SD Eibar - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.29 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tixii napisał:
W Barcelonie już dwóch wuefistów odniosło sukces, więc w Realu może też ;)

Barca funkcjonuje jako klub nieco inaczej niż my. Do niedawna miała armię młodych zdolnych chłopaków, więc nawet wskazane było, by przejął pierwszy zespół ktoś, ze wszczepionym DNA Barcy i mający pojęcie o La Masii

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.29 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry ale gol w 90 minucie dla nich normalnie wisi w powietrzu. Nie da się patrzeć na naszą grę, Benitezujemy na 110%.

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2015.11.29 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego do rzutu wolnego w 89 minucie podchodzi koleś, który się do tego ostatnio najmniej nadaje? Przecież on z wolnego ostatnio strzelił chyba jeszcze przed wyjściem Izraelitów z Egiptu...

Dobrze, że chociaż złoty chłopiec strzelił sobie bramkę, może nie będzie fochów strzelał.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2015.11.29 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IMO najpozytywniej dzisiaj pokazali się Modrić, Pepe i Kovacić, w takiej kolejności właśnie. Ponad połowa składu przy normalnej kadrze i rywalizacji powinna oglądać mecz z ławki rezerwowych.

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.29 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie oglądałem tak beznadziejnego meczu w wykonaniu Realu, ale Benitez i tak będzie zadowolony. W końcu jest czyste konto, Ronaldo strzelił, Bale strzelił. Jest siła w ofensywie! W defensywie oczywiście nie ma się czego czepiać. Grali rezerwowi, drużyna jest rozbita przez kontuzje, które ABSOLUTNIE! nie są winą sztabu, ot, nieszczęśliwy zbieg okoliczności.
3 pkt wywiezione z bardzo ciężkiego terenu, po pokonaniu drużyny, której nie powinno już w Primera być.
To momentami wyglądało tak, jakby oni się zmówili, żeby po prostu tego Benka wyjebać. Masa strat, niezrozumienie, ciągłe obwinianie po nieudanych zagraniach.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.11.29 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loczeno napisał:
IMO najpozytywniej dzisiaj pokazali się Modrić, Pepe i Kovacić, w takiej kolejności właśnie. Ponad połowa składu przy normalnej kadrze i rywalizacji powinna oglądać mecz z ławki rezerwowych.

Ja bym dołożył jeszcze Vazqueza, ale podbijam - typowałem dokładnie taką samą trójkę.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.11.29 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bym to skwitował.

simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.11.29 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperador napisał:
Zaraz wpadnie simonx10, zwyzywa wszystkich od hala dzieci i będzie szukał pozytywów :]

Jest mój psycho-fan z 5 miesięcznym stażem Very Happy

Idź spać już lepiej bo do szkoły nie wstaniesz ;)

Powrót do góry
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2015.11.29 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie widzieć, że Benitez nie jest betonem i w końcu spróbował z Kroosem za plecami Modricia i Kovacicia. Nie wyglądało to źle. Może nie świetnie, ale też nie tragicznie. Przynajmniej nie miałem wrażenia, że przeszkadzają sobie na boisku. Dla mnie Kroos zagrał dobry mecz, dyrygował fajnie tym zespołem. IMO jego miejsce jest tam gdzie grał dzisiaj. Dużym problemem jest odcięcie trójki z przodu od trójki w pomocy. Jak Modric, Kroos i Kova się starali, to nie mieli komu podawać, stąd dużo strat i częste wrażenie przegrywania w środku pola. To jest szczególnie do poprawy. A tak jak na podnoszenie się z kolan mecz był akceptowalny. Inna sprawa, że z tych meczów już coraz mniej kibiców bierze przyjemność, włącznie ze mną. Ale też duży wpływ ma na to sytuacja w tabeli no i ten wpierdol z Barceloną. Np. jako liderzy inaczej byśmy taki mecz odbierali. Jednak brak jakiejkolwiek nieszablonowości boli, coraz mniej przyjemności sprawia oglądanie tych meczów patrząc jak się męczą po kolei z każdym rywalem..

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.11.29 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie Kroos był tragiczny, to jest gość pierwszy do posadzenia na ławce. Bardzo słaby mecz, jak większość w tym sezonie.

Nic się nie zmienia, dalej gramy padakę, nie posiadamy żadnego stylu gry. Trudno jest widzieć jakiekolwiek światełko w tunelu, że Real Beniteza zaskoczy, na dzień dzisiejszy nie widać absolutnie żadnych przesłanek ku temu.

No i kolejna kontuzja mięśniowa, tym razem Daniego, to jest kurwa niepojęte. W każdym meczu jakiś nasz piłkarz kładzie się na murawie i prosi o zmianę.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2015.11.29 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę to samo - jeśli gdzieś jest miejsce Kroosa to właśnie w takim ustawieniu, za plecami Modricia i Kovy, natomiast jestem daleki od stwierdzenia, że zagrał dobre spotkanie. Strasznie mnie wkurzały u niego przegrywane główki, nie potrafił też się utrzymać z rywalem na plecach (co w tym meczu Kova i Modrić robili świetnie), a w obronie jak zwykle zagrał lichutko, najgorzej z całej trójki (Modrić 3 odbiory, 4 przechwyty, Kova 4 odbiory, 0 przechwytów, a Kroos 0 odbiorów i 1 przechwyt). Na dzień dzisiejszy uważam, że najlepszy środek jaki możemy wystawić to Casemiro-Modrić-Kovacić.

Powrót do góry
Polikus
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2015.11.29 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:

Nic się nie zmienia, dalej gramy padakę, nie posiadamy żadnego stylu gry. Trudno jest widzieć jakiekolwiek światełko w tunelu, że Real Beniteza zaskoczy, na dzień dzisiejszy nie widać absolutnie żadnych przesłanek ku temu.

Z ust wyjąłeś mi ten komentarz. Z Benitezem już nic dobrego nie będzie. Jedna wielka klapa. Carlo wróć!

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.29 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem meczu, ale widze nic mnie nie ominęło i w Madrycie bez zmian? Bo jeżeli tak, to pomeczowa konfa benka to już jest totalny odlot u niego

Powrót do góry
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.29 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez zmian.
Łap skrót: http://www.sport.pl/sport/10,67450,19266465,realu-madryt-eibar-2-0-przegapiles-gole-bale-a-i-ronaldo.html
Polecam włączyć bez dźwięku, bo ten drugi komentator był dziś tak samo żałosny jak cały ten mecz, a może nawet bardziej.

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.11.30 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eibar w tym sezonie potrafiło ograć Granadę, Bilbao, Las Palmas, Rayo, Getafe, zremisowali z Sevilla, Villarealem, Celta i kilkoma innym. Tylko 3 porażki - Barca (3:1), Atletico (2:0) i Real (również 2:0).
Tak, uważam, że wczorajszy wynik i gra były dobre - tym bardziej, że grali na tym ich kartoflisku.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: