Athletic Bilbao - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.20 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba powoli fani Realu mogą chwytac za chusteczki i wołać ,, żegnaj mistrzostwo kraju " Shocked . Przegrana 2:4 ze slabo spisujacym sie ostatnio Athletic B. Hmmm 4 gole puszczone, czy nadal ktos ma watpliwosci że potrzebny jest tam obronca? W koncu Raul się przebudzil Rolling Eyes najwyzszy czas choc to moze byc za późno, jak oni chca grac z rewelacyjna ostatnio Barcelona jak dostaja z druzynami slabszymi? Ojj te Monaco to im pokaze w LM Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.20 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem załamany.....nieeeeeee!!!!!! tylko nie to!!!!! przegrali...i co teraz??? nie wiem...nie wiem co mam o tym myslec...jest fatalnie...a zaniedlugo mecz z Monaco i cos czarno to wiedze.....Raul sie obudzil ale Real poszedl spac(chyba byli zmeczenie po 120 biegania z Saragossą...)czrno widze kolejne dążenie do sukcesu w lidze, ale miejmy nadzieje ze ten "lekki kryzys"(?) sie skonczy....juz w nastepnym meczu...i znow pozostala nam tylko wiara w lepsze....................

Powrót do góry
Anula
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2004.03.20 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalamalam sie ..... 4:2 ??? I to w tak krotkim czasie ... <płacze> Jedyne co mnie pociesza to dwie bramki Raula ale jak widac to nie wystarczylo... Oby pozbierli sie do srody.

Powrót do góry
Macu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.20 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę się tutaj wpisać, bo w komentarzach nie ma sensu. Zakompleksieni kibice barcelony się plują...

Uważam, że wychodzą teraz błędy kadrowe... Piłkarze są zmęczeni, a nawet nie ma kto ich zmienić. Po co było wypożyczać Morientesa ? Mógłby z pewnością godnie zastąpić świstaka. W obronie znowu posypały się błędy i przegrywamy 4:2... Queiroz tylko drapie się po czole, bo co ma zrobić, nie jest wielkim trenerem, a ławki również nie ma za szerokiej... Tak być nie może... Perez - kończ już tą swoją żałosną politykę i spraw nam jakiegoś obrońcę (i Joaquina za Figo Laughing)...

Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.20 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko kadrowe, ale i słaba forma Realu...

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.20 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macu: co ty chcesz od Figo??? dzisaj byl chyba najlepszy na boisku...ogolnie nie narzekam na tego pilkarza....najgorsze jest to ze dwie pierwsze bramki dla Bilbao jak i dwie pozniejsze padly w odstepie dwoch minut!!!!!! to jest straszne....nie potrafią sie wogole skoncentrowac na grze....nie wiem o czym oni mysla....ze przestrasza przeciwnikow swoimi nazwiskami???? chyba troche wczesniej za bardzo spoczeli na laurach.....coz pogodzmi sie z przegraną i zacznijmy juz myslec o meczu z Monaco...

Powrót do góry
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.03.21 01:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mimo ,iz jestem "zakompleksionym kibicem Barcelony" pozwole sobie na kilka zdan komentarza.Moim zdaniem w tym momencie wychodzi kilka błedow popełnionych przed sezonem.Osłabianie kadry zamiast jej wzmiacnianie i cyrk objazdowy zamiast obozu przygotowawczego teraz daja owoce w postaci kontuzji ,przemeczenia.W kazdym razie jesli Was to pocieszy to przegrac na San Mames to nie wstyd...Nawet wielki Real to nie maszyna i musi miec kiedys swoje słabsze dni ,a co wielu kibicom Realu lekcja pokory na pewno sie przyda.Pozdorwienia dla trzeźwo myslacych kibicow Realu!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.21 01:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczne w troche osobisty spoksób, dziś J.Rokita powiedział A.Olechowskiemu, ekspertom dziekujemy i ja tez chciałem podziekowac pseudo-ekspertom czyli Ugiemu3, dzisiejszy mecz pokazał, jak twoja opinia była daleka od prawdy, jak sie myliłeś, jakie małe masz pojecie o temacie, a takze jak lawtwo piszesz sady, do ktorych sie nie chetnie potem przyznajesz. Nie odpisuj prosze na to, bo szkoda, zajmowac innych pyskowka, przyznaj sie w ten sposob do bledu.

Do tematu:
Raul zagrał swietnie, szkoda, ze nie dostroili sie koledzy. Zastanawiam sie czy ktos powazy skrytykowac sie Zidana bo gral jak Raul w poprzednich meczach.
Jednak prawda jest taka, dzisiejszy mecz przegrał Helguera. Bardzo słabo zagrali takze: Guti, Becks. Nic specalnego Figo i przedewszystkim Zizou. Czas skończyć z mitem, ze Guti i Beckham nadaja sie na defensywnych pomocników, czas wzmocnic obrone, czas przestac mowic o transferze Henry'ego, ale raczej spytac sie czy mozliwy byłby Waltera Samula, Christiana Chivu, Emersona.
Rozczarował mnie tez bardzi Quiroz, jak on sie trzymał taktyki, jak bronił przgernego wyniku. Z drugiej strony jezeli Portillo wchodzi na 5 minut nawet to jezeli zastepuje strzelca 2 bramek to powinien chociaz oddac strzał w światło bramki. Dobrze, ze Monaco tez jest bez formy.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.21 01:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzialem ze bedziesz czekac na taki wystep Raula by w koncu miec argument ( bo do tej pory sypałeś niczym ), ja sie ciesze że W KOŃCU Raul sie przebudzil, ale fakt faktem że sezon ma fatalny ( i niewazne co sie wydarzy w reszcie sezonu ). Czyli jednak nie przeczytales tego co napisalem w temacie Kłótnie :( , dalej wolisz byc chamowatym snobem, nieuaznającym innego zdania. Twój wybór.

Ale ty gnoisz tego Portilo, za co go tak nie lubisz ( tylko nie pisz ze za to że nie strzela goli bo okazji to za duzo nie mial by sie naprawde pokazac)? CO do Monaco to sie nie zgodze, dzis zremisowali u siebie z Sochaux, a to dobra druzyna, taki polski Groclin w poprzedniej rundzie wiosennej.

Co do polityków, ci politycy, którzy krytykują innych za poglądy, są pośmiewiskiem. Lepper taki byl, oprócz krytykowania nic nie robil, teraz sie zmienil i popatrz jakie efekty, zastanow sie nad tym.

Powrót do góry
Macu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.21 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem wczoraj mecz do 1 w nocy (do momentu 2:2) i powiem, że Real wcale nie grał tak słabo. Szczególnie początek drugiej połowy był świetny. Raul znajdował się tam gdzie powinien i wreszcie się przełamał. Figo grał nie źle, oddał jeden bardzo ładny strzał, ale bramkarz cudem to wyciągnął. Na miarę swoich możliwości zagrał jeszcze R. Carlos popisując się m.in. ładną asystą. Szkoda tylko, że Helguera podawał dosłownie piłki pod nogi piłkarzy Bilbao.

Czegoż można sobie teraz życzyć ? Ja bym postulował o powrót Moriego (w końcu 3 napastników to za mało), kupno jakiegoś zmiennika Figo, no i oczywiście nasz odwieczny temat obrony.

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.21 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee szkoda gadać Płacze Nie oglądałem meczu sledziłem wynik na livescore i gdy odświeżyłem stronke i widze 44 minute i 2:0 to wyłączyłem komputer i zaczełem oglądać Wiśniewskiego (a może to już było co innego Rolling Eyes )No ale nie wytrzymałem włączyłem kompa na 2 połowe i zobaczyłem 2:1 w ten czas już humorek mi dopisywał potem jeszcze lepiej 2:2 no i byłem zmeczony więc się walnełem do wyra na kilka minut gdy wstałem było juz 4:2 Shocked Bez komentarza.

Nasz Boski trener powinien polecieć Perez tak samo no chyba że wymieni pół drużyny na nową Rolling Eyes Jedyne co mnie cieszy to bramki Raula może wkońcu odzyskuje forme niestety nie moge powiedzieć jak grał bo tego nie widziałem ale chyba dobrze skoro to on tylko dla Królewskich trafiał w tym meczu.Tak się zastanawiam czy uda się wywalczyć tytuł Rolling Eyes W obecnej formie raczej czeka nas 4 lokata w lidze co by oznaczało że bylibyśmy za Barcą a tego bym nie wytrzymał Wściekły

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.21 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze Perez nie zostanie w klubie na nastepna kadencje! Znowu sprowadzil by pewnie kolejnego napastnika a obrone mamy jak Widzew. Nastepca powinien obiecac powiekszenie kadry o mlodych a zarazem zdolnych pilkarzy (we wszystkich formacjach).

A jak farsa zdobedzie mistrz to bedzie parodia jaka pilka nie widziala :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Simon &copy;
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.21 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą zobaczyłem ten mecz w całości, choć jeszcze wczoraj myślałem, że nie będę go oglądał, bo po co się dołować. Real nie grał jakoś fatalnie, ale dobrze to na pewno też nie. Nie wiem czy ktoś w Bilbao miał urodziny, ale Helguera z Mejią na spółkę bardzo chcieli pomóc piłkarzom Athletic w strzelaniu bramek, co im się udało i to aż cztery razy [bodaj każdą z tych piłek na ręce miał Casillas i każdą mogli wybronić defensorzy]. Jeśli można mówić o wyróżnieniach w przegranym meczu to IMHO zasługują na nie tylko dwaj piłkarze. Raul i Figo. W oczy rzucało się zmęczenie pierwszej jedenastki Realu. Grali w spacerowym tempie i to był główny problem. Wystarczyło choć troche pobiegać i gole dla Realu padały [poczatek 2. połowy]. Teraz już nie będzie kiedy odpocząć... mecze co trzy dni już chyba do końca sezonu, o ile uda nam się przejść Monaco Wink , o co mimo wszystko jestem (jeszcze) spokojny. Kiedyś mieliśmy jeszcze jakieś 'zrywy', momenty w których graliśmy na 100%, reszta meczu na 75. Teraz gramy praktycznie cały mecz na pół gwizdka Confused Mam przeczucie, że dobra forma Realu zbiegnie się w czasie z powrotem Ronaldo, oby moja męska intuicja mnie nie zawiodła Very Happy .

Powrót do góry
makanaki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.21 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze jest kilka powodow slabszej gry realu. Po pierwsze jest to napewno slabsza forma. Kolejny powod upatruje w zlej polityce transferowej, nie kupowanie slabszych pilkarzy mogacych byc dobrymi zmiennikami, brak obroncow, brak mlodych dobrych talentow.. krotko mowiac 12 pilkarzy a w tym 2 obroncow na jakims poziomie... Nastepny powod porazek to przygotowanie do sezonu. Juz wczesniej mowilem ze to sie wam odbije, ale nikt nie wierzyl. Wystepowanie w tok-szolach bylo bledem. Cale te podejscie dzialaczy realu do wlasnego klubu wola o pomstwe do nieba! Robia z klubu jedna wielka reklame.. smieszne ale i zalosne. Niestety, poki nie zacznie realik kupowaz pilkarzy, kupoiwaz obroncow, trenowac zamiast wystepowac w TV nie bedzie to wielki klub, taki jakim byl w 2000 roku. Co by nie mowic, Perez dobrze zaczal ale sie troszke zagalopowal... przydalby sie realowi jakis rozsadny spokojniejszy ale rownie dobry prezes... W trenerze nie powinniscie upatrywac winowajcy. Jednak jeszcze nic straconego i mimo tych wszytskich bledow jakie popelniaja ludzie realu moga byc sukcesy... tylko co dalej? znow tv, reklamy, nowy pilkarz na atak? Trzeba sie zastanowic nad sensem tych dzialan bo sie na tym mozna przejechac! Kto nie wie czy juz sie real nie przejechal... jednak mysle ze jeszcze nie... chociaz gdy Barca albo Valencia wygra PD, a tymczasem jakis Arsenal LMto bedzie mozna mowic glosno o zmianach... zycze powodzenia ale bez przesady, Barca musi w Hiszpanii wygrac ;)

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.21 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajmy z ta krytyka. Perez wiele ryzykowal kupujac za gigantyczne kwoty Figo i Zidane, rownie dobrze moglo to totalnie nie wyplaic a zespol mogl popasc w dlugi jak Roma czy Chelsea. Dobrym przykladem sa milionerzy z Rzymu - Lazio. Wydali gigantyczne kwoty na transfery i w zasadzie nic nie osiagneli. A Real stal sie jednym z najsilniejszych zespolow w Europie.

Perez popelnil gigantyczny tego lata: pozbyl sie calej lawki i kupil tylko jednego pomocnika (i dotego musi grac nie na swojej pozycji). Tego lata Krolewscy musza wzmocnic sie kilkoma graczami.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: