Real Madryt - FC Barcelona [0-4] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2015.11.21 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że nie wygramy ligi przez następne kilka sezonów, to jest dla mnie oczywiste od dawna i nawet przywykłem już do tej myśli, ale nie spodziewałem się, że wykonamy kilka kroków w tył. Nawet jak ten Benitez wyleci po sezonie czy nawet jutro, to ciężko będzie ten zespół pozbierać. Duże zmiany nas czekają latem, nowy trener i odejście Ronaldo są już właściwie pewne, oby nie skończyło się bardziej radykalnymi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.11.21 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim przydałyby się dobre transfery, ale patrząc na to co robi prezes to się zastanawiam czy nie lepiej w ogóle transferów nie robić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
h4x
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.11.22 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyruchani bez mydła

Powrót do góry
Monsieur
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.11.22 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, ale oglądanie Barki dającej wam lekcję to jedna z najlepszych rozrywek jakie daje futbol w ostatnich latach. I to dość regularna. Very Happy

Powrót do góry
raq77
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.22 00:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, wy musicie tylko "oglądać" takie mecze, bo na szczeblu międzynarodowym - vide LM, to wasz Manchester jeszcze się nie dorobił drużyny, która śmiało by mogła powalczyć z najlepszymi Tongue

Powrót do góry
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.11.22 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monsieur napisał:
Wybaczcie, ale oglądanie Barki dającej wam lekcję to jedna z najlepszych rozrywek jakie daje futbol w ostatnich latach. I to dość regularna. Very Happy

Szkoda, że MU w LM nie może nam dać takiej lekcji :(

Mecz katastrofa w naszym wykonaniu. Mieć 2 tygodnie i nie zrobić KOMPLETNIE nic. Wyjść ustawieniem 4-3-3 w pomocy z ofensywnymi pomocnikami na Barke to jakiś nieśmieszny żart. Świetnie było widać dziury między atakiem, a obroną w trakcie meczu. Barca mogła robić wszystko co chciała. Do tego ten śmieszny trenerzyna na ławce co zdejmuje najlepszych piłkarzy na boisku i nawet nie stara się poprawić obrony. TYLKO 2 zmiany.

Mam tylko nadzieję, że po tym meczu zostaną podjęte odpowiednie decyzje odnośnie przyszłości. Ten sezon już raczej jest stracony.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.11.22 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jestem wściekły i swoje już napisałem, ale przesadne są wypowiedzi o końcu sezonu. Benitez prawie na pewno dotrwa do końca sezonu i nigdy już nie powtórzy tego błędu co dziś. Coś podobnego jak manita Jose w kontraście z jego następnym el clasico, czyli Pepe w środku. Podobnie będzie w dwumeczach LM. Pewnie, styl nie powali, ale wynik może to zrobić. Na ligę oczywiście szanse są zerowe, remisy to będzie chleb powszedni i wiadomo było o nich już przed sezonem.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.22 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczatkowo tez pomyslalem o manicie Mourinho, tylko zaraz przypomnialem sobie jak grala ekipa w innych spotkaniach... Takiej kopaniny zawodnicy nie prezentowali na przestrzeni kilku spotkan. Za Benka jak narazie takie kopanie sie po czole juz troche trwa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.11.22 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LM i CdR może i nie będą stracone przy dobrej drabince, ale wystarczy sobie przypomnieć Napoli Beniteza w zeszłym sezonie LE i jak bardzo potrafił spieprzyć sytuacje. Kontuzje też będą kluczowe, a przy Dr Olmo raczej będą chlebem powszednim. W zimowym okienku koniecznie trzeba sprowadzić zmiennika na LO, o napastniku nie wspominając, ale wiadomo jak będzie...

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2015.11.22 02:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, w przypadku Mou każdy usprawiedliwiał sobie słabe wyniki w pierwszym sezonie tym, że u niego sukcesy przychodzą dopiero w drugim.

ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.22 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam derby od jaaaakiegoś czasu ale tak słabego Realu to ja nie pamiętam. To jest parodia w waszym wykonaniu. Ronaldo [*]
Lukita to mógłby się zabiegać na śmierć w środku a i tak byłoby to wszystko na nic. Wasz przód tak jak PL, istnieje tylko w teorii.
Chyba pierwszy raz w historii Barca wczuła się sytuację i nie chciała dobijać przeciwnika przy 0:4.

Powrót do góry
rafic
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.11.22 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyko gdzie w tym wszystkim zapodział się Casemiro? Czemu chociaż szansy nie dostał? Czemu ten ponoć 'defensywny' trener zagrał coś czego kompletnie nie łapie?
Akcja Neymar-Iniesta przy golu na 0:3 najdobitniej pokazuje, jak bardzo wyjebane na defensywę miała wasza linia pomocy. Śmiem twierdzić, że przez duet Varane - Ramos wzmocniony przez Casemiro by to po prostu nie przeszło.

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.11.22 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem wypowiedzi trenera po meczu i łapy mi opadły. Wyszedł na silną Barcelonę mocno ofensywnym ustawieniem i twierdzi, że chciał atakować...
Jezu... jak mógł totalnie nie zabezpieczyć tyłów?
i jak można próbować ustawienia, które w tym sezonie praktycznie nie było grane?

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.11.22 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnica kilku poziomów. Tragiczne decyzje personalne Beniteza - brak w pierwszym składzie Carvajala za Danilo, brak Casemiro za kogokolwiek z linii pomocy, tragiczne BBC kolejny raz razem.
Co do Barcy - mają obecnie najlepszy atak na świecie, każda drużyna z wczorajszą Barcą puściłaby bramkę. Chodzi o to, że choćby nie wiem jacy zajebiści obrońcy grali w naszej drużynie, na takie tro podczas całego meczu musi być kilka sytuacji strzeleckich.
Aaaaaa, no i oczywiście najbardziej wyśmiewani na tym forum Pique i Busquets. Ten pierwszy kolejne genialne El Clasico w CV, ten drugi samym ustawieniem wygrał wczoraj środek boiska. Do tego wymowna sytuacja z ostatniej minuty, gdzie mogło być 1-4, ale Sergio zrobił to, co powinien zrobić ktoś od nas przy 0-1 - sfaulował. I po temacie.

Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.11.22 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ja sie cieszę z tego wyniku, mam nadzieje na powtórkę na wiosnę i na to ze dopadniemy w 1/8 z LM. Nie zartuje. Taki beznadziejny sezon bedzie jedynym impulsem do zmian. Zmiany nigdy nie nadejdą gdy bedą nas bronić poboczne statystyki jak najwiecej strzelonych bramek, x raz pod rząd półfinał LM czy przegrana w lidze ale wygrane wszystkie derby. Wiec naprawdę, brzmi to okrutnie, ale to jedyne wejście. Juz sie pogodziłem z tym, ze sezon jest stracony, ale pod koniec sezonu Bale i Benitez out, dalej Cristiano Perez i Benzema, a wiecej zobaczymy Smile

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: