Paris Saint-Germain - Real Madryt [0-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz ogólnie bardzo dobry dla obu ekip, w pierwszej połowie wyraźnie Real górą, w drugiej jakby zamienili sie trykotami.Po zejściu El Remolcador'a i wejściu Modricia o dziwo gra siadla już całkowicie, później wszedl jeszcze ten cipowaty Cheryshev, wybierająć między nim a Lucasem zdecydowanie stawiam na tego drugiego rosjanin w ogóle mnie nie przekonuje i już teraz może spaść do Castilii(troche drastyczna ocena ale każdy ma swoje zdanie).
Ciekawe jak zesrany byłby Paryż jakby byli Benzema i Bale, i nie zgadzam sie z wypowiedziami wyżej że Bale czy Karim nie pracują w obronie tyle co np. dzis Vazquez, otóż mylicie się bo pracują nawet i bardziej.
HALA MADRID!

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taktycznie Benkowi nie można nic zarzucić bo na takie mecze, gdy pojawiają się absencje i co naturalne można i trzeba zagrać bardziej zachowawczo potrafi przygotować jak mało kto. Pressing, dystans który drużyna przebiegła, odbudowanie ustawienia może się podobać. Gry w ataku przy takim sztukowaniu w przedniej formacji też nie mam prawa dzisiaj krytykować.

Martwi mnie forma Ronaldo. I przy nim w optimum możliwości musieliśmy się sporo napocić by podnosić trofea, więc logika podpowiada, że przy jego obecnej formie ciężar prowadzenia drużyny w ofensywie będzie się musiał rozłożyć na kilku innych graczy jeśli mamy marzyć o końcowych zwycięstwach. Póki co ciężko mi takich znaleźć, ale może za kilka tygodni ktoś taki nam się wyklaruje.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
vizirinho
Gość

PostWysłany: 2015.10.21 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

saymen napisał:
@dosia a Ty na jakiej podstawie twierdzisz że remis sprawiedliwy.

Ojajebie. Może na takiej, że oglądałem mecz od 1 do 93.34 minuty i uważam, że remis jest sprawiedliwy? Może to moja opinia na temat tego co WIDZIAŁEM?
Cytat:
Z Jamesem i Benzem byśmy ich klepali bez problemu przy takiej przestrzeni jaką dzisiaj zostawiali, z Jese i lucasem i tak nie było źle

:lol2: piękne gdybanie. Z Jamesem i Benzem, to byłaby dziura wielkości Kanionu Kolorado na stronie Auriera i Di Marii, bo grałby tam Ronaldo, a o takim zajebistym pressingu, który przez większość meczu ograniczał PSG moglibyśmy zapomnieć. Chłopaku piłka nożna to nie jest FIFA, gdzie wrzucisz gości z lepszymi cyferkami z przodu, to więcej strzelisz.

Ostatnio zmieniony przez vizirinho dnia 2015.10.21 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eMszou napisał:
i nie zgadzam sie z wypowiedziami wyżej że Bale czy Karim nie pracują w obronie tyle co np. dzis Vazquez, otóż mylicie się bo pracują nawet i bardziej.
HALA MADRID!

Oszukujesz sam siebie.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.10.21 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jebne se podsumowanie jak na głównej.

Navas - nie miał praktycznie nic do roboty, podajże 1 celny strzał, plus dobre zachowanie przy prostopadłej piłce do Ibry.

Danilo - Dużo lepiej niż ostatnio, jednak w ataku był praktycznie niewidoczny. W obronie mogło być lepiej, bo w drugiej połowie kilka razy PSG przedarło się tamtą stroną.

Varane - Czyścił wszystko.

Ramos - Tak jak Rafa, nie do przejścia. Ze dwa razy sam zatrzymał kontratak paryżan. Z Rafą nie bawili się w jakieś cudowne rozgrywania w trudniejszych sytuacjach, a po prostu wybijali piłkę w aut.

Marcelo - Tragedia. W pierwszej połowie mogła podobać się jego efektowna gra, jednak autostrada M12 znowu miała podniesione szlabany. No i to podanie do Cavaniego (?).

Casemiro - Czysty talent. Gdzie są teraz Ci co uważali, że się nie przyda czy że średni z niego kopacz? Niech się cieszą, że ich opinie były błędne. Był dosłownie wszędzie, przerywał ataki gospodarzy czasami z dziecinną łatwością (pozdro Ibra). Z Kroosem jak dla mnie walczą o miano najlepszych na boisku po stronie Realu.

Kroos - The King Is Back. No nareszcie, świetny mecz w wykonaniu Niemca. Pressing, odbiory, podania, bardzo dobrze wypełniał luki w środku pola. Takiego Toniego chce się ogladać. Oby wrócił na stałe. Szkoda tylko tego podania do Jese bo mógł mieć asystę.

Isco - Trochę nie mogłem zorientować się gdzie gra, bo w trakcie meczu chyba zamienił się pozycją z Jese. Słaby mecz w jego wykonaniu, z Jese jakoś nie mogli się zrozumieć na boisku, jednak jeden pozytyw taki, że na tej lewej stronie lepiej wyglądał niż na prawej.

Lucas - Chyba stawka meczu go przerosła, było widać zapobiegawcze zachowanie, nie próbował wdawać się w drybling za wszelką cenę, a szukał partnerów, którzy byli cofnięci. Średni mecz, choć dużo pomagał w defensywie, to w ataku raczej nic nie stworzył.

Jese - Chciał, dużo chciał udowodnić. Czy udowodnił ciężko stwierdzić. Jedna sytuacja zmarnowana, Aurier nie dawał mu szans też na dużo. I trzeba tutaj prawego obrońce pochwalić bo spisywał się znakomicie. Jednak młody Hiszpan nie był dłużny i pomagał/zastępował Marcelo w zadaniach defensywnych.

Ronaldo - Niewidoczny i tyle. Pojawiał się jedynie przy stałych fragmentach. Rzuty wolne to nadal jego kolejny do kolekcji słaby punkt. Mógł rozstrzygnąć mecz w końcówce, ale po jego strzale piłka minęła bramkę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.10.21 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że kurwa co? To Ty już chyba nie pamiętasz jak James pomaga w defensywie, a nawet benz poprawił zdecydowanie ten element. Poza tym od tego jest forum, żeby sobie gdybać, więc dlaczego kryptoputa ma mi to zabronić?

Powrót do góry
vizirinho
Gość

PostWysłany: 2015.10.21 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James może pomagać w defensywie i jego mniej miałem na myśli. Bardziej Benzemę, który gówno gra w pressingu i każdy o tym wie, że on nic nie poprawił. Chyba u ciebie w FMie chłopaku. Pięknie ustawia się w ataku, rozumie się z Ronaldo i potrafi zastawić piłkę, ale w defensywie jest daremny i taki biegający jak motorek Jese z Vazquezem są dużo bardziej pożyteczni w pressingu niż Francuz. A do tego rzecz o której już pisałem. Przy grze Benza z Ronaldo ta dwójka jest praktycznie wyłączona z pressingu, bo nie potrafią tego robić na dobrym poziomie, a wtedy PSG miałoby dużo więcej miejsca.
A gdybanie jest żałosne. Gdyby to, gdyby tamto. Dzieci gdybają, ale to w sumie się zgadza.
No i na koniec posmaruj dupkę maścią, bo widać znów zapiekło. <serce>

Powrót do góry

saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce robić offtopu więc kończe ten temat z Tobą bo i tak pierdolisz głupoty, ale po czym miało mnie zapiec dupsko ? Ci już oczy całkiem bordowe klapki zasłoniły.

Powrót do góry
vizirinho
Gość

PostWysłany: 2015.10.21 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne argumenty :lol2:
Pożycz od kolegów i nacieraj, a jak zetkną ci się komórki, to może zrozumiesz z jakiego powodu cię piecze. Szkoda tylko, że to dzieje się w waszych umysłach i nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. A wystarczy tylko zmienić założenie na prawdziwe, ale w sumie co Don Kichot zrobiłby bez swoich wiatraków? Wróg publiczny musi być! Very Happy

Powrót do góry

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.10.21 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznijcie oglądać mecze oczyma, a nie dupami. Vazquez dzisiaj zapierdalał na pełnych sprintach z bramki do bramki, grał świetnie w pressingu i wg whoscored miał też największą liczbę odbiorów w zespole (chodzi o same odbiory, bez przechwytów). Po drugiej stronie Jese też wiele mu nie ustępował i szczerze to ostatni raz taką pracę skrzydłowych w defensywie widziałem bodaj w meczu z Bayernem gdy graliśmy 4-4-2 z Isco i Di Marią po bokach. Bale nigdy się nie poświęcał tak w defensywie, to nie ulega dyskusji, Benz również jest zbyt statyczny, bo przede wszystkim gra bliżej środka i operowanie w pressingu na pełnej szerokości boiska jest trudniejsze niż wywieranie presji na skrzydle. James chociaż dużo biega w meczu to w pressingu również musiałby chyba uznać wyższość wyżej wymienionej dwójki. Więc tutaj vizirinho ma rację - co z tego, że gdyby za Vazqueza, Jese i Isco graliby Benz, Bale i James zyskalibyśmy skok jakościowy w ataku, skoro mogłoby się okazać, że stracilibyśmy bramkę przez bardziej bierną postawę w defensywie? Na tej podstawie nie da się rozstrzygnąć jak potoczyłyby się losy meczu, gdyby ta trójka była zdrowa i grała od pierwszej minuty.

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.10.21 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie chyba nie oglądacie meczów ostatnio. Będę teraz bronił Benza, bo trzeba mu przyznać, że w tym sezonie to on jednak bardzo pomagał w obronie. Nie powiem, że zapierdalał, bo to robi taki Casemiro czy Luka, ale poprawa jest ogromna.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto kurwa mówił o bejlu? W W składzie kazek, kroos, modric, james w srodku i z benzem/cr w ataku nie wierze, że presing byłby gorszy, a skok jakościowy byłby za duży, bo go odpuścić kosztem tego, że lucas czy jese zapierdalali w presingu.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zdania że Benzema zdecydowanie więcej poświeca sie w ostatnich czasach w obronie, najbardziej tkwia mi w pamieci momenty gdy z pod pola karnego przeciwka cofa sie za ktoryms z pilkarzy druzyny przeciwnej i od tylu mu te pilke wybija.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.21 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@sayman, byłby gorszy. Tak jak pisał Reggie. Raz, że takie ustawienie powoduje iż w środkowej strefie, która jest mniej znacząca dla pressingu robi to tylko jeden zawodnik (Benzema), a dwa to fakt, iż zawodnicy występujący w bocznych strefach w takim ustawieniu (zakładam Jamesa i Lukę) są mniej mobilni od Lucasa czy Jese co akurat w tym aspekcie ma bardzo duże znaczenie.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.10.21 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie martw się Gero, wróci James i weźmie ten ciężar. Co do spotkania, to raczej nie zaskoczyło. Pisałem przed, że Benitez potrafi takie spotkania przygotować, do tego aktualne PSG nie jest w stanie strzelić bramki takiemu Realowi. Szkoda tej formy Ronaldo i kontuzji, bo okazje były. Trzeba wygrać u siebie, takie mecze wbrew wszystkiemu są bardzo ważne. Raz losowanie, dwa mentalność wygrywania, trzy reputacja. MOTM dla mnie Kroos.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: