AS Roma - Real Madryt [0-2]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.02.14 11:38    Temat postu: AS Roma - Real Madryt [0-2] Odpowiedz z cytatem

Po prawie dwóch miesiącach przerwy do gry wraca Liga Mistrzów, my swoją przygodę z fazą pucharową tej edycji Champions League rozpoczynamy już w najbliższą środę w Rzymie na Stadio Olimpico.
Naszym rywalem będzie włoska AS Roma, która nieźle radzi sobie w lidze pod wodzą "nowego" trenera, Luciano Spalettiego. W ligowej tabeli Rzymianie są obecnie na trzecim miejscu, ale mają rozegrany mecz więcej od Fiorentiny i Interu jednak wyniki Romy są w ostatnich tygodniach bardzo dobre i dają im spore nadzieje na zajęcie trzeciego miejsca pod koniec sezonu.
W fazie grupowej Ligi Mistrzów Roma poradziła sobie z białoruski BATE i niemieckim Bayerem ulegając jedynie Barcelonie, choć ciężko powiedzieć, aby był to awans w pełni zasłużony patrząc na punktową zdobycz Włochów. Przypomnę tylko, że podczas ostatniej kolejki, kiedy Roma grała z BATE drużyna z Borysowa miała jeszcze szansę na awans.
My z kolei w grupie poradziliśmy sobie dobrze, 16 pkt mając za rywala PSG to nie jest zły wynik, ale w tym wszystkim boli fakt jak wyglądały nasze mecze jesienią w tych rozgrywkach. Teraz sporo się zmieniło, naszym trenerem jest już kto inny, mecze u siebie dają nadzieję na lepszą przyszłość, choć ja osobiście obawiam się tego meczu z racji, że nasze dwa wyjazdy do tej pory to były męczarnie, a teraz przyjdzie zmierzyć się ze zdecydowanie trudniejszym rywalem.
Historia naszych starć z Romą nie sięga tak daleko, wystarczy cofnąć się do dwóch ostatnich pretemporad, aby przypomnieć sobie spotkania z rzymskim klubem. Za kadencji Beniteza był remis 0:0 zaś za Ancelottiego przegraliśmy 1:0. Jeśli chodzi jednak o mecze pucharowe to mamy bardzo przykre wspomnienia związane z nimi. Sezon 2007/08 i dwie porażki 2:1 co w efekcie eliminuje nas z gry w Lidze Mistrzów.
Skład na to spotkanie powinien wyglądać następująco, w bramce Keylor Navas, w obronie pewniakami wydają się być Varane, Ramos i Carvajal. Jedyne pytanie to to jak tę linię zestawi Zidane, czy znów Danilo a może tym razem Nacho? Zobaczymy. W pomocy Isco, Kroos i Modrić a w atau trio James-Cristiano-Benzema.

Transmisja od 20:40 na kanale Canal+. Mecz komentować będą Rafał Wolski i Tomasz Lipiński.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.14 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze Zidane nie bedzie kombinowal i na lewej wyladuje Nacho.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.14 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, kiedyś temat meczu 1/8 był zakładany, minutę po losowaniu, a do meczu było 30 stron, a teraz jest założony 2 dni przed meczem....

A co do meczu, to boję sie. Patrząc na te nasze ostatnie wyjazdowe mecze... Roma będie napewno zmotywowana. Wsiądą na nas od początku, i może być gorąco. Mam nadzieje, że wyjdziemy z kilkoma kontrami i ich ostudzimy, i wywieziemy dobry wynik. Zobaczymy, jak to będzie.

Marcelo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukexpl
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.02.14 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że Zidane wczoraj na DMie nie wypróbował Casemiro, zwłaszcza patrząc jakie mamy problemy z obroną. Kroos niestety na tej pozycji to bardziej statysta. Na lewej obronie zdecydowanie lepiej postawić na Nacho, może w ataku nie zachwyca, ale o obronę się martwić nie będzie trzeba.

Boję się tego meczu, bo z włoskimi drużynami zawsze ciężko nam idzie, a nasz forma wyjazdowa teraz nie zachwyca. Mam jednak nadzieję, że wyjdziemy stamtąd z korzystnym rezultatem przed rewanżem na Santiago Bernabeu, gdzie już powinno być łatwiej.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.14 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na to jak gramy na wyjazdach, to będę zadowolony z bramkowego remisu. Jak wyżej, szkoda że Casemiro nie gra prawie w ogóle u Zizy, bo na taki wyjazd byłby idealny. No i oczywiście oby Nacho na lewej, bo wystawianie Danilo gdziekolwiek to jest kabaret.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.02.14 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Dominik napisał:
Boże, kiedyś temat meczu 1/8 był zakładany, minutę po losowaniu, a do meczu było 30 stron, a teraz jest założony 2 dni przed meczem....

Może dlatego, że kiedyś drżeliśmy o awans w tej fazie? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.15 00:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Dominik napisał:

Kiedyś wchodziłeś codziennie po kilkanaście razy, teraz raz na tydzień, dziwisz się ?

Ja przewiduje dobrą grę, tylko jakiś babol może nam zaszkodzić.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
madridista_20
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.02.15 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roma mocno ostatnio spuscila z tonu. Remis bedzie ich skucesem. Ja typuje jakies 0:2, 1:3 i praktycznie zapewnienie sobie awansu.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.02.15 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak spuściła z tonu, że cztery ostatnie mecze wygrała :lol2: To co pisałem przy zapowiedzi, efekt nowej-starej miotły w postaci Spalettiego działa póki co idealnie, a patrząc na naszą indolencję na wyjazdach to ten mecz nie musi należeć do najłatwiejszych, choć sam szczerze bardziej boję się niedzielnej potyczki z Malagą niż tego meczu z Romą.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.02.15 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co nawet się łudzić, że to spotkanie będzie należało do łatwych. Roma po powrocie Spalettiego jest ogarniętą drużyną, dokładając do tego naszą grę na wyjazdach to nie wygląda to już tak różowo. Mimo wszystko jestem nastawiony optymistycznie i wynik 2:1 dla nas jest w naszym zasięgu.

zajac1211
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.02.16 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś jestem spokojny o wynik i przeczuwam jakieś 3/4 - 1 dla nas.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.02.16 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież oni z ogórkami na wyjazdach maja problemy, a Roma stać i patrzyć jak grają nie będzie. Cztery ostatnie wyjazdy to jedna wygrana i to tylko dzięki Modricowi.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.16 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy poważny test Zizou. Emocje wielkie, dawno tak nie czekałem na mecz, nawet na GD za Beniteza czekałem mniej. Szkoda, że nie ma Garetha. Cała drużyna zapewne będzie na maksa zmotywowana, także spodziewam się dobrego, szybkiego meczu i zwycięstwa. Trzeba pokazać jutro klasę, innej możliwości nie ma.

Luque
Mediapunta
Mediapunta

PostWysłany: 2016.02.16 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roma po zmianie trenera moim zdaniem wciąż gra słabo. Wygrali 4 mecze, to prawda, ale styl pozostawiał wiele do życzenia a i rozmiar przeciwników nie imponował. Zwycięstwo na wyjeździe to jutro obowiązek.

A mimo całej mojej sympatii do Jamesa, liczę jutro na Kross-Modric-Kovacic w środku i Isco-Benzema-Cristiano w ataku. Zizou powinien wyjść taki składem, żeby od początku przejąć kontrolę nad środkiem pola, a jakościowy zmiennik w postaci Jamesa wpasuje się idealnie w 60 minutę.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.16 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szjk napisał:
Pierwszy poważny test Zizou. Emocje wielkie, dawno tak nie czekałem na mecz, nawet na GD za Beniteza czekałem mniej. Szkoda, że nie ma Garetha. Cała drużyna zapewne będzie na maksa zmotywowana, także spodziewam się dobrego, szybkiego meczu i zwycięstwa. Trzeba pokazać jutro klasę, innej możliwości nie ma.

Serio? ;) Wiadomo, że Roma to nie są jakieś ogóry, ale we mnie ten mecz nie wywołuje większych emocji, bo jednak pomimo tego, że liczę się z faktem, że jutro może wpaść jakiś remisik, no to w ogóle nie przyjmuję do siebie opcji, że mielibyśmy nie przejść dalej.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: