Real Madryt - FC Barcelona [0-4] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2015.11.22 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką Barcą wydaje się, że można zagrać na dwa sposoby. Albo się cofamy i nie zostawiamy miejsca i razimy kontrami (które akurat zapomnieliśmy jak grać w zeszłym sezonie). Albo idziemy cios za cios. Patrząc na poziom dzisiejszego Realu (i nawet nie myśląc o wczorajszym meczu) to na pewno nie jesteśmy drużyną mogącą grać to drugie. Niestety, trzeba było się cofnąć, walczyć i liczyć, że Bale ruszy z piłka, Ronaldo się obudzi jak dostanie więcej miejsca, a James zagra jakąś perełkę. Dlatego przed meczem liczyłem na ławkę dla Karima.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kubusmp
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.11.22 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka osób przywołało tutaj Mou i jego 0-5. Z tym że, on przegrał tyle z najlepsza barceloną w historii, w dodatku na camp nou, dla niektórych widzę nie ma to różnicy, czy się przegrywa u siebie czy na wyjeździe. Koszmar, upokorzenie, wstyd, hańba. Nie było widać tej woli walki, serca do zapierdalania, pomijam już fakt, że większość pierwszej 11 miało 2 tygodnie po prostu treningów. Dramat

Powrót do góry
spac
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.11.22 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie nie chciało mi się wierzyć w to, co się wczoraj wydarzyło. Tak bezradnego realu nie widziałem dawno. Pierwsze 5 minut zapowiadało się nawet dobrze, ale to co się dalej wydarzyło... Nigdy nie pisałem Mou wróć, Carlo wróć, ale od samego początku Benitez nie pasował mi na trenera realu. Teraz widać, że nie potrafi prowadzić tej drużyny, dogadać się z piłkarzami, ani nadać jej konkretnego charakteru. Może to wina, że wielu piłkarzy dopiero wracało po kontuzjach, ale miał dużo czasu na przygotowanie zespołu dzięki przerwie reprezentacyjnej. CR7 trzeba posadzić na ławce, żeby się obudził. Benzema było widać, że myślami jest poza boiskiem. James sam nie zmieni przebiegu spotkania. Liczę na jakieś dobre zmiany, bo wszystko jest do odrobienia. Trzeba się zrewanżować na Camp Nou.

raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.11.22 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusmp napisał:
Kilka osób przywołało tutaj Mou i jego 0-5. Z tym że, on przegrał tyle z najlepsza barceloną w historii, w dodatku na camp nou, dla niektórych widzę nie ma to różnicy, czy się przegrywa u siebie czy na wyjeździe. Koszmar, upokorzenie, wstyd, hańba. Nie było widać tej woli walki, serca do zapierdalania, pomijam już fakt, że większość pierwszej 11 miało 2 tygodnie po prostu treningów. Dramat

Nawet przy 5-0 na CN nie bylo takiej dominacji, jak wczoraj. Ba, nawet przy 2-6 nie widzialem az takiej roznicy poziomow. Tak naprawde Barcelona mogla strzelic wczoraj z 8 czy 9 goli (liczac tylko sytuacje naprawde 100 procentowe). Wynikiem w stylu 2-8, czy 3-9 nikt nie powinien sie dziwic.

Powrót do góry
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.11.22 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba tamtych meczów nie oglądałeś. Przy manicie Real chyba nie oddał żadnego strzału celnego, każda akcja kończyła się wybiciem piłki. Wczoraj aż tak tragicznie nie było, sam Bravo wyciągnął trzy bardzo groźne sytuacje.

Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2015.11.22 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnica jest taka, że przy manicie cała Barcelona grała na maksa do końca, co skutkowało brakiem sytuacji 100% dla Realu. Wczoraj po golu na 3-0 nastąpiło dość duże rozluźnienie szyków, czego efektem były sytuacje dla Realu. Do tego momentu jego jedyną naprawdę groźną akcją był rajd Marcelo zakończony strzałem.

kubusmp
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.11.22 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interwencje bravo przecież były w chwili, w której mecz był rozstrzygnięty, a autostrada w środku pola była przez większość meczu. Real nie miał żadnego argumentu w tym meczu, to smutne

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2015.11.22 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
To chyba tamtych meczów nie oglądałeś. Przy manicie Real chyba nie oddał żadnego strzału celnego, każda akcja kończyła się wybiciem piłki. Wczoraj aż tak tragicznie nie było, sam Bravo wyciągnął trzy bardzo groźne sytuacje.

Ta, nie ogladalem.

Jesli dobrze pamietam to przy manicie byly moze ze 2-3 sytuacje, w ktorych MOGL, ale nawet nie musial pasc gol. Wczoraj do przerwy mogla byc manita, po przerwie drugie tyle. A wczorajsze 'sytuacje' Realu wynikaly bardziej z rozluznienia obrony (np Pique w ataku po 5 gola), niz z naglej jego przemiany.

Powrót do góry
LoraS
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.11.22 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było pomysłu na pressing, czemu? nie wiem. Wiem, ze nie było drużyny i mimo zapewnień w wywiadach, ta drużyna nie jest z trenerem. Nie byłem zadowolony z wyboru Beniteza od początku, ale chciałem dać mu czas i ratowały go póki co bramki, których nie traciliśmy, ale to też sie posypało, wniosek prosty.

Strach pomyśleć co by było gdyby Messi grał.

vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2015.11.22 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gorszy mecz od manity, bo wtedy Barka grała na full, a tu po połowie musiała spuścić z tonu bo jest bezławkowa i każda następna kontuzja po Mascherano to byłby dramat dla nich.
Winę za stan rzeczy ponosi Perez i dopóki on nie wyleci z kluby do póty nic wielkiego nie osiągniemy.

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.11.22 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mecz obejrzałem dopiero dziś. Wynik wczoraj mnie rozczarował, ale gra jaką zobaczyłem dziś była o wiele gorsza od wyniku. Co przy 0-4 zdarza się raczej rzadko.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.11.22 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa, dostalismy 4 bramki u siebie od Barcelony nie potrafiac skonstruowac ani jednej skladnej akcji, czy w jakikolwiek sposob postawic sie rywalowi a koles mi odpowiada na moj post, ze nam nie brakuje jaj? bardziej pizdowatego Realu nie bylo odkad kibicuje temu klubowi.

litosci, Perez pisze na tym forum czy jak?

Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2015.11.22 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaiser napisał:
Pojscie na wymiane z Barcelona w obecnej formie to najgorsze co moze nas spotkac. Mecz trzeba "zabic". Co prawda w klasykach liczy sie forma dnia ale obecna nasza forma nie porywa I ciezko szukac pozytywow. O ile na bramce znow pojawi sie spokoj tak w obronie bez Ramosa I Daniego moze byc nieciekawie. Kazek obowiazkowo jako rygiel defensywny. James I Bale na skrzydlach I niestety CR na 9. Wszyscy wiemy co zagra Barca, kwestia co zagra Real. Byl jakis czas temu trener ktory byl wyjatkowo niewygodnym rywalem dla Jose, mocny taktycznie, silny w defensywie I kontrach. Rafa, obudz sie bo strata 6 punktow na tym etapie moze bardzo utrudnic sezon.

Macie glupcy otwarta piłkę z Barceloną, już nawet Sasha Grey dłużej się opierała.

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.22 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak przeglądam komentarze - wszyscy wściekli, a właściwie wkurwieni, ok trudno się dziwić, ale ja siedziałem przy barze, centralnie przed tv, a za mną kilkadziesiąt cules, prawie każdy w koszulce Barcy, ja oczywiście w koszulce Realu. Co bramka, to wzrok od razu na mnie z szyderczym uśmieszkiem, bo byłem tam chyba jedyny w koszulce Królewskich. Za coś takiego powinienem tam do zamknięcia pić za darmo w ramach rekompensaty.
Tylko się modliłem, żeby nie było manity, bo zaraz by te oszołomy biegały do końca dnia z rąsią uniesioną w górze jak ich bezmózgi kompan Pique.
Najbardziej denerwujący obrazek, to brak jakiegokolwiek pressingu. Pierwszy gol Barcy, to gwałt w czystej postaci - w tej akcji każdy zawodnik dotknął piłkę kilka razy zanim ona wpadła do siatki, a nasi udawali, że chcą im ją odebrać (https://www.facebook.com/FCBarcacom/videos/10153108431476237/?fref=nf).
Oni robili co chcieli, nawet nie mogliśmy im zabrać piłki, a jak się jakimś cudem udało, to zaraz akcja skopana i znów tiki-taka.
Formacje były tak dziurawe, że Bravo z zamkniętymi oczami mógł wykopać piłkę przed siebie, a pewnie i tak wyszłaby z tego magiczna asysta.
A najśmieszniejsze jest to, że jeszcze przed meczem broniłem Isco, ja - jego naczelny hejter bronię go na głównej, radząc innym, żeby go wspierali, bo rok temu zagrał dobry Klasyk, to i teraz zagra dobry, że ostatnia forma jest bez znaczenia, bo to Klasyk i motywacja 3 razy większa bla bla bla i trzymam za niego kciuki :lol2: A on kurwa kopie Neymara w kolano i wylatuje :lol2:
Popisał się brakiem mózgu, ale to u niego norma, on z reguły nie myśli tylko biegnie przed siebie. Jest tak nieogarnięty, że czasem mnie zadziwia, że taki piłkarz gra w takim klubie. Czasem coś wyczaruje, ale niestety najczęściej jest to bieganie ze wzrokiem wbitym w ziemie i dryblowanie, a potem podanie do nikogo, albo strata i kontra rywala.
Wczoraj o dziwo zagrał lepiej niż całe BBC i James razem wzięci, ale na tym etapie meczu, po takim gwałcie nawet Sławek Peszko po wypiciu litra wszedłby i zrobił tam wiatr, nie dostając przy tym na koniec czerwa.
Zero pozytywów, chyba że będziemy się jarać jedynym udanym dryblingiem Ronaldo od miesięcy. Wkręcił bodajże Mascherano, ale potem znów machał bezsensownie tymi swoimi nóżkami i wszystko wróciło do normy.
Dramat i upokorzenie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.22 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to jeszcze kurwa przy tych banach transferowych i innych pierdolach. Mieli taki burdel z tym ich prezesem, transfery pokroju rudego palacza ktory mial byc posmiewiskiem a i tak wychodza na tym lepiej.
No ale coz jak byla okazja by im odskoczyc, zbudowac cos trwalego to wpadl Perez wypierdolil trenera i zawodnikow nie pasujacych do JEGO koncepcji i chuj znowu od zera tyle ze porcelana uszanuje to co ma i tylko dopracuje. Nas czeka kolejna rewolucja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: