AS Roma - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.17 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:

Wielkie zaangażowanie, niezły pressing, Ronaldo zapierdalał właściwie po całym boisku, poukładana gra, powtórzę, Roma nie zagroziła nam na poważnie ani razu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.02.17 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry mecz, ale nie wiem jaki wynik i w jakim meczu usatysfakcjonował by część kibiców na tym forum. Nie dość że dobrze grali, dużo lepiej od romy, to jeszcze bardzo dobry wynik. To nie był mecz gdzie roma ostrzeliwała bramkę realu 80 minut a real wepchał jakoś te 2 bramki. Radzę co niektórym zajrzeć na inne fora innych zespołów. Tam z wyniku 1:0 z "ogórami" padają komentarze "słaba gra ale ważne że 3 punkty są", a u nas 2:0 pewne zwycięstwo "słaba gra, żenada"...

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.17 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam odnoszę wrażenie że grali bardzo na stojąco tak na 60-70 % możliwości, po pierwszej bramce gdzie Roma nieco się otworzyła grali ciekawie ale w ostateczności bili głową w mur, wynik na plus nie ma co się czepiać jednak pomoc dzisiaj praktycznie w ofensywie nie istniała.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.18 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:

Znów lekarz podtrzebny :lol2:

Tobie i lekarz, i słownik. W gimnazjum chyba na j. polskim jedynie serwują wam literaturę, kosztem gramy.

Również odniosłem wrażeniem bierność w ataku- wychodziliśmy zazwyczaj z kontrą 3, po czym zatrzymywaliśmy akcję i klepaliśmy na 30 metrze.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.02.18 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może na tym polegała taktyka? W drugiej połowie roma opadła wyraźnie z sił, i widać było jakie luki się robią, nie wspominając co zrobiła obrona romy podczas gola jese, gdyby nie strzelał pewnie weszliby do bramki albo za bramkę.

Powrót do góry
Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.02.18 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan popełnia oczywistą, przypadkową literówkę, a tu jakieś gimbo-punchline'y o słowniku <hahaha>

Generalnie to nie po raz pierwszy ostatnio podbijam Ivana, to nie był mecz do grania radosnego futbolu i atakowania całym zespołem, przeciwko włoskim drużynom zawsze trzeba grać bardzo rozważnie. Roma początkowo zostawiała naprawdę mało miejsca na boisku i w zasadzie non-stop atakowała Real, gdy ten był przy piłce, licząc na chociaż najmniejszy błąd, po którym mogą ruszyć z kontrą, nawet parę razy to przyniosło im to zamierzony skutek, na szczęście bez konsekwencji dla nas. Nie był to może mecz perfekcyjny, ale pod względem taktycznym wszystko zostało zrealizowane tak jak należy, nawet w pierwszej połowie, gdzie Real grał bezpiecznie, asekuracyjnie, aby nie stracić głupio bramki na początku meczu i nie rzucać się potem wściekle na rywala, jak to miało miejsce już parę razy w sezonie, zwłaszcza że kto jak kto, ale Roma autobusik to postawić potrafi. Widać było, że zagraliśmy to co sobie założyliśmy, druga połowa to po bramce Ronaldo była w zasadzie sielanka, praktycznie non-stop stwarzaliśmy sytuacje bramkowe, zamykając Rzymian pod ich bramką na długie minuty. Nawet kiedy Roma dochodziła do sytuacji bramkowych tak jak w sytuacji z El Sharaawy'm czy Salahem, którzy mieli przed sobą wówczas praktycznie tylko Keylora to sprawiało wrażenie, jakby wszystko było pod kontrolą. Ktoś napisał, że gra obrony to tragedia po meczu, po którym paradoksalnie obrona zagrała chyba najlepiej w tym sezonie, no może z wyjątkiem boków. Naprawdę nie wiem czego można więcej oczekiwać po meczu na wyjeździe, z wymagającym rywalem.

Powrót do góry
Krzysztofik5
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.02.18 01:53    Temat postu: Wybór biletów na rewanż Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Po obejrzeniu meczu jednak jadę na Celtę i rewanż na ESB. Doradzi mi ktoś na jakiej trybunie usiąść na LM? Hajs na ten mecz mam, a bilety na samolot i hotel już zapłaciłem. Pomożecie? Bo zaraz nie będzie pewnie Entradasów?

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.02.18 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piecia1990 napisał:
Sondokan napisał:

Znów lekarz podtrzebny :lol2:

Tobie i lekarz, i słownik. W gimnazjum chyba na j. polskim jedynie serwują wam literaturę, kosztem gramy.

Również odniosłem wrażeniem bierność w ataku- wychodziliśmy zazwyczaj z kontrą 3, po czym zatrzymywaliśmy akcję i klepaliśmy na 30 metrze.

Gratulacje wielkiego tryumfu xD

Niektórym to ładnie siadło coś na główkę - w okresie totalnej chujni poza domem pisać o żałosnej grze i żałosnej drużynie w kontekście wczorajszego meczu. Kiedy ostatnio Real wygrywał na wyjeździe we Włoszech dwoma bramkami nie tracąc przy tym żadnej w fazie pucharowej? 0:6 by chcieli :lol2:

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.18 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórych by się po prostu przydało skazać na dwa lata kibicowania takiemu United czy Liverpoolowi, wtedy by może poszli po rozum do głowy i nie zachowywali się jak banda debili, tylko zaczęli by doceniać to, co na docenienie zasługuje. I to samo tyczy się niektórych osób komentujących Cristiano. W główkach się co poniektórym poprzestawiało.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.02.18 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu zagrała drużyna. Nie mam co dopisywać, zgadzam się z postami chwalącymi zespół. Roma miała swoje szanse, ale w 95% kontrolowaliśmy ten mecz. A Kovacic może i indywidualnie jest słabszy od Jamesa czy Isco, ale z nim mamy po prostu lepszą drużynę. Benek nie bał się na niego postawić, mam nadzieję, że i Zizou to widzi.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.02.18 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wniosek po meczu jest jeden. James i Kroos obowiązkowo na ławę. Zarówno Jese, jak i Kovacić pokazali wczoraj, że obecnie są w stanie zaoferować sobą na boisku więcej, niż nasze cracki.
O ile wpuszczenie Kovy za Kroosa do środka jest dla mnie obowiązkiem i oczywistością, o tyle kwestia dyskusyjna, czy za Jamesa z przodu powinien grać Jese, czy Vasquez, który osobiście mnie jednak bardziej przekonuje.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.02.18 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagraliśmy trochę po barcelońsku, ale to dobrze. Pierwsza połowa bez forsowania się, ale pełne skupienie. W drugiej następny bieg i osiągnęliśmy wynik idealny. Cieszy że Ronaldo był skoncentrowany, ale nasz jaszczur teżSmile

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.18 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Wniosek po meczu jest jeden. James i Kroos obowiązkowo na ławę. Zarówno Jese, jak i Kovacić pokazali wczoraj, że obecnie są w stanie zaoferować sobą na boisku więcej, niż nasze cracki.
O ile wpuszczenie Kovy za Kroosa do środka jest dla mnie obowiązkiem i oczywistością, o tyle kwestia dyskusyjna, czy za Jamesa z przodu powinien grać Jese, czy Vasquez, który osobiście mnie jednak bardziej przekonuje.

Ja bym raczej widział Kove za Jamesa lub Isco - Kroos musi grać, daje stabilność i rozegranie od tyłu. W większości meczów ma najwięcej celnych podań z drużyny, IMO taki gracz jest bardzo potrzebny. Mateo bym ustawił przed Kroosem i Luką, ewentualnie w miejscu Luki który poszedłby do przodu i zobaczył jak się sprawuje taki system. Jese po prostu dawałbym więcej szans i czasu częściej go wprowadzając z rezerwy za kogoś z ataku i okazjonalnie wystawiając w pierwszym składzie. Isco trochę za dużo ostatnio gra, więcej niż na to zasługuje IMO, podobnie James. Grać muszą, ale jak pograją trochę mniej to się nic nie stanie. ;)

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.02.18 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Awans już zapewniony w 99%, więc trzeba być bardzo zadowolony (w końcu graliśmy we Włoszech, a tam zawsze było pod górkę). Oczywiście było parę niedociągnięć w naszej grze, ale oceniając całe 90 minut meczu to wygraliśmy zasłużenie. Cieszy postawa Ronaldo, bardzo cieszy. Pełna zgoda z Lukecik James i Kroos ławka.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.18 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:

O ile wpuszczenie Kovy za Kroosa do środka jest dla mnie obowiązkiem i oczywistością

Całym sercem za Kovą, ale jak za Kroosa. Kto ma być tym najbardziej cofniętym, Kova właśnie? Kiszenie tam Lukity?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: