Real Madryt - Levante UD [3-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2015.10.17 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik 3-0, a ja praktycznie 90 minut muszę walczyć ze snem. No nic, póki wyniki będą się zgadzały, nie będę za bardzo narzekał.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.17 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągle liczę, że to jest proces, dopiero docieranie maszyny plus forma ma nadejść w kluczowej fazie. Póki co nie o taki Real walczyłem, chociaż wyniki niby złe nie są.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.17 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze tak łatwo rywale tworzą sobie sytuacje, a tak trudno nam to przychodzi, szczególnie przy 0:0. No ale polowa składu nam wypadla wiec nie ma co się pastwić. Ważne teraz zeby ciulac te punkty.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.17 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Levante zaprezentowalo poziom Espanyolu w defensywie a Real sie dostosowal do niego, wynik do zera ale gra defensywna beznadziejna.

W ofensywie nadal jedyna metoda sa wrzutki. Nedznie to wyglada jak narazie. Mam nadzieje ze odpowiedni poziom wroci z Jamesem i reszta.

Po Levante takiej gry sie nie spodziewalem, tyle miejsca co w tym meczu to chyba dawno nikt nie zostawial.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.17 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki co wyniki go bronią, na tle poprzedników wygląda wręcz na większego fachowca sądząc tylko po cyferkach, ale należy też pamiętać, że jego poprzednicy rozpoczynali pracę w trudniejszej sytuacji, co widać chociażby po zmianach, które wprowadzali w pierwszych swoich sezonach. Rafa dostał drużynę lepiej zbilansowaną, której trzon powinien być już dotarty, więc i o dobry bilans jest mu łatwiej.

Nie mam zamiaru go krytykować, nie po zwycięstwie 3-0, niemniej gra w ofensywie, a w zasadzie jej brak bardzo mnie martwią, podobnie zresztą jak mizerna dyspozycja takich zawodników jak Ronaldo, Isco czy Kroos (po którym jednak widać już powolne zwyżkowanie formy).

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: