Sevilla FC - Real Madryt [3-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.08 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra na stojąco, bądź co bądź słaby Modric, zadnego powiazania pomocy z atakiem, tragiczny Ronaldo, ciekawi tylko czy Bale jest w lepszej formie od Vazqueza czy może jednak Gareth gra bo to nasza druga Maszyna, młody hiszpan wniósłby sporo ożywienia.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.11.08 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vizirinho napisał:
Jest jedno wytłumaczenie takiej gry. Brak Marcelo. On w taktyce Benka ma kluczową rolę poszerzania defensywy rywala przez co robią się luki w środkowych formacjach. Nie ma Marcelo, nie ma kto napędzać lewej strony i w środku robi się kocioł. Pomijam beznadziejnego Ronaldo, ale jak Marcelo wróci, to gra od razu będzie wyglądać dużo lepiej. Wspomnicie moje słowa. Nacho to nie ten typ gracza. Zresztą nikt w chwili obecnej nie ma startu do Marcelka.

a wziąłeś pod uwagę to, że w sytuacji gdy gramy tak jak piszesz to skrzydła otwieramy jeszcze bardziej? Ewidentnie widać to gdy po drugiej stronie biega Danilo. Jesteśmy odsłonięci jak dziwka przed kolejnym klientem. Dwóch ułanów z Brazylii w naszej obronie to strzał nie w kolano a w głowę. Ich fantazja w przodzie gubi nasze tyły co ewidentnie było widać po tym co dziś zrobiono z naszą prawą stroną.
Proponuję kupić jeszcze ze czterech Brazylijczyków, którzy pojęcia o bronieniu nie mają, wtedy będziemy mieli jeszcze większą swobodę w oddawaniu pola naszym rywalom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.11.09 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Krychowiak kasował naszych w pojedynkach 1 vs 1! Jak dla mnie po EURO jeśli zagra na takim poziomie do jakiego przyzwyczaił chłop musi wylądować albo u nas albo w innym klubie z najwyższej półki.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.09 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem to wielokrotnie. Real nie ważne jakobyście nie miał trenera - tak jak Barca- pewien poziom będą prezentowali - jeśli chodzi o wyniki. Z taką kadrą, takim potencjałem to i Smuda mógłby stosować roszady. Widać jak na dłoni, że Carlo i pozostali trenerzy zjadali benka wzdłuż i wszerz. Dla mnie Benek był zawsze średniakiem, jadącym na sukcesie z Liv w LM. Przykro na to patrzeć. Brak stylu, pomysłu, jakieś dyscypliny taktycznej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2015.11.09 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłem wkurwiony, ale dzisiaj już po ochłonięciu wmawiam sobie, że aż tak tragicznie nie zagraliśmy. Mecz pod pełną kontrolą i dwa takie same błędy po rożnych, w efekcie gol i strata kontroli na ostatnie 15 minut połowy. To boli, że pozwoliliśmy im się uratować jak już mieli nóż na gardle. Byłem pewien, że Kiko zagwarantuje lepszy poziom. Drugą połowę mogłem oglądać od 2-1 i naprawdę graliśmy składnie, dużo daliśmy by było 2-2, tutaj już jak to w futbolu, gdy idziesz coraz bardziej na całość dostaniesz bramkę i po sprawie. To nas niestety wczoraj spotkało.

Osobno co do Jamesa. Gwiazda marketingowa stała się gwiazdą naszej drużyny. Chyba najlepszy obok Modricia zawodnik naszej drużyny. Jest gość niesamowity i tylko on mi daje nadzieję na zwycięski klasyk.

D: Grubemu też wyjebało neta na 15 minut drugiej połowy? :>

Ostatnio zmieniony przez tayron36 dnia 2015.11.09 12:39, w całości zmieniany 1 raz

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.09 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

up
Czytając Twój post, czułem się jakby to był skrót z konferencji pomeczowej Grubego :O

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.11.09 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero pierwsza porażka w sezonie, ale jak nie wygramy GD to będzie ciężko. Oczywiście o 'przegranej lidze' czyli klasyku na tym forum nie będę wspominał.
Pewnie wielu się ze mną nie zgodzi, ale zagraliśmy wczoraj IMO dobry mecz. Dużo okazji, kontrola też była długimi momentami, tylko szkoda, że po zejściu Sergio nasza obrona spadła na poziom drugiej ligi.
Co do GD jest jedno pocieszenie - w ostatnich latach, jeśli dobrze pamiętam, GD zawsze wygrywała drużyna, która była w gorszej formie przed meczem.

masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2015.11.09 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sezon temu było na odwrót.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.11.09 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zagraliśmy słaby mecz. Druga połowa totalnie na stojąco. Końcówka to już w ogóle. Sevilla atakowała 4ką zawodników i rozmontowywała nasze 2 linie jak dzieci. Z kolei nasze ataki wyprowadzane były na takiej "szybkości", że przeważnie zarówno cała linia pomocy jak i obrony Sevill była już ustawiona przed linią piłki..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: