Real Madryt - Málaga CF [0-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.09.24 14:35    Temat postu: Real Madryt - Málaga CF [0-0] Odpowiedz z cytatem

Obrona pozycji lidera to obecnie największy priorytet Realu Madryt. W czołówce ligi ścisk, gdyż piąta Barcelona traci do pierwszego miejsca zaledwie jeden punkt. Ta kolejka może mieć niemałe znaczenie dla układu pierwszej piątki tabeli, gdyż Atletico jedzie na ciężki mecz do Villarreal, a Celta Vigo zagra z bardzo dobrze dysponowanym w tym sezonie Eibar. Barcelona swój mecz zagra na Camp Nou z Las Palmas, a więc i Real musi swój mecz wygrać. A o to ciężko być nie musi, gdyż na Santiago Bernabeu przyjedzie słabo w tym sezonie dysponowana drużyna Malagi.

Trochę słów o drużunie, którą prowadzi Javi Garcia. Drużyna Malagi sezon ten zaczęła bardzo słabo i nie zanosi się na to, by sytuacja ta miała się zmienić w ten weekend. Na 5 meczów zespół ten uzbierał zaledwie dwa punkty - dwa razy bezbramkowo remisował na własnym stadionie (raz z Eibar, raz z Sevillą). Każdy przegrany mecz natomiast kończy się wynikiem 0-1. Taka sytuacja miała miejsce w meczach z Barceloną, Getafe i Villarreal. Drużyna Malagi to mieszanina piłkarzy wszelkiej narodowości, gdyż w kadrze znajduje się tylko 5 Hiszpanów. Jest trzech Portugalczyków, dwóch Argentyńczyków, dwóch Brazylijczyków, dwóch Wenezuelczyków czy broniący Kameruńczyk Kameni. To właśnie ten bramkarz 18 kwietnia rozgrywał bardzo dobre spotkanie właśnie na SB, gdzie Real wygrał po ciężkim mecz pokonując Malagę 3-1.

Humory w szatni Madrytu są bardzo dobre. Coraz mniej narzeka się na brak kontuzjowanych Bale’a, Danilo, Ramosa i Jamesa, gdyż gracze wchodzący z ławki, w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, są gwarancją stabilnego, dobrego poziomu. Nie wiadomo, w jakim ustawieniu wybiegnie Real w sobotnim spotkaniu, ale oczywiście kilka pewniaków do składu jest - świetnie broniący Navas, tworzący na swojej stronie autostradę Marcelo, bardzo skuteczny Benzema czy też Cristiano, który nie potrafi w tym sezonie ustabilizować formy i regularnie zdobywać bramek (w tym sezonie zdobył bramki w zaledwie dwóch meczach!).

Transmisja spotkania od godziny 18:10 na kanale Eleven.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2015.09.24 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drużyna z najgorszym atakiem (0 bramek po 5 meczach!) przyjeżdża do drużyny z najlepszą obroną (1 stracona bramka po 5 meczach). Ciekawe, jaki kurs na to, że Malaga coś strzeli. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.09.26 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że nie można ich lekceważyć, ale dałbym odpocząć kilku naszym chłopakom. Nie wiem jak tam ten Danilo i jego powrót, ale Dani mógłby odetchnąć, bo zaraz czeka nas hardcorowy mecz z bydlakami Simeone. Bez Luki środek nie istnieje, ale w drugiej części pierwszy powinien opuścić murawę.

W Bilbao nawet nieźle wyglądał Jese, dałbym mu zagrać od początku.

No i sprawa Marcelo. Dzisiaj powinna być ławeczka. Odpoczynek i reset po ostatnich wyczynach.

Liczę na pewne 3 pkt, bo z Granadą naprawdę miałem już spory stresik.

hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.09.26 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kim chcesz zastąpić w wyjściowej jedenastce jednocześnie Marcelo, Daniego i Pepe?

TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.09.26 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre Very Happy Arbeloa dzisiaj za Marcelo a w środę za Daniego, liczę też Casemiro.

Powrót do góry
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.09.26 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie obejrzę ale liczę że zdobędziemy pewne 3 punkty. Myślę, że Nacho da radę na środku u boku Varane'a i zagramy na 0 z tyłu. Ronaldo nie postrzelał na San Mames to będzie głodny goli i powinien coś trafić.
Przydałoby się spokojnie zgarnąć zwycięstwo przed LM.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.09.26 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
Kim chcesz zastąpić w wyjściowej jedenastce jednocześnie Marcelo, Daniego i Pepe?

Wszytko zależy od sytuacji Danilo, nie wiem czy Rafa zaryzykowałby wystawienie go na Atletico, ale w sumie Dani i tak siedzi w reprezentacji na ławie to niech gra, później i tak wróci na ławkę. I dałbym mu odpocząć w tygodniu.

Tak jak pisałem, ktoś z dwójki Marcelo-Dani musi dziś odpocząć, mam nadzieje, że Alvaro nie został w zespole wyłącznie w celu zachowania dobrej atmosfery i jest wstanie kogoś z wymienionej dwójki zastąpić, tym bardziej kiedy przyjeżdża ekipa, która nie trafiła jeszcze bramki w tegorocznych rozgrywkach.

O Pepe nic nie wspomniałem, bo Nacho łata jego miejsce i też nie pisałem, że cała trójka ma być poddana rotacją, jest to na ten moment fizycznie praktycznie niemożliwe. Teoretyzować nie lubię.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2015.09.26 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie można wykorzystać fakt miernej dyspozycji przeciwnika w ataku i wystawić na prawej Alvaro, a na lewej Czeryszewa (w końcu sobie od początku zagra), nic złego przytrafić się nie powinno, z resztą, od czegoś zmiany są jeśli nic nie wpadłoby przez pierwsze 45 minut.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.09.26 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denis i Alvaro czyli 3 zmiany na 4 obrońców? Jak dla mnie nie ma opcji, szczególnie że obaj nie byli jeszcze za bardzo sprawdzeni..

Rafa się będzie bał tego meczu bo trzeba go wygrać, więc nie będzie mocno rotować. Choć przy korzystnym wyniku byłoby miło odciążyć obrońców.

Do 19 jestem w pracy z dostępem do netu. Dalej na ich stronie idzie oglądać mecze?

Powrót do góry
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.26 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto byłoby dać odpocząć Marcelo, a w jego miejsce wypróbować któregoś z dwójki Denis Alvaro. Toni moim zdaniem powinien jak najwięcej grać, więc chwilę wytchnienia dałbym Luce wystawiając Mateo bądź Casemiro na jego pozycji. Co do reszty to wydaje mi się, że można by dać szansę od pierwszej minuty Jese.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.26 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KarBar napisał:
Dalej na ich stronie idzie oglądać mecze?

Tak. :-)

Powrót do góry
pokepim
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.09.26 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcę zobaczyć w tym meczu Vazqueza. Serio, gość ma talent i może lepiej się rozwinie niż Jese. Malaga w tym sezonie słabo zaczęła i Lucas do tego meczu sie nadaje, żeby się mógł wykazać.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.09.26 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jese jest 2 lata młodszy. Vasquez to wymysł Rafała. :] Ja jestem ciekaw jak sobie poradzi para Nacho - Varane.

KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2015.09.26 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nacho w roli tego bardziej doświadczonego dzisiaj Smile

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.09.26 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie jakiegoś szczytu pecha i kontuzji/urazu/kartek jednego ze środkowych obrońców, który piłkarz z naszej kadry by się nadawał na grę na tej pozycji? Casemiro?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: