Banowanie kibiców innych klubów!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za tym, aby odrazu blokować ludzi, którzy upokarzają Real Madryt.
Tak
73%
 73%  [ 165 ]
Nie
26%
 26%  [ 58 ]
Głosowało Użytkowników : 134
Wszystkich Głosów : 223

Autor Wiadomość
precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.17 15:35    Temat postu: Banowanie kibiców innych klubów! Odpowiedz z cytatem

Ostatnio byłem na forum bayernu monachium i zarejestrowałem się jako RealTheBest, zostałem zabanowany za to, że raz napisałem, że Real jest dużo lepszy od bayernu, a bayern jest słaby i cienki...
Jestem z tego powodu zdziwiony dlaczego na forum Real Madryt nie banują kibiców innych drużyn upokarzających nasz klub Real odrazu, np. kibic barcelony(nie znam nicka)

Kali
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.17 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie im się nie dziwię... Twój nick to była perfidna prowokacja Laughing Między konstruktywną krytyką a upokorzeniem jest duża różnica. Gdybyś im podał jakieś sensowne argumenty to pewnie nadal mógłbyś się na ich forum udzielać. Co do banowania kibiców innych drużyn na tym forum to jest wg mnie działanie bez sensu. Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Chodzi tylko o wyrażenie jej w sensowny i kulturalny sposób. Banować należy jedynie chamskie wystąpienia (i to kibiców zarówno Realu jak i innych drużyn). Inteligentny i kulturalny kibic Barcy czy Milanu przedstawia dla mnie na forum o wiele większą wartość niz pseudokibic Realu, który zaczyna każde zdanie od wyrazów na k... czy ch...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.17 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam, ze powinno sie banowac tych, ktorzy na to zasluzyli a wiec tych, ktorzy nie stosuja sie do regulaminu, jednak najpierw powinny byc upomnienia.....jednak antykibicow Realu obrazających nasz klub w sposob naprawde chamski i niegodny czytania jego postow powinno sie od razu zabanowac......raz na zawsze.....

A tak z innej beczki.....to nie mozna usunac tych tematow ktore są juz przedawnione?? moim zdaniem byloby lepiej i przejzysciej....po co te kilka stron jak na np. 3 czy 4 jak tam nikt nie wchodzi, a to chyba tez spowalnia prace strony.....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.17 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Banuje sie tych co pisza bzdury :/ Jak dla mnie, to nawet dobrze, jak jest u nas duzo kibicow innych druzyn, bo mozna przynajmniej ciekawiej podyskutowac a tak to by sie utworzylo kolko wzajemnej adoracji :]

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.17 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jak ktos np. wchodzi do nas i pisze tak jak to pisal na stronie Bayernu Precel to co?????

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.18 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś zbanowałem kibica Interu, ale za debilizm, a nie za bycie fanem tego zespołu. Na forum nie trzeba się przychylnie wypowiadać o Realu, ale trzeba mówić sensownie.

precel1989
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.03.18 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

REALnyMADRIDista napisał:
No a jak ktos np. wchodzi do nas i pisze tak jak to pisal na stronie Bayernu Precel to co?????

Po polsku poprosze... Bo zbytno nie rozumiem...

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.18 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawa jest prosta, banowac osoby ( po ostrzeżeniu ), ktore ewidentnie prowokuja pisząc ,, moj team jest lepszy niz te slabeusze Real ". Jezeli rzeczywiscie cie zbanowali za to ze tak napisales to przesadzili, powinni najpierw dac ostrzezenie czy cos.

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.18 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłam zbanowana na żadnej ze stron na jakie wchodziłam, a nigdy też nie ukrywałam swoich poglądów (nawet na stronie Barcelony - gdzie zresztą poznałam całkiem sympatycznych ludzi, chociaż tych mniej niestety też)...
Według mnie "przyszłość" danego delikwenta nie powinna zależeć od jego poglądów, ale sposobu ich "prezentacji" - więc nie powinno się tak od razu banować!

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.03.18 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak jest u nas, choć oczywiście zbanowani zawsze mają inną opinię. Podobno najbardziej winny się tłumaczy...

Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.03.31 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to jest w ogóle bzdura rejestrować się na stronie np. Bayernu jako RealTheBest. Po co..chyba nie by rozmawiać na forum o tym klubie tylko narzucać swoje zdanie o tym, że Real jest najlepszy na świecie. Ja osobiście zarejestrowany jeszcze jestem na stronie Legii bo lubię ten klub i mogę o nim dyskutować i po co mi wchodzić na np. stronę Polonii i mówić że jest to gówniany klub. Mamy bądź mieliśmy tu forumowicza Puyol chyba który chyba na tej zasadzie się tu zarejestrował, by każdego Realiste denerwować, myślę, że jeżeli jest to strona Realu to mają być tu kibole tego, a nie innego klubu Exclamation

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.31 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubisz legie Rothen? Można z Tobą podyskutować o tym klubie? :> spoko ,a jestes czynnym kibicem legii?

Powrót do góry
Rothen
Jack the Ripper

PostWysłany: 2004.04.02 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne że lubie Legię, nie po to mieszkam kilka kilometrów od stadionu, żeby tego klubu nie lubić, bilety nie są drogie, więc uczęszczam regularnie na mecze..

Ostatnio zmieniony przez Rothen dnia 2004.06.19 09:16, w całości zmieniany 1 raz

rutek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.05.31 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba banować wszystkich, którzy piszą bzdury! Zarówno kibiców Realu jak i innych klubów!

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.05.31 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ROTHEN napisał:
myślę, że jeżeli jest to strona Realu to mają być tu kibole tego, a nie innego klubu Exclamation

Dlaczego...... z niektórymi kibicami barcelony można prowadzić ciekawe dyskusje...O, ty taki, owaki!. Zgodzam się jednak z tobą, że jeżeli ktoś jest tu tylko po to, żeby denerwować ludzi to trzeba go ........

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10
Skocz do: