Real Madryt - Granada CF [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.09.19 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przodu jedna wielka kupa. Z tyłu totalnie rozkojarzeni. Brakuje Ramosa, aby to poustawiać. Marcelo sobie hasa jak chce i gdzie chce, podaje pod nogi rywala.. to samo robi Carvajal. Pepe w jakimś amoku.. Kroos nieobecny. Niewiem środek pola i obrona leży. Bez tego ni będzie ataku. Vasquez nie pokazał za wiele. Kilka dobrych zagrań z głębi pola - bodaj wszystkie 3 od Isco, który również notuje wiele strat. Dawać Jese i Kova.

Poza tym, nie lubię oglądać meczów w takim słońcu - źle się to ogląda.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2015.09.19 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo słabo, bezmyślne straty, brak koncentracji, szczęście przy nieuznanej bramce, słaba skuteczność. Chyba najsłabsza połowa od początku sezonu (jeden mecz niestety mnie ominął). Nie podoba mi się od początku sezonu środek, niby poprawiony pressing, jednak odnoszę wrażenie, że trochę więcej jakości w środku u przeciwnika i nie będzie zbyt różowo. Ta swoboda z przodu... Hm, ciągle zbyt miesza, najczęściej liczymy na indywidualne akcje, zbyt mało gry zespołowej. Liczę na przebudzenie, nie czekałbym zbyt długo na personalne zmiany, wpuściłbym Casemiro za Toniego i Kovacicia, tylko nie wiem, czy za Isco, czy za Lucasa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.19 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się czegoś opili przed meczem, bo inaczej aż tak słabej gry nie potrafię wytłumaczyć. W ataku kilka okazji było, choć wiadomo że trzeba oczekiwać więcej, ale obrona to już totalna nędza. Bezsensowne starty, brak kontroli nad grą i efektem dwie świetne szanse dla Granady, jedna bramka niesłusznie uznana, w następnej sytuacji uratował Navas. Oby Benitez przemówił im do rozumu w szatni, bo nie można rozegrać drugiej tak słabej obronny. Po trzech meczach w których wydawało się że wszystko idzie w dobrym kierunku, najgorsze 45 minut Realu Beniteza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2015.09.19 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po meczu. A włączyłem dosłownie 5 minut temu. Very Happy

Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.19 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymieniam plusy dzisiejszego meczu:
+dobra postawa Navasa,
+Wygraliśmy.
+Nikt nie doznał urazu.

Dziękuję, skończyłem. Żenada w wykonaniu naszych.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.19 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Standardowy Real. Kilka fajnych meczy i jeden,dwa wielkie gowna. Potem powrót znów kilka fajnych meczy, manitki, i znów mecz dno. Było 2;0 z Dortmundem, było 4:0 z Atleti i można tak długo wymieniac fartowne Cordoby czy Elche. Tutaj wszystko siedzi w ich głowach, myślą że wygrają na stojąco. Najgorzej, że teraz ciężki wyjazd i pytanie czy po dzisiejszym wycisku dadzą radę w bilbao. Oby, oby

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.19 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Straszna padlina, poprzednie mecze rozbudziły apetyty. Tutaj nie za cały komentarz posłuży to, że GRANADA nas czasami robiła na miękko. Na Bernabeu.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.09.19 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedziałem, że te spusty i zachwyty są przedwczesne. W środę prawdziwy test na bardzo gorącym terenie.
Keylor king.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.20 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba sie przyzwyczaić do tego, ze takie kichy - mecze- za Beniteza będą na porządku dziennym. Będziemy grać w kratkę, typowe anomalia. Mecz do zapomnienia, ważne trzy punkty, jednak u siebie nie wypada tak grac. Zresztą dotąd wyniki były nadzwyczaj dobre, czego grą nie potwierdzaliśmy. Teraz pojechać do Bilbao wymęczyć te 1-0 i wracać ze spokojem do domu.

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2015.09.20 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo za innych trenerów nie było takich meczów, jak walec się po każdym przejeżdżaliśmy. Rozumiem, że Benitez ma wpisane w "markę" takie mecze, ale bez przesady.

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2015.09.20 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiające, jak w ciągu tygodnia można aż tak obniżyć loty. Wczoraj prawie przegraliśmy.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.09.21 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Arabi powiedział arcy ważną kwestię po tym meczu: "gdybyśmy grali z kimkolwiek innym z ligi, wygralibyśmy ten mecz". I to jest prawda. Real wyszedł i chciał wygrać niewielkim nakładem sił. Nie przewidział jednak jednej sprawy..Granada została ostatnio "zgwałcona" na SB 9:1 i jak widać przyjechali rządni zemsty za największą (dla wielu piłkarzy Granady) kompromitacje w karierze. Walczyli o każdy cm boiska a Real wyszedł zbyt na luzie. Granadzie starczyło sił na prawie 90 min i gra wyglądała jak wyglądała. Chwała Isco i Benzemie za te akcję bramkową i dzięki niebiosom jest 3 oczka na koncie Królewskich i mecz jest do zapomnienia.
Wyszczególniając fajnie kręcił Marcelo, tragicznie zagrał Toni Kroos, te płaskie piłki w pole karne wchodziły jak w masło..no nie wyglądało to dobrze i nerwy były do końca.. Cóż trzeba wsiąść po uwagę okoliczności i grę co 3 dni. Wiadomo, że w takich maratonach najważniejsze są punkty a te Real wyszarpał ambitnej Granadzie. Oby z baskami było lepiej.

ps. nie zdziwię się jak teraz ta "waleczna i ambitna" Granada wtopi z jakimś ogórkiem i to kilkoma bramkami, wyprali się na Bernabeu, oj wyprali.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.21 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uberaman napisał:
El Arabi powiedział arcy ważną kwestię po tym meczu: "gdybyśmy grali z kimkolwiek innym z ligi, wygralibyśmy ten mecz". I to jest prawda.

Jak dla mnie to jebnal w sedziego i Real stwierdzajac ze jest faworyzowany, coz po tym meczu moze miec pretensje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.09.21 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej to odebrałem jako pochwałę dla dobrej gry zespołu Granady, z takim zaangażowaniem myślę, że spokojnie zagroziliby każdemu w LaLidze.

Btw juz rzygam tymi "sędziami pod Real" i innymi pierdołami, co 2 meczu sędzia czegoś nie widzi, Simeone jebnął kwestie o lidze dla Królewskich i fama leci, żałosne.

Zamorano, powinieneś z tym ...hefnerem pójść na mleczko do knajpki, podobny poziom reprezentujecie. <won>

Ostatnio zmieniony przez Uberaman dnia 2015.09.21 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.09.21 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bombel22 napisał:
Jak dla mnie to jebnal w sedziego i Real stwierdzajac ze jest faworyzowany, coz po tym meczu moze miec pretensje.

Myślę, że przekaz tej wypowiedzi jest jasny i klarowny. Ale nie wymagaj logicznego myślenia od kogoś takiego jak Uberaman ;).

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: