Villarreal CF - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.12.13 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak taktyki brak motywacji, jak oni mają coś grać ? Próby klepania piłki i wrzutki z każdego miejsca to cała taktyka :lol2:

Czekałem na 1 choćby kontrę, zostawiamy 3 piłkarzy z przodu, szybki Bale i Ronaldo ale widać taka taktyka nie odpowiada trenerowi <płacze>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2015.12.13 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesteśmy postrachem na ogórki. Przychodzi lepiej zorganizowana druzyna i wyglądają jakby pierwszy raz ze soba grali. Od przyjscia Benka nie posunelismy sie do przodu ani o centymetr.

Powrót do góry
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.12.13 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harrer napisał:
jesteśmy postrachem na ogórki. Przychodzi lepiej zorganizowana druzyna i wyglądają jakby pierwszy raz ze soba grali. Od przyjscia Benka nie posunelismy sie do przodu ani o centymetr.

Raczej cofamy się cały czas, za Carlo drużyna wyglądała znacznie lepiej.

Powrót do góry
Uberaman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.12.14 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa - koszmar, żal było patrzeć. Druga..była reakcja, bardzo dobra, cisnęli ile wlezie, Villareal był pod ścianą. Ale co z tego? Z malagą też cisnęli, i nic. Ataki, mimo, że liczne i całkiem składne, kończyły sie wrzutką, traceniem CR czy pchaniem sie Karima. Co to ma być? Wrzutka i niech sie dzieje? Tak to materace grają ale Real? Mam wrażenie, że jakikolwiek trening ataku u Beniteza kończy sie na celnej wrzutce, zero schematów w ostatniej, najważniejszej fazie akcji. Wielkie rozczarowanie.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.12.14 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taktyka miliarda wrzutek znowu wrocila, byly pretensje o to do Ancelottiego i sluszne ale nawet grajac najgorsze gowno za Carlo nie bylo takiej padaki.
Nigdy nie bylo takiej dziury w srodku. Nie pamietam juz kiedy byl taki pierdolnik taktyczny.
Materace graja 100x bardziej zorganizowana pilke niz Real, tyle ze Simeone ma wolna reke przy transferach i sciaga sobie takiego Griezmanna ktory mu pasuje do taktyki a nie Bejla ktory nie spisuje sie ani na lewej ani w srodku i tymbardziej na prawej stronie. Ronaldo go blokuje, CRa nie ma i dalej jest to samo. Ciekawi mnie co jeszcze da sie wykombinowac by Walijczyk mial jeszcze wiecej swobody?
Niby Benitez ma zaufanie to Jese i reszty tylko tego nie widac? Dlaczego to on nie moze stworzyc tego tercetu w ataku zamiast ktoregos elitarnego opierdalacza? Irytujace zmiany, nie dosc ze w koncowce to jeszcze na alibi, zmienic Kazka i Modrica zeby sie ten wielki atak nie obrazil. Kpina.

Jak widze Suareza ktory moze zagrac kiepski mecz ale zapierdala przez cale spotkanie i porownam to z naszymi orlami to noz mi sie w kieszeni otwiera.

E: Jeszcze odnoszac sie do wypowiedzi pilkarzy po spotkaniu, zastanawiam sie co jest bardziej wkurwiajace, to jak graja w czasie meczu czy to co mowia po nim.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2015.12.14 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pamiętajcie tylko, żeby wbić do tematu ManU i ponaśmiewać się z ich sytuacji, wszak od lat w lidze prezentujemy się w chuj lepiej.

Są tacy, którzy z porażek MU robią sobie święto koniobijki i piszą o tym, jak to wspaniały dzień im się z tego zrobił. Ale postów w temacie meczowym Realu już nie widzę. Very Happy

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2015.12.14 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy mecz od dawna, do którego podchodziłem z większymi nadziejami czy emocjami. Mecz, w którym miałem nadzieję, że coś drgnie porządniej. No i tak brutalnego sprowadzenia na ziemię się nie spodziewałem w pierwszej połowie. Od bramkarza, po całe BBC. Jedyny pozytyw, że coś drgnęło na tą drugą połowę. Gdyby to były pierwsze mecze Beniteza, to nawet bym był zadowolony ze zmiany nastawienia na drugą połowę. Ale też kurwa, kolejny trener, ci sami piłkarze i znowu te same problemy. Tutaj nie tylko trener jest winny, to już po raz enty piłkarze zaczynają katastrofalnie. Rafa może i powinien coś w tym zaradzić, ale głównie ta zmiana musi pochodzić od piłkarzy. Teraz pewnie znowu wyklepią Rayo i Sociedad i znając tego farta, to wystrzelenie Valencii Neville'a nadejdzie akurat w meczu z Realem. Chyba nie ma lepszego ostatnio rywala mocnego, do podbudowania sobie morale...

Zagraliśmy te 45 minut jak na SB z Barcą. Casemiro walczy, ale nie ma jeszcze doświadczenia kiedy powinien biegać wzdłuż, wszerz i do przodu, a kiedy zostać na pozycji, bo często przez niego z tyłu zostawał potężny krater. Brakowało mi Toniego po prostu, nie miał kto tej gry z tyłu poukładać. Spodziewałem się, że Villarreal ruszy od początku, oni po prostu tak grają i liczyłem, że zaczniemy się mocno broniąc, pozwolimy się im wyszaleć mając wszystko pod kontrolą, a tutaj równie dobrze mogło być 3-0.

Druga połowa już ich mocno zepchnęli, ale przy takiej obronie nikt nie potrafił stworzyć komuś trochę więcej miejsca. W ogóle Cris powinien dostać zakaz uczestniczenia w ataku pozycyjnym. Jak on ma piłkę przy nodze, to ustawić zdążyliby się chyba najbardziej leniwi gracze z polskich orlików. Brakuje mi takiego Di Marii, który potrafił w takim tłoku zrobić coś z niczego. O zazdrości MSN do BBC nawet nie ma co wspominać. Przerzuty Messiego, pierwsze przyjęcie i zwody Suareza w polu karnym oraz kiwki Neymara, wszystkie takie zagrania tworzą różnicę. A ani Cris, ani Bale nie potrafią stworzyć różnicy w takim tłoku, Bale grał najlepiej na początku 2 połowy, gdy było więcej miejsca. Jedynie Karim ze swoją techniką coś potrafi zdziałać. Brakowało wczoraj jakiegoś Llorrente, który może by coś wygrał w tych wrzutkach.
Moja nadzieja w BBC i w to, że coś wygramy pozostaje jedynie dlatego, że nie potrafię inaczej patrzeć na Real...

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2015.12.14 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dno, dno i jeszcze raz dno. Zespol, po wpierdolu od najwiekszego rywala dostaje od nich dwa prezenty, ma szanse wrocic do walki o tytul, dac jakas nadzieje kibicom, odzyskac troche szacunku, jedzie to Villarreal i przegrywa, prawdopodobnie najwazniejszy mecz od Barcelony i jeszcze przez dluzszy czas. Bezjajeczna banda przebierancow, bez honoru, ambicji i szacunku, ktora nie zasluguje na noszenie tej koszulki.

Dalej niech klepia ogorki 8-0, kibice bez mozgu sie beda jarac przez tydzien dwa a potem wszytsko wroci do normy. Ja tego kabaretu juz nie ogladam, czas dac sobie spokoj i poczekac na zmiany. Bez rewolucji, zaczaynajac u tego chorego umyslowo czlowieka na samej gorze drabinki sie nie obejdzie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: