Atlético Madryt - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.10.04 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurwiają mnie takie mecze, te 3 punkty były na wyciągnięcie ręki i gdyby na tej prawej został Carvajal zamiast tej łamagi, to mielibyśmy dziś powód do radości, ale nie... zawsze coś się musi spierdolić. Kiedy taka Barca napotyka na swojej drodze jakiś problem to i tak najczęściej w konsekwencji wywożą całą pulę, tak było właśnie z Atletico na Calderon. Nam oczywiście nie mogło się udać, mieliśmy na boisku już 3 pozorantów w postaci Kroosa, Isco i Ronaldo to musieliśmy wpuścić jeszcze sabotażystę, bo kolejny gracz się nam wykruszył. To, że w tym meczu nie mieliśmy pomysłu na grę w ataku jakoś wcale mnie nie dziwi, bo jak inaczej miało to wyglądać, skoro jedynym graczem z przodu, któremu coś w tym meczu wychodziło był Benzema.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.10.04 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że znów punkty uciekają, ale nie ma tragedii, Atletico to bardzo mocny rywal, do tego na wyjeździe, także remis do zaakceptowania. Przed nami tylko Villarreal, także będzie dobrze. Niepokoi trochę niemrawa postawa drużyny, ale dajmy czas Benitezowi.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.10.04 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem tylko po co mu więcej czasu, już doszedł do swojej optymalnej formy trenerskiej. Nie zamykam drogi do trofeów, bardziej chodzi mi o to, że Real z Benitezem na ławce nigdy nie będzie walcem (Barca, Milan Carlo, Jupp), a z takim potencjałem i wartościami powinien do tego aspirować. Rzygam tym kelnerem.

Szjk

PostWysłany: 2015.10.04 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To się okaże, dla mnie Benitez, tak jak każdy inne trener zasługuje na kredyt zaufania, czystą kartę i czas, na wykonanie swojej pracy.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.10.05 04:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szybkitadek napisał:
Jest różnica między zaangażowaniem ,a łamaniem kości.Niestety materace tego nie rozróżniają.

a kto komu polamal kosci?

Cytat:
Jesteśmy Realem Madryt, więc osobiście uważam że częściej kończylibyśmy w 10tke.Walka o piłke to jedno a chęć dojebania zawodnikowi drużyny przeciwnej to drugie, w 80% przypadków dziś zaobserowałem jednak tą druga opcje ze strony Atleti.

i dzieki temu wyszarpali od nas jeden punkt. gdyby Real siadl na nich tak samo jak oni na nas w drugiej polowie to mecz skonczylby sie 1-0 albo i wyzej ale w nasza strone. niestety sam Casemiro z Modriciem ich nie ustawi.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.10.05 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No i Keylor... co ten facet wyrabia. Magia. Chyba kibice United faktycznie mieli racje mówiąc, że Keylor jest lepszy od De Gei

Lepszy raczej nie jest, ale miło, że wraz ze swoją kulawą ironią przyznajesz mi rację, choć tak bardzo chciałeś to wyśmiać. Widzisz, to nie boli! ;)

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.10.05 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, jak dla mnie ci piłkarze nie mają mentalności do wygrywania trofeów. Barca przejebana kadra, problemy w każdym meczu, Real chwalony za 'postępy' w grze, a punktów tyle samo. Potem Barca po styczniu się wzmocni, wjedzie na swój poziom i znowu będziemy oglądać ich plecy.
Który to już raz wszystko mamy w swoich rękach i nie potrafimy z tego skorzystać?

LoraS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.10.05 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reggie napisał:
Wkurwiają mnie takie mecze, te 3 punkty były na wyciągnięcie ręki i gdyby na tej prawej został Carvajal zamiast tej łamagi, to mielibyśmy dziś powód do radości, ale nie... zawsze coś się musi spierdolić. Kiedy taka Barca napotyka na swojej drodze jakiś problem to i tak najczęściej w konsekwencji wywożą całą pulę, tak było właśnie z Atletico na Calderon. Nam oczywiście nie mogło się udać, mieliśmy na boisku już 3 pozorantów w postaci Kroosa, Isco i Ronaldo to musieliśmy wpuścić jeszcze sabotażystę, bo kolejny gracz się nam wykruszył. To, że w tym meczu nie mieliśmy pomysłu na grę w ataku jakoś wcale mnie nie dziwi, bo jak inaczej miało to wyglądać, skoro jedynym graczem z przodu, któremu coś w tym meczu wychodziło był Benzema.

Czyli kogo byś wpuścił za Carvajala i na co konkretnie jesteś zły? ;)

Dimhil napisał:

i dzieki temu wyszarpali od nas jeden punkt. gdyby Real siadl na nich tak samo jak oni na nas w drugiej polowie to mecz skonczylby sie 1-0 albo i wyzej ale w nasza strone. niestety sam Casemiro z Modriciem ich nie ustawi.

Gdyby Real na nich 'siadł' to mogłoby sie skończyć dużo dużo gorzej, bo tylko czekali na kontry, ale co ja tam wiem. Dawać tlenówe 90 minut. W końcu jesteśmy kibicami, wymagamy.

Szjk

PostWysłany: 2015.10.05 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:

Lepszy raczej nie jest, ale miło, że wraz ze swoją kulawą ironią przyznajesz mi rację, choć tak bardzo chciałeś to wyśmiać. Widzisz, to nie boli! ;)

Nie wiem gdzie ci przyznaję rację, jak zawsze bredzisz, wiem natomiast, że wpadłeś sobie odreagować wczorajszy wpierdol, czego się spodziewałem, a chciałem uniknąć nie wypowiadając się na temat kompromitacji United, niemniej zawsze przylatujesz jak na zawołania bóldupić, także jedziesz, nie krępuj się.

Występy Keylora tylko potwierdzają to co było mówione wcześniej - Real był w komfortowej sytuacji w negocjacjach z United i fakt, że nie udało się ściągnąć Davida nie był większym problemem.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2015.10.05 15:16, w całości zmieniany 1 raz

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.10.05 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LoraS napisał:

Czyli kogo byś wpuścił za Carvajala i na co konkretnie jesteś zły? ;)

Odpowiedź jest prosta - Nacho. Gość potrafi grać na prawej stronie co pokazał chociażby sezon temu w meczu z Basel, gdzie chyba nawet zaliczył asystę, miał rytm meczowy, był fizycznie przygotowany i dam sobie uciąć wybraną część ciała, że nie zawaliłby w taki sposób bramki jak zrobił to Alvaro.

Nie jestem zły na konkretną osobę, wkurwia mnie jedynie to jak wszystko przychodzi nam w bólach i w konsekwencji nigdy czegoś nie ugramy na farcie, bo zawsze coś musi się spierdolić. Ileż to razy Barca ratowała mecze w ostatnich minutach i wywoziła pełną pulę, weźmy taki wyjazd z Valencią sezon temu, teraz komplet punktów na Calderon. Nam zawsze zwycięstwo wyślizgnie się z rąk, zawsze.

Powrót do góry
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2015.10.05 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście najbardziej denerwuję ta pasywność Realu. Strzelamy na 1-0 jak szybko nie dobijamy to, łazimy po boisku, meczymy bulę, albo bronimy wyniku i często kończy się jak z Materacami, że w końcu tracimy gola, a na odrabianie strat zbyt późno. Było to za Mourinho, było za Carlo i jest za Beniteza. Brakuje mi tego dobicia rywala, pójścia za ciosem, żeby nie dać rywalowi uwierzyć, że da rade odrobić stratę.

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.05 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciała to daliśmy na SB z Malagą , wtedy by były 3pkt , byłby lider i wszystko ok. Remis na wyjeździe z taką drużyną jak Atleti , Bilbao czy Sevilla to dobry rezultat. To obecnie jeden z najgorętszych terenów, a za Simeone to już w ogóle są na nas cięci. W poprzednim sezonie nie potrafiliśmy wygrać 7 meczy z rzędu jak pamiętam z AM. W tym mamy remis na VC a na SB wygramy! w czym problem ;d? Z BBC pewnie byśmy ten mecz przegrali, bo nikt z nich się nie garnie do odbioru a tak to chociaż drużyna jest zrównoważona jak jest 4-4-2.

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2015.10.05 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ręce i nie tylko opadają, po prostu masakra jak się na nich patrzy. Barcelona kopie się po czole, gra z silnymi rywalami i ma tyle samo punktów co nasi, którzy do tej pory potykali się na mocarzach typu Sporting czy Malaga. A jak pomyślę jak by to aktualnie wyglądało bez Navasa, to już kompletnie mi się wszystkiego odechciewa.

Dajcie spokój, kolejny sezon frustrowania się. Ciekawe czy w tej dekadzie wygramy jakieś mistrzostwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2015.10.05 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciekawe czy w tej dekadzie wygramy jakieś mistrzostwo.

w tej dekadzie już wygraliście^^

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2015.10.05 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem na myśli oczywiście to, czy do 2020 roku jeszcze jakieś mistrzostwo zdobędziemy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: