Mateo Kovačić [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 57, 58, 59  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.23 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok na stówę wskoczyłby na miejsce Luki. Niestety nie dziwię mu się, że nie chce znów mieć straconego sezonu. Drugim Lukitą nie będzie siedząc na ławeczce i grając niewiele.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.23 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to będzie tragedia jak go stracimy. Pewnie znowu Bayern nam utrze nosa, lubią to.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2018.06.23 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vitocorleone20 napisał:
Burzafka napisał:
Kovacic nie jest idealnym następcą. To zupełnie inny profil gracza. Zobaczymy co będzie po Mundialu, jak wszyscy się zjadą i co powie mu Julek.

Zupełnie inny profil gracza ? Czyli jaki to jest profil ? I czego on nie ma, a co ma Modric ?

Według mnie nie ma w Europie piłkarza, który mógłby lepiej zastąpić Modrica.

Hmm, Mateo jest jednak trochę bardziej bezpośrednim piłkarzem, który niesamowitym przyspieszeniem potrafi pokonać 4-5 rywali biegnąc jakieś 50 metrów. Modric jest trochę mniej bezpośredni w takiej próbie dryblingu. Bardziej reguluje tempo swoim rozegraniem i dryblingiem na mniejszej przestrzeni boiska. Nie jest to na pewno typ 1 do 1. Na pewno wizją gry i regulowaniem tempa jednak Luka odstawia Mateo. Ale jeżeli przełożyć to na pracę w ataku i pracę w obronie to Mateo jest idealnym następcą. Nie jest to następca 1 do 1, ale potrafi dołożyć co innego. Ciężko być drugim Modriciem, dlatego ja przyjąłbym go jako pierwszego Mateo. Niestety tego tu nie będzie miał i niestety powoli trzeba szukać następcy. Szkoda, uwielbiam jego grę i liczę po cichu na happy end. Jednakże on by miał skład dosłownie w każdym innym klubie, więc w ogóle mu się nie dziwię.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Burzafka
El Madrid para siempre.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.23 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i ładnie wytłumaczone. Najgorsze jest to, że jego klauzula wynosi 50 mln... Oby Julen go przekonał.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
vitocorleone20
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.06.23 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No już takiego idealnego zastępce próbowaliśmy dla Xabiego znaleźć i pamiętamy jak się to skończyło.

Kova nie ma tej wizji gry co Modric - tutaj zgoda. Z tym, że gość ma 24 lata !! To nie jest rzecz, którą się po prostu ma. Ona przychodzi z czasem. Modric też rozwinął się bardzo w tej kwestii od przyjścia do Realu.

Mówienie, że to jest inny profil gracza jest kompletną bzdurą. To, że ma zajebiste odejście z piłką i to robi (w przeciwieństwie do Modrica), nie jest argumentem na poparcie tej tezy. Jest bardziej dynamiczny i to po prostu wykorzystuje.

Powrót do góry
Burzafka
El Madrid para siempre.

PostWysłany: 2018.06.23 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego to właśnie inny profil gracza. Po drugie, przestańmy szukać następców danych zawodników. Po Xabim środek Realu miał być słabiutki, bo nie ma gościa o takich charakterystyce itp, a obecny środek zjada dupą formację Mourinho. Kova będzie chciał odejść to niech odchodzi.

Uwielbiam go, uwielbiam jego depnięcie i przejście między liniami, ale szczerze mówiąc to odkąd tu jest, jakoś nie widzę, żeby poczynił ogromny postęp, owszem, żeby to ocenić potrzebna jest regularna gra, ale dalej uważam, że nie dawałby nam tego samego co Luka i Toni.

Mbappe [2019-2020]
Powrót do góry
Rokoko
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.23 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mocny ten skład mieliście.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.06.23 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie.

Na ten moment w żadnej topowej drużynie nie ma szans na pierwszy skład z marszu więc będzie musiał zrobić delikatny krok wstecz.
Takie Napoli,Roma to idealne kierunki dla Mateo.

Plus też jest taki,że nawet jeśli go sprzedamy to na bank będziemy mieli jakiś pierwokup a wcale nie zdziwię się jak pójdzie po prostu na wypożyczenie.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.23 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda. Jestem pewny, że Zidane go szykował w tym sezonie na następce Lukity, tak jak to uczynił z Varanem i Pepe. Przejściowa, spokojna zmiana pokoleniowa.

Ale mimo wszystko jakkolwiek gościa uwielbiam i zawsze tutaj peany na jego temat pisałem - nie podoba mi się takie pójście z tym do gazety. Wciąż mam nadzieję, że zostanie, ew. roczne wypożyczenie z przedłużeniem umowy, jeśli się uda. W wywiadzie dał kilka sprzecznych informacji, ale najważniejsze zdanie jakie było to to, że chce więcej minut w Realu. Mam nadzieję, że Lopetegui nie będzie na siłę parł do hiszpanizacji Realu kosztem Mateo chcąc np. Thiago. Ani Floro.

Eh, Zidane, dlaczego musiałeś odejść w takim momencie.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.23 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czejenus napisał:
Plus też jest taki,że nawet jeśli go sprzedamy to na bank będziemy mieli jakiś pierwokup a wcale nie zdziwię się jak pójdzie po prostu na wypożyczenie.

Jaki znowu pierwokup? Pierwokup 25-latka o klasie Mateo? Chyba za 250 milionów. On chce odejść chłopie. Na żadne podobne kruczki powodujące powrót do zespołu z którego ucieka za grą w tym wieku się nie zgodzi.

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.23 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy może mi ktoś podać jakieś źródło potwierdzające klauzulę 50 milionów? Bo jakoś nie chce mi się w to wierzyć, to że przechodził przed Neymarem to żaden argument, bo już wtedy klub wpisywał absurdalne klauzule odstępnego w kontrakty. Kupujesz piłkarza za 31 milionów i nie dajesz chociażby dwukrotnie wyższej klauzuli? Dla mnie to absurd.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.06.23 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jaki znowu pierwokup? Pierwokup 25-latka o klasie Mateo? Chyba za 250 milionów. On chce odejść chłopie. Na żadne podobne kruczki powodujące powrót do zespołu z którego ucieka za grą w tym wieku się nie zgodzi.

Bardzo lubie Mateo,doceniam jego zaangażowanie i odpowiedzialność bo nigdy nas nie zawiódł jakoś szczególnie,ale nie jest jeszcze crackiem.

Odchodząc z Realu nie pójdzie do Barcelony,Bayernu po to by od razu wskoczyć do pierwszej 11.
Musi zrobić krok w tył do takiego Napoli czy innego Tottenhamu i tam okrzepnąć. Rok w tego typu drużynie zrobi wszystkim dobrze i zwróć uwagę na jedną rzecz.

Real czeka rewolucja,która może nastąpić gwałtownie i brutalnie... nowy sezon nowy trener,starych problemów sporo a kluczowi piłkarze w drugiej linii młodsi nie będą.

Kova ma przyszłość w Realu,czy w sezonie 18/19 wątpię z racji na to,że chce odejść,ale od sezonu 19/20.. zobaczymy.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.06.23 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko. Ale gracze w tym wieku nie myślą o tym by odejść i wrócić. Pamiętasz choć jeden przykład zawodnika oddanego z pierwokupem w tym wieku? Nawet wypożyczenia są rzadkie.
On nie ma 21 lat, jest ambitny i chce gwarancji stabilnej pozycji w zespole do którego dołączy, a nie ciągłego zmieniania miejsca zamieszkania. Nie mówimy też o Morientesie, który do klubu był przywiązany i miał do działaczy świętą cierpliwość, a i w jego przypadku się ona wyczerpała.

Powinniśmy zadać sobie pytanie - czy fakt że gra inaczej niż Modrić nam przeszkadza? I sądzę, że Julen też wie że musi wymyślić sposób na zintegrowanie go z Isco i Tonim, włączając w to lub zostawiając na boku Casemiro. Nie jestem jednak pewien, że obiecanki częstszej gry wystarczą by go przekonać do pozostania. Na 18/19 IMO może jeszcze Julenowi dać szansę, ale każde taktyczne niedociągnięcie, każdy rezultat gdzie będziemy czuć, że coś się jednak nie klei, popchnie tylko Mateo do odejścia w kolejnym okienku. Z jego perspektywy pozostanie to ryzyko ciągłej kumulacji frustracji powodowanej poczuciem "bycia gorszym", a w takiej sytuacji najlepiej jest zmienić otoczenie.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2018.06.23 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może wie coś o transferach i przeczuwa, że znowu o miejsce będzie bardzo trudno.

Ale temat "luksusowych rezerwowych" to chyba codzienność w takim klubie jak Real.
Oczywiste, że muszą tacy być, i oczywiste że nie będą siedzieć na ławce w bezkres. James, Morata, Mariano - daleko wstecz nie trzeba sięgać.

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.06.23 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście dziwi mnie ze Modric jeszcze nie wybił mu tego idiotycznego pomysłu z głowy.

Mateo błagam, nie bądź kolejnym pomocnikiem po Sneijderze, Ozilu, Di Marii i Xabim po którym mi łza w oku się zakręci. Co z moimi skladami z fify i fm z toba, Asensio i Isco którzy niszczyli Europę.

A teraz bardziej na poważnie. Jeśli uważa że wyjdzie mu to na dobre no to cóż, Adios... Jest paru piłkarzy na rynku którzy mogą nam załatać po nim dziurę. Potencjał chłopak ma, cierpliwość w sumie też, szkoda tylko ze za konkurentów ma CKM. W dodatku Julian może chcieć wykrzesać z Llorente i Ceballosa pełnię umiejętności i to młodej generacji Hiszpanów oddać Real.

Nadal mam nadzieje, że zostanie, w końcu to pierwszy zawodnik po Kace który tak bardzo mi go przypomina Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 57, 58, 59  Następny
Strona 49 z 59
Skocz do: