Real Madryt - Málaga CF [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.09.26 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadanie: 63%-37%
Celność podań: 91%-80%
Strzały: 31-12
Wrzutki: 57-19

Mówienie teraz o pracy sędziego jest nie na miejscu. Tyle strzałów co dziś mieliśmy powinno starczyć na trzy wygrane mecze. Spalonym przy tej akcji z Modriciem nie było, ale zaraz potem piłkarze Malagi stanęli i nie możemy powiedzieć, że Real bym tam bramkę zdobył.

Ronaldo zawsze przed galą ZP/przełamaniem jakiegoś rekordu gra swoje najgorsze mecze w karierze. Po meczu w Sevilli uważałem, że jest w trójce najlepszych piłkarzy grających głową, ale dzisiaj solidnie zapracował na zmianę mojego zdania.

Poza tym drużyna ładnie zapierdalała, a pretensji do Beniteza mieć nie można. Ławkę zrobiły nam kontuzje.

Już się martwię o derby z Atletico...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.09.26 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co się tam stało jest po prostu nie do opisania, od dawien dawna nie widziałem bardziej niezasłużonego remisu, niebywałe.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.26 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zebym sie pastwil nad Jese bo szkoda mi go i mam nadzieje ze na dlugo nie wylecial ale po raz kolejny od momentu jego zejscia druzyna zaczyna cos grac, mimo jego szybkosci jest to pilkarz strasznie przewidywalny w tej swojej grze.

Carvajal powinien teraz zapierdalac na boisko treningowe i wrzucac te pilki az sie nauczy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.26 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drużyna zaczęła coś grać, bo wszedł Kova i zmieniliśmy system gry.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.09.26 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dno i piec metrow mulu, ale czego sie spodziewac po druzynie, ktora w swoim skladzie ma moze 3 pilkarzy, ktorzy znaja pojecie walki. Mistrzostwo kraju wygrywa sie wlasnie w takich meczach, a Real juz po raz drugi w ciagu miesiaca daje w identyczny sposob dupy. Na gre jaka ogladalem w pierwszej polowie rzygac mi sie chce, po prostu oczy mi krwawia jak ogladam taki futbol, a ile takich IDENTYCZNYCH spotkan musielismy ogladac w przeciagu ostatnich kilku lat to nikt chyba nie zliczy. Druzyna, ktora kurwa oczekuje wszystkiego z gory, mecz ma sie sam wygrac, a bramki same wpadna, bo to Real Madryt. Klasyczne ostatnie pol godziny gdzie w koncu do mozgow im dociera, ze kolejne punkty uciekaja i trzeba grac i wtedy nagly zryw, ale czasu za malo, czasem sie uda, czasem nie, w tym sezonie dwa razy sie nie udalo i cztery punkty w meczaach z pacholkami stracone, brawo.

Co mi po tych wysokich zwyciestwach, co z tego, ze Barcelona gra wielkie gowno i traci punkty, dajac nam okazje do odskoczenia od nich w tabeli juz teraz skoro my nie potrafimi wygrac z Malaga, ktora w lidze nie strzelila gola od ponad 500 minut? Barcelone czeka mega ciezki okres, oni na lawce maja typow na poziomie kasjera z Tesco, wiec jakies punkty straca, ale co z tego, skoro Real chce utrzymac ich w grze.

Smutne, serio, kurwwy przed telewizorem lecialy caly mecz, ale tak na prawde jest to smutne. Jak ja chcialbym miec druzyne z jajami.

Powrót do góry
Schabu
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.09.26 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc krótko w takich meczach przegrywa się mistrzostwo.Barca gra słabo ale zawsze o gol jest do przodu,a my w czarnej dupie <ściana>
Skuteczność jest żenująca i dramatyczna.To że goli nie tracimy to na razie jedyny aspekt pozytywny zmiany trenera.Czy na lepsze czas pokaże.Ale nie strzelić gola drużynie która nawet gola nie umie zdobyć to jest mega,mega i jeszcze raz powiem mega dramat <wow> <wow> <wow>

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.09.26 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Dno i piec metrow mulu

Nie wiem jak takie głupoty można pisać po takim meczu. Sytuacji była masa, drużyna walczyła o zwycięstwo, kilka setek wypracowała i to zwycięstwo powinna odnieść, i to dość wysokie, to trzeba uczciwie przyznać, a nie opowiadać o jakimś dnie i metrach mułu. Do tego gol po spalonym którego nie było. Kontuzje Garetha i Jamesa również nie pomagają. Ja tam pretensji do drużyny nie mam, Malaga wywozi remis z SB tylko dzięki tonie szczęścia, tak to już w tym sporcie czasem bywa.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.09.26 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chłodne wypociny jeszcze będzie pora, ale takie o niebo lepsze niż na gorąco, to skuteczność. Juve, Gijon, Malaga, podpiąłbym i Donieck. Z ciężkim sercem piszę następne słowa, ale jest nutka, bądź nawet nuta prawy w wymiocinach kibiców Barcelony na temat Cristiano strzelającego tylko słabszym. Boli d*** mocniej, jak człowiek wspomni na wchodzącego Messiego na Calderon z ławki albo mecz z Guardiolą na Camp.

Szjk

PostWysłany: 2015.09.26 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się. Dziś Real grał z mocarną Malagą to i Cris sobie nie postrzelał.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.09.26 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Dimhil napisał:
Dno i piec metrow mulu

Nie wiem jak takie głupoty można pisać po takim meczu. Sytuacji była masa, drużyna walczyła o zwycięstwo, kilka setek wypracowała i to zwycięstwo powinna odnieść, i to dość wysokie, to trzeba uczciwie przyznać, a nie opowiadać o jakimś dnie i metrach mułu. Do tego gol po spalonym którego nie było. Kontuzje Garetha i Jamesa również nie pomagają. Ja tam pretensji do drużyny nie mam, Malaga wywozi remis z SB tylko dzięki tonie szczęścia, tak to już w tym sporcie czasem bywa.

No i co z tego, ze stytuacji byla masa, skoro nie mogli pilki do siatki nawet raz? gdyby to bylo spotkanie w 31 kolejce i Barcelona wlasnie by nas przeskoczyla o jeden punkt tez bys tak spiewal? Kazdy mecz w naszym wypadku powinien byc traktowany jak mecz o mistrzostwo, a w tym sezonie mielismy juz 3 takie spotkania, stracilismy w nich 4 punkty, tylko z Granada udalo sie wpakowac bramke i zabrac 3 punkty i gdyby to samo im wyszlo dzis nie mialbym zadnych pretensji, bo o w tym wszystkim chodzi.

Powrót do góry
Szjk

PostWysłany: 2015.09.26 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to, że definiowanie i ocenianie gry drużyny w przekroju całego meczu na podstawie tego, czy Cris strzelił obok słupka czy do bramki, lub na podstawie tego, czy sędzia uznał prawidłową bramkę czy nie, to głupota. Skumaj, że to jest piłka nożna i czasem mecze w których piłka za nic na świecie nie chce wpaść się zwyczajnie zdarzają. Trzeba to zaakceptować i tyle.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.09.26 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozumialbym, jesli widzialbym cala druzynie, ktora zapierdala od samego poczatku spotkania, gdzie juz bylo widac, ze bedzie ciezko, a nie przez ostatnie 30 minut, to mnie wkurwia najbardziej, to podejscie, jakby oni wiecznie mieli jeszcze "kupe czasu" do zakonczenia spotkania wiec moga sobie truptac.

Powrót do góry
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.09.26 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja po tym meczu mam wrażenie, że troszkę na tym etapie brak nam lidera. Żaden z zawodników nie odstaje jakoś negatywnie, ale i nie ma kogoś, po kim wyraźnie byłoby widać, że jest kolokwialnie mówiąc w gazie. James do takiej roli po meczu z Betisem wydawał się pretendować, no ale zabrała nam go kontuzja i pojawiły się kłopoty. Wiadomo, początek sezonu i oni będą powoli wchodzić na najwyższe obroty, ale w takich meczach potrzeba byłoby od któregoś z ofensywnych zawodników nieco większego błysku, a tego dzisiaj zabrakło.

W ostatnich latach bardzo często takie mecze wygrywał nam Cris, póki co jest w słabszej dyspozycji, ale wierzę, ba, jestem pewien, że wróci na właściwy poziom bo przecież 30 lat to ciągle jest bardzo dobry piłkarsko wiek.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.09.26 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, Ronaldo to fenomen, ale tyle nam tych meczy wyszarpał, że raptem ma jedno mistrzostwo. Nie mam siły wchodzić w dokładne spotkania, bo każde wspomnienie boli, ale machający rękami w najtrudniejszych spotkaniach to standard, wyjątki z Sevilli to potwierdzają.

KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.09.26 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uderzaliśmy w mur. Zabrakło dzisiaj Jamesa, Isco jest niestety o niebo słabszy. I ja w nim właśnie upatruje tego czego zabrakło. Chłopak bardzo chce ale nie trafił z topową formą. Strzały słabe. Trochę jak Angel - dużo wiatru ale mały efekt.

Do tego Ronaldo i Karim bez ruchu w ataku... Kroos, który zapomniał jak się strzela i nasi bocni obrońcy, którzy rekord wrzutek chcieli pobić, choć też prosiło się o strzał.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: