość nie wypada "na 3-4 mecze w sezonie" tylko na 3-4 miesiące.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.08 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Okej, ja rozumiem, że dla elity kibiców Realu każdy zawodnik a przede wszystkim topowy stoper o warunkach fizycznych podchodzących pod atletów NBA ma mieć karierę jak Naczos, a wypadnięcie na 3-4 mecze w sezonie z powodu kontuzji to sytuacja nienormalna i wymagająca poprawy.

Na takie problemy z postrzeganiem sytuacji porada jest w zasadzie tylko jedna - nie zesrajta się.

:lol2:

- ten sezon - już 2,5 miesiące poza grą
- zeszły - 3 miesiące poza grą
- dwa sezony temu - prawie 5 miesięcy poza grą

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.04.08 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytując klasyka: "Nie damy sobie wmówić, że białe jest białe, a czarne jest czarne" w przypadku niektórych na tym form aż nadto prawdziwe :lol2:

Pabloos.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.08 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
Okej, ja rozumiem, że dla elity kibiców Realu każdy zawodnik a przede wszystkim topowy stoper o warunkach fizycznych podchodzących pod atletów NBA ma mieć karierę jak Naczos, a wypadnięcie na 3-4 mecze w sezonie z powodu kontuzji to sytuacja nienormalna i wymagająca poprawy

Cóż, czego od nich oczekiwać, przecież Ci ludzie potrafią pałać chęcią sprzedaży poszczególnych zawodników po kilku gorszych spotkaniach, a następnie wstawiać serduszka i cyklicznie powtarzać, że pozamykali im mordy. Ot takie dzisiejsze standardy.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.08 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Komuś się chyba coś popierdoliło w główce.

https://www.flashscore.pl/zawodnik/varane-raphael/t20vQIvC/

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.08 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pojebało się faktycznie, bo do jednego szklanego Varane'a chcemy stopera, który będzie dostępny częściej niż przez pół sezonu :lol2: Nie wiem, niektórzy tutaj zachowują się w stylu "ynteligentnych inaczej" culesów. Nie ma nic po środku, nie spuszczasz się nad trenerem 365/365, skrytykujesz jakiegoś zawodnika, to nie znasz się i w ogóle antykibic z ciebie. <hahaha> Na co niby ten Varane jest dowodem? Że można grać w piłkę mimo braku tytanicznego zdrowia? Niektórzy mogą, Robben też gra. Czy chcecie mieć 25 zawodników ze zdrowiem Robbena, Bale'a czy Varane'a? Czy jesteście takimi amebami, ze wychodzicie z założenia, że optymalnie jest mieć w składzie 2 szklanki na śo, które mogą wypaść w każdym momencie, 32 latka i jednego tytana, czy może warto by wymienić jedną szklankę na doświadczonego gościa, i nie musieć się martwić, że z takim Juve trzeba będzie grać z Casemiro na obronie. Ale co ja wiem, przecież nie mówię, że "Vallejo krul", więc w sumie to chuja wiem :]

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.04.08 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, stronnictwo "zero krytyki w stosunku do piłkarzy", Wy wiecie, że w przypadku zostawienia Vallejo w składzie to najbardziej poszkodowaną osobą będzie on sam?

El Mou napisał:
- ten sezon - już 2,5 miesiące poza grą
- zeszły - 3 miesiące poza grą
- dwa sezony temu - prawie 5 miesięcy poza grą

Dodajcie do tego potem brak ogrania po miesięcznej[kilku miesięcznych] pauzach i fakt, że w Realu Madryt chodzi o wyniki na tu i teraz - kiedy on ma grać? Te 7 meczy, które zagra w sezonie, okej, załóżmy, że dobije do 10? Czy nie lepsza byłaby sytuacja w której - ok, jest podatny na kontuzję, wypada, wraca i niemal od razu wchodzi do składu rozgrywając tych meczy koniec końców z 25? Bo takiej sytuacji tu mieć nie będzie, od tego jest wypożyczenie.

Nie wspominając o tym, że może faktycznie coś jest nie tak z tym sztabem skoro Coentrao tutaj zagrał też podobną ilość meczy, po czym wypożyczono go do Sportingu i gra ich kilka z rzędu będąc kluczowym zawodnikiem.

To nie "my", "hala dzieciaki" nie dajemy młodemu szansę tylko Wy jej dać nie chcecie. Jak widać jeden sezon we Frankfurcie to było za mało, co szkodzi dać mu jeszcze takie 2 sezony, szansę na ogarnięcie zdrowia w mniejszym blasku fleszy i presji na tu i teraz, a potem powrót gdy Ramos zacznie powoli schodzić ze sceny? A na ten czas Real będzie mógł mieć choćby tego starszego zawodnika, ale pewnego w razie sytuacji takich jak aktualna - gdzie mamy na Juventus dostępnego tylko Varane'a.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.09 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
No pojebało się faktycznie, bo do jednego szklanego Varane'a chcemy stopera, który będzie dostępny częściej niż przez pół sezonu :lol2: Nie wiem, niektórzy tutaj zachowują się w stylu "ynteligentnych inaczej" culesów. Nie ma nic po środku, nie spuszczasz się nad trenerem 365/365, skrytykujesz jakiegoś zawodnika, to nie znasz się i w ogóle antykibic z ciebie. <hahaha> Na co niby ten Varane jest dowodem? Że można grać w piłkę mimo braku tytanicznego zdrowia? Niektórzy mogą, Robben też gra. Czy chcecie mieć 25 zawodników ze zdrowiem Robbena, Bale'a czy Varane'a? Czy jesteście takimi amebami, ze wychodzicie z założenia, że optymalnie jest mieć w składzie 2 szklanki na śo, które mogą wypaść w każdym momencie, 32 latka i jednego tytana, czy może warto by wymienić jedną szklankę na doświadczonego gościa, i nie musieć się martwić, że z takim Juve trzeba będzie grać z Casemiro na obronie. Ale co ja wiem, przecież nie mówię, że "Vallejo krul", więc w sumie to chuja wiem :]

Czyli, że w tym sezonie Varane jest szklany? Bo ja tego nie zauważyłem, wcześniej owszem tak, ale teraz przy umiejętnej rotacji z Nacho widać gołym okiem, że Francuz nie dość, że trzyma równą formę to jeszcze nie łapie kontuzji mięśniowych.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.04.09 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
A ilu topowych napastników z Messim włącznie zgasił jak pety Varane przed problemami z kolanami a ilu do tej pory Vallejo? Nie wspomnę o tym, że sytuacja Varane’a, w której nie jest w stanie praktycznie zagrać 3 meczów pod rząd też optymalna nie jest.

Polecam występ Vallejo przeciwko Bayernowi.

Koleś jest szklany, ale nie boję się powiedzieć, że ma predyspozycje do bycia nr 1 na świecie na tej pozycji. Szybkość? Kapitalna. Odbiór? Kapitalny. Umiejętność przewidywania akcji rywala? Kapitalna. Wyprowadzenie? Bardzo dobre, z marginesem na poprawę. Koleś co grał, to praktycznie nie zawodził, wręcz potrafi rozkochać w swoim występie. Nawet wracając po kontuzjach bez ciągłości.

Sprowadzenie dziadka na jego pozycję i zapomnienie o Jesusie będzie ogromnym błędem. Dla mnie to idealny stoper nr 4, który powinien dostawać coraz więcej szans. Wzmocnień trzeba szukać gdzie indziej, dużo bardziej z przodu. Środek i obronę bym zostawił. Jak sprowadzać dziadka, to na prawą obronę i wypożyczyć Achrafa.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.04.09 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na chuj komu stoper nr 4, którego ciągle nie ma, bo ciągle połamany? Nikt nie kwestionuje, że to duży potencjał, no ale właśnie mieliśmy ten potencjał zweryfikować, a ten jak zwykle się połamał.

Niech odejdzie gdzieś na rok czy dwa, załapie jako-taką ciągłość, może się trochę "ogarnie" z urazami, bo przecież tak to jego bytność w tym Klubie mija się z celem.

Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.04.09 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda, tylko co jeśli będzie się łamał na wypożyczeniu? Wyjdzie na to samo dla niego. Ja bym mu dał jeszcze jeden rok, zawsze wierzę w to, że w takich przypadkach lepiej mieć go na oku u siebie. Być może Pintus coś wymyśli, wzmocnią odpowiednim programem mięśnie podczas przygotowań i będzie cacy.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10
Skocz do: