RC Celta Vigo - Real Madryt [1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2015.10.24 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ ten Nolito to przekozak. Abstrahuje już od tej fenomenalnej bramki, którą tylko podniósł sobie notę za ten mecz. Kręcił naszymi obrońcami jak chciał i bez niego Celtra straciłaby chyba 50% potencjału w ofensywie. Jak się przymierzał do strzału to mówiłem w myślach strzelaj, strzelaj, bo uważałem, że jest za daleko, by mógł zagrozić Keylorowi i oczyma wyobraźni widziałem piłkę szybującą po jego strzale nad poprzeczką. Chwilę potem odpalił pocisk i konkretnie zamknął mi ryja. Niech się trzyma jak najdalej od Barcelony.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.10.24 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed meczem każdy z nas wziąłby taki wynik w ciemno.
Przy tylu kontuzjach, krótkim odpoczynku po meczu z PSG, taką napompowaną Celtą... o nic więcej nie prosiłem.
Powtórzyć to samo na Sanchez Pizjuan i na GD podchodzimy w genialnych humorach.

@luke, jego przeszłość oraz problemy kadrowe Barcy IMO już przesądziły o jego przyszłości, niestety.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Emperor
Scandinavian Metal Maniac

PostWysłany: 2015.10.24 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nolito ma fantastyczną formę, ale nie zapominajmy że to już 29 letni gracz i prawdopodobnie kolejne sezony nie będą tak efektowne. Wcześniej nie błyszczał tak mocno i nawet jeśli trafi do Barcy to będzie tylko chwilowym wzmocnieniem a nie długofalowym, perspektywicznym transferem.

Powrót do góry
spac
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.10.24 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądanie parad Keylora to sama przyjemność. Bramka Nolito nie do nie do wyciągnięcia. Kostarykanin był dla mnie po raz kolejny graczem meczu. CR7 strzelił i ... zniknął. Miał parę ciekawych podań, ale jak inni próbowali z nim grać kombinacyjnie i podawali piłkę, to nawet nie chciało mu się do niej ruszyć. Coś jest nie tak. Rozumiem, że nie zawsze można być w formie, ale chyba przyda mu się jeden mecz odpoczynku.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.24 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:

mecz wyjazdowy na ciężkim terenie. Liczą się 3 pkt.

Otóż to. Putka, a taki mądry ;) Znów całość drużyny fajnie się oglądało. Choć dziś skuteczność plus boski Keylor zadecydowały. Największy pozytyw jak dla mnie to Jese. Jak widać długie przesiadywanie na ławce wyszło mu na dobre. Szkoda, że strzał w poprzeczkę Isco nie wpadł, bo byłoby golazo na miarę Nolito. Swoją drogą gość jest niesamowity i mam nadzieję, że nie odejdzie do Barcy bo jest wielce prawdopodobne, że by tam odpalił.

E: zapomniałbym.... Keylor Navas <serce>

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.10.24 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to dziwnie zabrzmi, ale wole oglądać Real który traci bramkę na początku meczu i rusza wkurwiony na rywala. Bo kiedy strzelamy 1 lub 2 bramki w pierwszej połowie, mogę sie założyć że będziemy grali na obrone tego wyniku w drugiej. A robimy to chujowo

Powrót do góry
h4x
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.10.25 05:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiele brakło a byście remis wyłapali Celta was cisneła w 10 Very Happy

Powrót do góry
oraju
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.10.25 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdolisz?
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.10.25 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początkowe wyjście, zaczynamy 4-1-4-1, z Casemiro jako DMem i czwórką przed nim. Zwykle takim ustawieniem mecze kończyliśmy. No i Rafa, pierwszy taktyczny strzał po prostu w 10tkę. Celta nie wiedziała jak sobie z tym poradzić, bo Real zamykał po prostu grę trójkątami, która Celta ma chyba najlepszą w lidze. Połączyć nieporadność w obronie Celty i prowadzimy 2-0 i to na pewno nieprzypadkowo. Świetnie ich wypunktowaliśmy i duża zasługa tutaj Rafy przez to ustawienie. Potem Kroos wychodził wyżej do ich DM'a i chyba wyglądało to trochę gorzej, bo pozostała trójka schodziła do linii z Casemiro i już Celta lepiej wiedziała jak sobie z tym poradzić. Na początku miałem wrażenie, że Kroos tak często nie wychodził do ich rozgrywającego, może dlatego, że piłkarze Celty inaczej się ustawiali. Druga połowa, Celta widać świetnie jest przygotowana fizycznie, my graliśmy niedawno z PSG i to musiało się odbić. Po prostu nas zabiegali, nawet w 10tkę i o to nie mam do nich pretensji. Nie są robotami. Co cieszy to w końcu chyba potrafimy cierpieć.
Szczerze mówiąc to remis brałem w ciemno a tutaj taka miła niespodzianka. Zdecydowanie najciekawszy mecz sezonu do tej pory. Brawo Rafa :-) Teraz przenieść takie zdecydowanie i punktowanie na słabsze drużyny żeby się nie męczyć z Granadami u siebie.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
taktotak
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.10.25 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

h4x napisał:
niewiele brakło a byście remis wyłapali Celta was cisneła w 10 Very Happy

Widzę, że upośledzenie umysłowe po gwałtach ze strony Athleticu i Celty trwa.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: