Real Madryt - Sporting Gijón [5-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.01.17 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie uwierzę dopóki nie zobaczę meczu chociażby z Bilbao. Bo jak ma być tak znowu że nasze grajki ponabijają sobie statystyk na poczet meczów z Bilbao i materacami to ja dziękuję za takie coś. Wiecie że mamy ponad 30 goli więcej od materacy??? I gdzie jesteśmy?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.01.17 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To masz lipę.

Kurde, co oni grają ;o
Ok, to może tylko Sporting, ale ta lekkość, radość. Napawa optymizmem strasznie ;)

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.01.17 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fantastyczna klepka, gra na jeden kontakt, Cristiano, który gra efektywnie, bez głupich strat, Bale przechodzący 3 piłkarzy, Benzema dalej zabójczo skuteczny, szalejący po prawej stronie Carvajal - patrzę i nie wierzę w to co widzę <serce> Normalnie orgazm.

Powrót do góry
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.01.17 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperador napisał:
teraz tylko utrzymać intensywność, bo jak zaczną człapać, to się wkurwię.

No i się wkurwiłem...

W drugiej połowie doszło do jakiejś zmiany trenera? Bo to wyglądało tak, jakby wrócił Benek.
Jese i James dno. Kontuzja za kontuzją oczywiście dwóch kluczowych zawodników, błąd za błędem w defensywie i w konsekwencji strata bramki z marnym Sportingiem, który strzela bardzo mało bramek.
Jeszcze Ronaldo odpierdala. Czerwo z miejsca powinno być i wreszcie przekonalibyśmy się jak to jest grać bez BBC. A potem miał jeszcze czelność wyliczać faule sędziemu mimo, że nie powinno go od jakiegoś kwadransa być na boisku.

Czekam na partidazo od początku do końca, ale nadal tego nie ma. Jest poprawa, jest błysk i radość, ale są w dalszym ciągu momenty dekoncentracji, totalnego chaosu i żenady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.17 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak się spóźnić na mecz 25min i ominąć 4 bramki, a potem oglądać nudną drugą połowę.
W ogóle mam wrażenie, że siedli kondycyjnie, Benek chyba hamburgerami ich częstował na treningu, bo nie mogę tego pojąć. Oby Zidane wziął się za to, tym bardziej, że bez PK mamy dłuższe przerwy

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.01.17 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, miałem to samo, zacząłem od drugiej połowy i przegapiłem wszystko co interesujące w tym meczu...

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.17 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Jeckyll i Mr Hyde. Dwie jakże odmienne połówki i do tego ci zmiennicy. James zaczyna przypominać najgorsze wydanie Bale'a...

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.01.17 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperador napisał:
Emperador napisał:
teraz tylko utrzymać intensywność, bo jak zaczną człapać, to się wkurwię.

No i się wkurwiłem...

W drugiej połowie doszło do jakiejś zmiany trenera? Bo to wyglądało tak, jakby wrócił Benek.

Czekam na partidazo od początku do końca, ale nadal tego nie ma. Jest poprawa, jest błysk i radość, ale są w dalszym ciągu momenty dekoncentracji, totalnego chaosu i żenady.

Ty się dobrze czujesz? Mecz ustawiony po 20 minutach, a ty się wkurwiasz, że nie było takiej intensywności przez 90? Żenada, to normalne, że przy takim wyniku się nie zapierdala, tego się ominąć nie da.

Kolejny świetny mecz za Zizou, oby tak dalej! Widać błysk, radość, luz. Kalendarz sprzyja, niech chłopaki dochodzą do najlepszej formy by byli gotowi na poważne starcia. Brawo!

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2016.01.17 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narzekanie po 5-1. Tylko kibic Realu tak potrafi.

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2016.01.17 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurwiło mnie, że nie potrafimy grać dwóch zbliżonych poziomem połów tylko w jednej manita, a w drugiej śpimy i dajemy rywalowi za wiele swobody.
Ale w sumie już tak na chłodno parę godzin po meczu trudno się aż tak bardzo o to czepiać, bo Benek zostawił drużynę rozpieprzoną fizycznie.
Progres i tak jest spory, bo jeszcze niedawno Benek zachwycał się dobrymi 15 minutami gry, teraz jest już dobre 45 minut.
Sporo pracy przed nimi, do meczu z Romą jakiś miesiąc. Wtedy chcę już widzieć jak zapierdalają bez przerwy przez 90 minut.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.01.17 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz ;) Zagraliśmy bardzo dobre zawody, to że w drugiej połowie odpuściliśmy to żaden powód do zmartwień. Na forsowanie tempa meczu przyjdzie jeszcze czas. Dziś w pierwszej połowie dokonaliśmy prawdziwej egzekucji, jasna sprawa, że gdzieś po pierwszej połowie przewijały się przez głowę dwucyfrówki, ale nie mamy prawa narzekać. Z tym samym rywalem kilka miesięcy temu męczyliśmy się niemiłosiernie, a dziś, po dwóch tygodniach pracy Francuza mamy genialnego Carvajala oraz świetnych Bale'a i Benzemę. Jest dobrze i radzę nie przejmować się meczem z Athletikiem, bo oni poza San Mames są strasznie słabi. Prawdziwe testy dopiero przed nami, a do meczu z Romą mamy spacerki. Trzeba podbudować statystyki po kiepskiej jesieni, nie tylko je, morale również.
Start Zizou ocenia bardzo na plus.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2016.01.18 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Benitez jest naprawdę aż taką miernotą, że wystarczyła zmiana trenera na żółtodzioba, czy piłkarze faktycznie grali na jego zwolnienie?

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2016.01.18 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emperador napisał:
Wkurwiło mnie, że nie potrafimy grać dwóch zbliżonych poziomem połów tylko w jednej manita, a w drugiej śpimy i dajemy rywalowi za wiele swobody.
Ale w sumie już tak na chłodno parę godzin po meczu trudno się aż tak bardzo o to czepiać, bo Benek zostawił drużynę rozpieprzoną fizycznie.
Progres i tak jest spory, bo jeszcze niedawno Benek zachwycał się dobrymi 15 minutami gry, teraz jest już dobre 45 minut.
Sporo pracy przed nimi, do meczu z Romą jakiś miesiąc. Wtedy chcę już widzieć jak zapierdalają bez przerwy przez 90 minut.

Dlaczego ludzie nie sa w stanie zrozumiec, ze nie ma potzreby grania na takim poziomie i w takim tempie przez pelne 90 minut? 5-0 do przerwy to wynik wiecej nie perfekcyjny, to wynik, ktory daje ci swietny spokoj do konca spotkania bez nadmiernej intensywnosci. Po co ryzykowac kontuzje, przemeczenie, dla 2-3 goli wiecej, zeby zadowolic kibica z Polski? Jasne, ze nie oglada sie tego fajnie, bo to takie kopanie, ale rzeba byc wyrozumialym. Ja na miejscu Zizou to albo w przerwie albo w okolicach 60 minuty sciagnalbym kluczowych zawodnikow z boiska. Benek zostawil druzyne rozpieprzona fizycznie,a ty chcesz, zeby biegali jak barany przez pelne 90 minut. Uzyj glowy czasami.

Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.01.18 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Benitez jest naprawdę aż taką miernotą, że wystarczyła zmiana trenera na żółtodzioba, czy piłkarze faktycznie grali na jego zwolnienie?

Ciężko powiedzieć jak było naprawdę, ale coś musi w tym być. Nawet po wypowiedziach Isco, Cristiano czy chociażby Modricia sprzed kilku dni. Piłkarze jasno dają do zrozumienia, że z Zizou pracuje się im lepiej co wydaje się być naturalne. Większość zna go z pracy z Ancelottim, a Ramos nawet z boiska. Warto dodać, że z wczorajszej jedenastki tylko Keylor i Toni nie mieli z nim do czynienia w sezonie 13/14. To że piłkarze i trener znają się z najlepszego okresu klubu w ostatnich 10 latach też coś świadczy.
Jaki jest Real Zidane'a powiemy pod koniec tego sezonu. Na dzień dzisiejszy wróciła radość przede wszystkim z gry, bo ja od zeszłego poniedziałku z niecierpliwością czekałem na mecz ligowy co od sierpnia ani razu mi się nie zdarzyło (jak głupio to brzmi, bardziej czekało się na mecz z Gijon niż na Gran Derbi). Zmiana jest nieporównywalna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.01.18 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo rozsądnie zagrali w 2 połowie, po co się szarpać skoro jest mecz wygrany. Tak samo robiła Barca jak wygrała trypleta.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: