Valencia CF - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.01.03 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyczytałem te plotki że w lecie Perez wyjebie z klubu pół składu w tym Ronaldo,Ramosa, Benzeme ze śmiechu się posikałem prawie. Ale teraz widząc co te panienki grają i jak sabotują to już wcale nie jest mi do śmiechu. Gra to jedno ale mnie najbardziej wkurwia jak po meczu wyjdzie taki Ramos czy ktoś inny i mówi i zachowuje się tak jakby nic się nie stało. Zero jakiś ambicji że dajemy dupy z mocnymi rywalami że Barcelona nam się podkłada i można powalczyć jeszcze o tego majstra. ZERO. "No w sumie próbowalismy, brakło balansu, rozluzniliśmy się po zdobyciu bramki w 3 minucie, ogólnie to dobrze sypiam bo gram najlepiej i nie mam sobie nic do zarzucenia". Zero pierdolonego charakteru, woli walki i honoru. Serce boli oglądając takich parodystów podczas gdy pewnie wielu z madridistas dałoby się zabić za ten klub. To boli.

Ostatnio zmieniony przez Joker. dnia 2016.01.03 22:54, w całości zmieniany 1 raz

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.03 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ze James z Isco zostali wyjebani ze skladu przez grubego bo strzelali fochy, co jest z Jese?

Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego oni kurwa majac 20 metrow do bramki i w chuj miejsca musza i tak zagrac na bok do Ronaldo i spowolnic akcje, czy to tak ciezko jebnac z tych 20 metrow moze wpadnie? Wieksze szanse sa ze ktorys trafi ze srodka niz Ronaldo walac na pale z boku.

Obrona solidarnie zaklada sie kto jebnie wiekszego babola, cala czworka walczy dzielnie o ten zaszczyt i ciezko wytypowac najlepszego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.03 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Pepe dziś utwierdził mnie w przekonaniu, że jest jednym z nielicznych zawodników zdolnych do poświęcenia życia za klub. Jebany ma tą białą duszę, dziś zwolnił toksycznego trenera. Prawdziwy mistrz.

Już jest pewnie info? Można otwierać szampana? Czuje, że i tak do końca maja będzie grubas na ławce.

Ile jest prawdy w tych fochach a ile dziennikarskiego pieprzenia to nie wiem. BTW Rusek to chyba za Cadiz nie zagra do końca sezonu Very Happy

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.01.03 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ja tam chłodzę w razie czego Very Happy

Pixik
Legendary

PostWysłany: 2016.01.04 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem ale jednak chciałbym o coś zapytać. Po pierwsze-kto przy pierwszym golu podał piętką do Ronaldo?
po drugie:Dlaczego remis na stadionie nietoperzy ma być wyrokiem na Beniteza? W mojej ocenie, ten wyrok zapadł dużo wcześniej, a sam Rafael nigdy nie przekonał mnie do siebie, ale chciałbym się dowiedzieć, dlaczego akurat remis na trudnym terenie okazał się dla niego złotym strzałem ;)
Chodziło o dogonienie Barcelony, która miałaby nad nami mecz "przewagi"?

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Seldon
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.01.04 01:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pixik napisał:
dlaczego akurat remis na trudnym terenie okazał się dla niego złotym strzałem
Chodziło o dogonienie Barcelony, która miałaby nad nami mecz "przewagi"?

Chodziło o pokonanie Valencii, która ostatnimi czasy jest w tragicznej dyspozycji oraz nadrobienie strat do Barcelony i Atletico. Bo jak nie teraz, to kiedy? Jak przeciwnicy złapią formę na wiosnę i nie będę nam robić więcej takich prezentów jak ostatnio?

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.01.04 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że ci wszyscy od braku tatyki i bezmózgiego biegania od bramki do bramki w Premiership uważnie oglądali wczorajszy mecz Realu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.01.04 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajsze starcie śmiało można uznać za najlepszy mecz tego sezonu w La Liga. Ogólnie to mam wrażenie że bez Jamesa i Isco nasza gra wygląda dużo lepiej. Wydaje mi się że wczoraj gdybyśmy zobaczyli od pierwszych minut Casemiro zamiast Kovacica wygralibyśmy to.
Bale zagrał znakomicie choć MVP zdecydowanie dla Andre Gomesa z Valencii. To co zagrał ten chłop to była bajka. Nie zdziwię się jeśli latem podkupi go jakies City czy Bayern bo ma papiery na granie.

Powrót do góry
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.01.04 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno najciekawszy nasz mecz sezonu. W końcu przy remisie nawet przy grze w 10, nawet po straconym golu na 2-2 wierzyłem, że coś wturlają. Nawet nie bylem wkurwiony o sam na sam Negredo na końcu, bo Real poszedł o pełną pulę. W końcu widziałem zaangażowanie, w końcu cała 11 biegała, BBC się cofało po piłkę, jedyny minus to te przestoje, które niestety skończyły się karnym dla Valencii. Nie wiem czy po takim meczu chciałbym zwolnienia Beniteza. Uczy się na błędach, drużyna zanotowała progres, no i co najważniejsze widać wczoraj było, że te błędy drużyna stara się niwelować. Ta nauka na błędach pozwala mi wierzyć, że albo drużyna ograniczy te przestoje, albo nauczy się przy nich nie tracić goli. Wtedy będzie z tego kawał drużyny. Posadzenie Jamesa powinno nauczyć resztę, że nie ma świętych krów. Świetna decyzja. Niewprowadzenie go też jest dobrą decyzją, przy takiej intensywności Valencii nie było miejsca dla wczasowicza na boisku, tym bardziej przy 11 na 10. Może w końcu dołoży do swojej magii trochę biegania, którym tak imponował sezon temu. Boli trochę Isco, bo mu zaangażowania nigdy nie brakowało. Chyba w styczniu wypada się z nim pożegnać, dla dobra obu stron. Na jego miejsce jest Kovacic, no i nie wiem jak wyglądałby temat powrotu Asensio. Jak nie dałoby rady, to można powalczyć z Betisem o Ceballosa.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2016.01.04 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Mam nadzieję, że ci wszyscy od braku tatyki i bezmózgiego biegania od bramki do bramki w Premiership uważnie oglądali wczorajszy mecz Realu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

Nie da się ukryć. Cena uwaga. Pod koniec tak właśnie to wyglądało.

Nie powiem - lubię zdecydowany i szybki futbol, stąd bardzo utożsamiałem się z drużyną Mou. Ten Real podobał mi się jak żaden inny. No może jeszcze zestawienie Carlo z Angelem w środku - to też robiło dobrą robotę. Było połączeniem tego co zaszczepił w tym zespole Mou no i jak by nie patrzeć fajnie granego ataku pozycyjnego.

eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.04 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pixik napisał:
Nie oglądałem ale jednak chciałbym o coś zapytać. Po pierwsze-kto przy pierwszym golu podał piętką do Ronaldo?

Gareth Bale vel walijski samuraj bądź japoński książe

Mecz mi sie w miare podobał, raziło mnie jednak ich wyjścia po rożnych przeciwnika, ruszają sie na nich jak mucha w smole.Zza Mou czy nawet Carlo cisneli ile sił za wykopaną jak najadalej piłką czychając na błąd przeciwnika a teraz poprostu sobie człapią.Może wg obliczeń Beniteza szansa na strzelenie bramki po takich okolicznościach to tylko 2,5%.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: