Real Betis Balompié - Real Madryt [1-1]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
#BenzemaOut
#BenzemaOut

PostWysłany: 2016.01.21 19:06    Temat postu: Real Betis Balompié - Real Madryt [1-1] Odpowiedz z cytatem

24. stycznia, w niedzielę o godzinie 20:30 jedziemy do Andaluzji na drugi mecz rundy rewanżowej Primera División. Naszym rywalem będzie kolejny beniaminek, drużyna Realu Betis.
Andaluzyjczycy są obecnie na 15. miejscu w tabeli z zaledwie pięcioma punktami przewagi nad strefą spadkową. Przed sezonem wydawało się, że Verdiblancos nie będą mieli żadnych problemów z utrzymaniem i będą w stanie walczyć nawet o miejsce w środku tabeli. Wszystko układało się po myśli klubu z Sewilli. Zarząd przeznaczył (jak na poziom beniaminka) solidne pieniądze na wzmocnienia, do elity wprowadził ich uwielbiany na Estadio Benito Villamarín trener Pepe Mel i nic nie wskazywało na to, aby miał się powtórzyć scenariusz z sezonu 2013/14, kiedy to Andaluzyjczycy spadli do drugiej ligi. Sezon zaczął się tak jak eksperci i kibice oczekiwali. Betis trzymał się początku drugiej dziesiątki a Sporting Gijón i Las Palmas bili się z innymi o wydostanie się ze strefy spadkowej. Z czasem jednak w szeregach Betisu pojawił się duży kryzys, drużyna Mela zaczęła przegrywać mecze, nie udawało się wygrywać i regularnie spadali w dół tabeli kierując się ku strefie spadkowej. Kolejna już era (i pewnie nie ostatnia) Pepe Mela skończyła się dwunastego stycznia tego roku, kiedy to na stanowisku zastąpił go Juan Merino. Wcześniej trener drugiego zespołu, przez prawie całą karierę związany z klubem z Andaluzji. Na początek swojej pracy udało mu się wywieźć nieoczekiwany punkt z El Madrigal, Betis zremisował z Villarrealem bezbramkowo.
Nas jednak interesuje nieco inna statystyka, czyli jak Betis radzi sobie na swoim stadionie. 9 meczów, 1 wygrana (!), 3 remisy, 5 porażek. W jednym zdaniu. Najgorsza drużyna ligi na swoim stadionie. Betis zazwyczaj zdobywał punkty na wyjazdach (są piątą drużyną ligi patrząc tylko na wyniki w delegacjach) co nie wróży im dobrze w starciu z Realem.
My zaś mamy za sobą dwa mecze pod okiem Zizou. Jakże optymistyczne spotkania co sprawia, że wszyscy madridistas mogą patrzyć w przyszłość w kolorowych barwach. W ostatnim meczu ze Sportingiem pierwsza połowa była prawdziwą demonstracją siły królewskich. W drugiej nie było potrzeby narzucać tempa meczu czego efektem była honorowa bramka dla drużyny z Asturii. Zinédine Zidane świetnie zaczyna swoją przygodę z Realem. 2 mecze, 10 goli. Czego chcieć więcej dla początkującego trenera. Mecz z Betisem patrząc na ich poczynania u siebie co przytoczyłem wcześniej nie powinien być szczególnie trudny.
Jak wygląda sytuacja w Realu? Zabraknie tylko Bale'a, który według informacji chce wrócić do pełni dyspozycji na mecz z Athletikiem Bilbao.
Skład na ten mecz nie powinien różnić się szczególnie od tych z Deportivo i Sportingiem. Tak więc w bramce zobaczymy Keylora Navasa, w obronie wybiegną Daniel Carvajal i Marcelo. Dwójkę stoperów powinni utworzyć Sergio Ramos i Raphaël Varane, ten pierwszy trenuje z zespołem. Trójkę pomocników stworzą Isco, Modrić i Kroos a za bramki odpowiedzialna będzie zapewne trójka Cristiano Ronaldo, Karim Benzema i Jesé. Ja osobiście wolałbym zobaczyć Lucasa, ale wątpię, by Zizou zdecydował się na taki krok.

Transmisja od 20:25 na antenie Eleven.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2016.01.23 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elegancka zapowiedź. Do tego przez brak tego Pucharu Króla i impuls Zidane'a strasznie czekam na każdy kolejny mecz Realu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TheAdam
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.01.24 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm no to ciekawe na kogo ostatecznie zdecyduje się trener, ja bym chyba jednak postawił na.. Jese na skrzydle Smile James znowu w drugiej połowie wejdzie za Isco a Lucas mógłby dostać minuty za Jese, ostatnio wszedł Kovacić więc może teraz czas na Casemiro.Nie zdziwię się jak na prawej obronie od początku zobaczymy Danilo.Oby bez kontuzji.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.24 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jese to powinien byc w kolejce nie tylko za Jamesem, ale i za Vazquezem, i za Kovaciciem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.01.24 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i tak, ale mam nadzieje że Zizu da mu ostatnią szansę na odbudowę a to trzeba gry, jak się nie uda to trudno trzeba będzie się rozstać.

Powrót do góry
NokiaX3
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.01.24 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałby tego biedaka Vazqueza... Niech pokaże gwiazdkom zaangażowanie 

novy154
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.01.24 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że gwiazdki jeszcze nie mają problemu z zaangażowaniem.

Powrót do góry
NokiaX3
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.01.24 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyolbrzymiam, ale wiesz o co mi chodzi... Lucas powinien coś dostać za postawę, jaką wykazuje się podczas gry/na treningach.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.01.24 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie "powinność" to odzyskanie Jese sprzed więzadeł. Gość miał (ma, chcę w to wierzyć) takie papiery na granie, że głowa mała. Liczę dziś na pierwszy skład dla niego.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.01.24 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że dziś w pierwszym składzie zobaczymy Jamesa. Media argumentują to dobrze przetrenowanym tygodniem Kolumbijczyka (ZZ również podkreślał na konferencji dobry tydzień Jamesa) ale czy aby na pewno ta decyzja będzie najlepsza dla zespołu? To ocenimy po spotkaniu, ale na pierwszy rzut oka naturalną zmianą za kontuzjowanego Bale'a według mnie jest Jese. Wtedy system gry, pomysł itd. pozostają niezmienione. W wariancie z Jamesem zamiast Walijczyka już nie do końca wiadomo jak to będzie wszystko ustawione z przodu oraz jak to wszystko będzie funkcjonować. James na bank będzie się pchał z prawej strony do środka, Isco z lewej być może też i żeby tylko to się nie posypało, zacznie się chaos, braki na skrzydłach, dezorganizacja itd. Dlatego na miejscu ZZ zastanowiłbym się dwa razy co będzie lepsze dla całego zespołu dzisiaj.

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.01.24 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz od dawna w to nie wierze (Jese). Szybkosc dawno odzyskal, ale glowa została w tyle. Jest troche jak Di Maria bez formy, pila przed siebie i lecę na rywali, nieważne czy jest jeden czy pięciu. Czasem sie uda jakas akcja, strzał, ale dla mnie to w ogóle nie jest gra pod zespol. Dlatego tez zastanawia mnie czy Kovacic nie byłby lepszym rozwiązaniem od Isco. Tego drugiego chwali sie za walkę, i słusznie zreszta, ale dla Chorwata to jest naturalne, lepiej sie ustawia i szybciej gra pilka. No ale takie gadki to nie na Betis (chyba).

Powrót do góry
TheAdam
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.01.24 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie plus za Danilo (rotacja), mimo wszystko żałuje że to jednak nie Jese a James.Oby tym mecze odpalił i zaczął grać na wysokim poziomie.

Powrót do góry
NokiaX3
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.01.24 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotacje? ;D Casemiro, Mateo, niewymuszony James, Jese, Lucas, Nacho... To są rotacje^^

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.01.24 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fatalnie dobrane stroje. W moim odczuciu zlewają się i źle się to ogląda.

lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.01.24 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Fatalnie dobrane stroje. W moim odczuciu zlewają się i źle się to ogląda.

Mam dokładnie to samo.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: