Paris Saint-Germain - Real Madryt [0-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.10.15 18:31    Temat postu: Paris Saint-Germain - Real Madryt [0-0] Odpowiedz z cytatem

Już w środę wraca to, co chyba każdy z nas uwielbia najbardziej - Liga Mistrzów. Pierwsze dwie kolejki były rozgrzewką do tego, co czeka nas za niecały tydzień, czyli walki o pierwsze miejsce w grupie z francuskim PSG.

Co tu dużo pisać. Choć po naszej stronie prawdopodobnie nie zagrają Modrić, James czy Benzema, a w PSG na boisku zabraknąć może Davida Luiza, sam mecz będzie hitem 3 kolejki obecnej edycji LM. Na pewno obu drużynom zależy na zwycięstwie, które mocno przybliżyłoby ich do pierwszego miejsca w grupie i teoretycznie słabszego rywala w dalszej fazie tych rozgrywek. Jednak mecz ten nie musi być decydujący, gdyż już na początku listopada odbędzie się kolejny pojedynek, tym razem na Santiago Bernabeu. Dla podopiecznych Rafy Beniteza będzie to kolejny test i zapewnie wielu Madridistas czeka na to, jak piłkarze Realu wypadną na tle bardzo silnego rywala jakim na pewno jest PSG.

Początek spotkania w środę, 21 października, o godzinie 20:45. Mecz transmitowany będzie na kanale Canal+.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.15 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie mecze czeka sie miesiacami a tu przez te jebane reprezentacje polowa zawodnikow polamana i chuj mnie strzela jak widze ile zespol straci na kontuzjach Benza czy Modrica nie wspominajac o dopiero co wracajacych Jamesie Bejlu czy Ramosie. Nie pamietam juz nawet kiedy na starcie z jakims "gigantem" trener mial do dyspozycji wyjsciowy garnitur. Wbrew pozorom jak zajmiemy drugie miejsce i wylosujemy taki Bayern to nie bedzie wesolo.
PSG ogorkiem nie jest, dla mnie to top 5 pod wzgledem potencjalu zespolu. Przy tylu oslabieniach mecz wyjazdowy to bedzie duze wyzwanie. Zobaczymy jak Benek sobie poradzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.15 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis byłby ok, biorąc pod uwagę rozbity skład. Wierzę w Casemiro, Navasa i Varane. Są w formie i nie są połamani, co jest rzadkością u nas :lol2:

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.10.17 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paryżanie strasznie męczą bułę, ciężko będzie im coś wcisnąć bez dobrego dnia Ibry. Bardzo nie lubię Beniteza, ale takie mecze gość potrafi przygotowywać bezbłędnie. Myślę, że skończy się remisem lub minimalną wygraną Realu. Ostatnio jestem strasznie w tyle z informacjami, jeśli jakaś dobra dusza czuje się na tyle, żeby skomentować nasze absencje to byłbym wdzięczny. Nie ukrywam, że chodzi mi głównie o Luke i Jamesa. Dzięki.

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.10.19 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki meczyk. Jeszcze kolejna kontuzja, tym razem Bale. To jest jakiś koszmar. Remis biorę w ciemno.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki i wydaje się, że szkoda wystawiać najsilniejszy dostępny skład, szczególnie że tyle u nas braków. Tzn chodzi mi o rekonwalescentów, bo w sobotę wyjazd do Vigo i byłaby tragedia, gdyby zbytni pośpiech wykluczył na ten mecz Modricia czy Ramosa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.10.21 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Negatywne nastawienie mam. Jeśli będzie remis, to uznam to za sukces. PSG poważnie się wzmocniło i powoli tworzy na prawdę konkurencyjny kolektyw. My mamy swoje problemy z przodu.. Pytanie czy Rafa da nam Jesego od pierwszych minut. Chłopak wyraźnie na to zasługuje.. a jeśli mam być szczery? To ja bym postawił dziś na skrzydła Vasqez & Jese. Z przodu CR7 no i w środku Kazek Kroos i Isco/Kova.

Na co liczę? Przede wszystkim poprawę w grze i tutaj sporo zależy od Kroosa. On musi grać lepiej. Na pewno lepiej zagrać musi Danilo - ostatnio zagrał tragicznie, chciało by się powiedzieć, że gorzej się nie da. Jak Ramos (?) nic dziś nie odjebie to wynik może być na naszą korzyść.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.10.21 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyjdziemy bez Luki to nie potrafię sobie wyobrazić nas wygrywających na tak ciężkim terenie z tyloma brakami kadrowymi. Jakby obie drużyny miały zdrową najlepszą jedenastkę, to byłby pewnie kozacki meczyk. Dzisiaj, obawiam się, że się trochę zamkniemy i będziemy tylko kontrować.

Zresztą zobaczymy.

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.10.21 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remis biorę w ciemno. Będzie jednak o to bardzo, bardzo ciężko biorąc uwagę ten szpital w składzie.

madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.10.21 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, ze w obecnej sytuacji remis bedzie dobrym wynikiem. Najwazniejsze juz chyba nie łapac kolejnych kontuzji...
PSG poki co nie zachwyca, dlatego moze uda sie wywiezc korzystny rezultata.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.10.21 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może dojść dzisiaj go gwałtu. Oby tylko nie zaliczyć bardzo zimnego prysznicu.

Druga linia PSG (ja pierdole!) miałem nadzieje, że Marco nie zagra, a tu lecą na nas na full.

Vamos!

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Jese to bym mimo wszystko w tym meczu specjalnie nie liczyl, jak zobaczylem sklad obu druzyn...jezeli PSG tego nie wykorzysta to beda frajerami stulecia. Danilo z Ramosem dopiero wracaja po kontuzjach a PSG wystawilo cala swoja potege. Nie zdziwie sie jak ten mecz bedzie przypominal pierwsze potyczki Realu JM z barka.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich brakach w składzie, to ja bym nawet powiedział że 1:2 nie będzie tragicznym wynikiem. Ptak Są całkiem spore szanse że pierwsze miejsce w grupie rozstrzygnie się właśnie w bilansie bramek pomiędzy tymi dwoma drużynami. Wiadomo że Benitez nie powie na konferencji że się cofną, ale pewnie tak to będzie wyglądać, któraś w kontr może wyjść, ale żeby taka taktyka była skuteczna potrzeba bardzo dobrej gry w obronie, której wbrew liczbie straconych bramek Real nie ma, ale na razie świetnie to tuszuje Navas.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze bez Kovacica... nie widzę tego zbyt dobrze...

Ma ktoś może jakiegoś dobrego linka? najlepiej youtube :>

Powrót do góry
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.10.21 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poratujcie linkiem, wszystkie streamy mi sie rozpierdalają dzisiaj!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: