Valencia CF - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.01.03 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się właśnie spodziewam początku jakz Villarealem :(
Czy są jakiekolwiek pozytywne przesłanki, że jutro możemy to wygrać ?
Ja liczę na przebłysk geniuszu któregoś z gracy i fartowne utrzymanie wyniku. Nie ma co patrzeć na to że Valencia w dołku i połowa składu kontuzje. Już nie raz tak było i nie raz dostawaliśmy wpierdol

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.01.03 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba już tylko nazwa "Real Madryt" uchroniłaby mnie przed stawianiem całej wypłaty na Valencię dzisiaj. W końcu muszą się przełamać, a jesteśmy idealnym kandydatem do przełamania się dla rywali.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.01.03 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajcie - Valencja jest chyba obecnie w jeszcze większej rozsypce niż my - masa luk w składzie i trener, który nie ogarnia (to akurat brzmi znajomo).

Poza tym, Barcelona straciła punkty, więc myślę, że mamy minimum motywacji.

Strata punktów dzisiaj byłaby kompromitacją :lol2:

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.01.03 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś czuję, że nasze gwiazdy nie będą chciały być gorsze od Barcelony i wezmą z niej przykład.. Obym się mylił.

Olśnienia Beniteza się nie spodziewam. Zapewne zobaczymy full w ataku dziurę w środku pola i hajda na pałę.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.01.03 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie, Benz podkręcił kostkę, więc będzie 442. Najbardziej obawiam się tych dwóch kłód Cr-Bale.

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.03 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nie bedzie dziury w srodku tylko chujnia w ataku...Lepszy remis niz wpierdol.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.01.03 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chujnia, to będzie w obronie.
Pepe pokazał ostatnio próbkę swoich możliwości, Nacho nie był wcale lepszy. Danilo, to już standard - tykająca bomba, a i Marcelek miewa swoje odpały.
Pewnie do podstawowego składu wróci Ramos. Jak odłączy mu prąd, to będzie śmiesznie, a Varane, to niewiadoma. Ostatnio grał z Szachtarem. Każdy wariant pary stoperów, to będzie loteria.
Atak, to akurat najmniejsze zmartwienie. Ronaldo nieco mniej pajacuje, a więcej pracuje, oby tylko był skuteczniejszy, bo ostatnio pod tym względem bieda. Bale zaczął ogarniać, widać większy wkład w jego grę, a zawsze może też wejść Calleti 2.0 i coś szarpnąć z przodu.

Oby były też jakieś rotacje w środku, bo z Jamesem i Kroosem znów będą kratery i 5-0-5.
Isco jest głodny gry, wkurwiony swoją sytuacją, sam się sobie dziwie, ale chciałbym go dzisiaj zobaczyć od początku, bo może wreszcie coś wyczaruje. Do tego Kazek/Kowaczewić i może wtedy uda się uniknąć kraterów i wyszarpać te 3 pkt.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.01.03 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Kaziu i Kova powinni dostać szanse. Nie wiem jak sprawa ma się z Isco.. nie no serio ten skład to jest patologia. Taki nazwiska są i nie potrafimy nic z tego wykrzesać. To jest jak mieć Ferrari, tylko niestety w częściach i bez mechanika, który to poskłada.

Uberaman
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.01.03 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 3 punkty!

Powrót do góry
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.03 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe to mam nadzieję tylko dlatego że Varane jeszcze nie w pełni dyspozycji, bo ostatnio gra tak że wolałbym zardzewiałego Varane i powinien on szybko odzyskać miejsce w składzie. Braku obu z dwójki Isco, James też się nie spodziewałem, ciekawe jak ten środek będzie wyglądał, Kovacic ostatnio mało grał, a Kroos też nie przekonuje.
Nie interesuje mnie że Valencia od roku nie przegrała u siebie, bardziej mnie interesuje ich obecna słaba forma i to czyni ten mecz takim który trzeba wygrać, Benitez dostał od losu kolejną szansę bo strata punktów przez Barcelonę w tej kolejce była zaskakująca, jak i tym razem zamiast odrobić dwa punkty, Real straci jeden, albo nawet zremisuje, to moim zdaniem powinni się pożegnać z Benitezem. Wpadek było już dużo i jak dzisiaj będzie kolejna, to nie ma sobie robić nadziei na to że coś się poprawi, bo na ten moment praktycznie nic na to nie wskazuje, może zmieni się to po spotkaniu, jeśli nie to niech szukają trenera bo to będzie znaczyło że liga i tak jest już przegrana, a nie chciałbym oglądać Realu kompromitującego się jeszcze w lidze mistrzów.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.03 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry ale dla mnie obojętnie kogo wystawi Benitez i tak będzie pewnie chujowo. Bo co z tego że nie wystawi Isco czy tam Jamesa i wejdzie Kova i Kroos, jak oni i tak nie wiedzą jak mają grać? Mówię tu oczywiście o 40 metrowej dziurze w środku.
Miałem tego nie oglądać do czasu wywalenia grubego, ale nie potrafię :P

Powrót do góry
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.01.03 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na przebojowość Mateo, brak Jamesa, to jedna z mądrzejszych decyzji Benka w ostatnim czasie. Jak obrona niczego nie odjebie, to jest nadzieja.

Komcie na głównej, to kopalnia beki. Jakoś ostatnio nie czytałem tych przedmeczowych wypocin tej bandy paranoików, ale dziś z ciekawości zajrzałem i nie dowierzam. Oni te mecze muszą oglądać na flashscore inaczej się tego wytłumaczyć nie da skoro dla nich ogromną zbrodnią i tragedią jest Jese na trybunach, Isco z Jamesem na ławce i Bale w podstawowym składzie.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.01.03 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak Benzema z bandażami i dobrze, Kova też zajebiście. Zobaczymy ile w obronie da z siebie BBC, która to już ich szansa? Vamos po remontade i zjednoczenie w nowym roku.

masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.01.03 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz grubasie wstawianie portugalskiego sabotażysty do składu.

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.03 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff wystraszyłem się po niezłych pierwszych minutach że coś tu zaczęło drgać, ale na szczęście wszystko wróciło do normy. Teraz kopanie się w czoło przez następne 45min i żegnamy grubaska

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: