Málaga CF - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.21 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już przed tym meczem Real był w niesamowicie ciężkiej sytuacji, 7 punktów to była ogromna różnica. Teraz ona się jeszcze bardziej powiększyła i szanse na majstra zmalały praktycznie do zera. Zabrakło dokładności z przodu, masa strat, słabe wykończenie, do tego indywidualne błędy w obronie. Brak Karima, Varane'a, Pepe i Bale'a dał się we znaki, Malaga ma patent na mocne drużyny, i tak jak udowadniała to z Atletico i Barceloną, tak udowodniła to dziś z Realem. Pozostała walka o Ligę Mistrzów.

masterlag, ja widzę, że zamiast oglądać mecz swojej drużyny podczas którego ważą się losy sezonu, to ty wolisz zawalać forum kolejnymi kretyńskimi postami bez żadnej treści. Co za dno.

D:
Kolejny głupi post bez treści. Gratki.

Ostatnio zmieniony przez Szjk dnia 2016.02.21 19:06, w całości zmieniany 2 razy

masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.02.21 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robisz to ty, robię i ja. W tym meczu było tyle przerw przez to symulowanie graczy Malagi, że spokojnie mógłbym napisać 10x tyle i nic nie stracić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mateolp
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.02.21 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde źle to wszystko wygląda. Szkoda, że majster praktycznie znów idzie się walic z własnej winy. Jak nie umiemy ograć takich drużyn to potem ciężko o dobry wynik na koniec sezonu. Mam nadzieję, że derby jak i występ na Camp Nou będzie na plus jako pocieszenie, chociaż jeszcze długa droga do kkońca sezonu i kto wie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.21 19:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jesteśmy w stanie rywalizować z Barceloną na przestrzeni 38 kolejek. Naprawdę nie wiem co musi się zmienić w tym klubie, kurwa, zaczynam się zastanawiać, czy nasze DNA to bycie mentalnymi przegrywami w lidze. Barcelona z takiego terenu, w dość analogicznej sytuacji meczowej, wywozi trzy punkty. Z Wysp podobnie, ciężkie miejsce do grania, wymęczone bo wymęczone, ale zwycięstwo 2:1. Tymczasem my, choć możemy wykorzystać karnego i zabić mecz, sami sobie komplikujemy sprawę. I to powtarza się za każdym razem.

Strasznie frustrująca sprawa, znów odechciewa się tego oglądać po czymś takim, pozostaje się koncentrować na Lidze Mistrzów, gdzie mentalność piłkarzy jest kompletnie odwrotna, a na przestrzeni dwumeczu jesteśmy w stanie powalczyć z każdym.

Powrót do góry
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liga pogrzebana w Andaluzji, kompromitacja w CdR. Mam nadzieję, że teraz skupią się już tylko na Lidze Mistrzów i to tam chociaż powalczymy o półfinał, a może i finał. Barcelona spokojnie powinna zgarnąć pełną pulę na krajowym podwórku, a drugi tryplet z rzędu jest w ich zasięgu. Ciężkie czasy dla kibica Realu.

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktory to juz raz trzeba sie skupic na LM? To jest tragedia i beknac za to powinien Perez. Czy ZZ zostanie czy nie jak widac problemem nie jest trener tylko trzeba szukac glebiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.02.21 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można było czekać 12 lat na CL, to i te 5-6 lat na mistrzostwo się poczeka.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy- obecnie Barca jest poza zasięgiem. Może gdyby liga trwała 10 kolejek, moglibyśmy z nimi rywalizować. Na dłuższą metę są o klasę wyżej. Nie mamy jaj, nie potrafimy zdominować drużyny i to średniej klasy Ok- trudny teren, Malaga ma patent etc. Jednak to można powiedzieć o większości ekip- u siebie większość gra pressingiem, często z Realem mecz życia. Jakoś Barca i Atletico potrafią sobie radzić, szczególnie Puty. Co roku pitolenie, że gramy o majstra. Chuya. Kiedyś mieliśmy The Special One, teraz jesteśmy The Special Two

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.21 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co tutaj się odjebało, nie mogłem oglądać meczu. Dobrze, że przynajmniej nie ma już żadnej presji na ligę. Niech spokojnie grają i dowiozą 2-3 miejsce, żeby nie było wstydu. Zidane niech pracuje nad taktyką, niech sprawdza warianty i zgrywa sobie drużynę. Jeśli to on ma pozostać na stanowisku dłużej, to potrzebuje spokoju, który zapewnił sobie właśnie teraz. Szkoda, że takim kosztem, ale jednak to nie on to spierdolił od początku. Zostaje nam LM.

Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.02.21 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się grać tego schematu bez Busquetsa, tylko Ancelotti potrafił to tuszować. Załamka, na tę chwilę nic więcej nie dodam.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

10pkt straty dzięki temu jak wysoko przegraliśmy z nimi na Bernabeu, resztę sezonu ligowego można już oglądać bez emocji.

Powrót do góry
pikus88
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2016.02.21 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Behappy napisał:
Nie da się grać tego schematu bez Busquetsa, tylko Ancelotti potrafił to tuszować. Załamka, na tę chwilę nic więcej nie dodam.

Tak tuszował, że w drugim sezonie nic nie ogarnął. Wyszedł nam jeden mecz z Barcą i wielkie halo jakbyśmy przynajmniej przełamali ich hegemonię na jakieś 10 lat.

Co do meczu, o braku napastnika pisałem od jakiś trzech sezonów, o tym, że nasz środek to żenada również. Mam wrażenie, że oddanie Alonso było czymś co Real będzie odczuwał jeszcze bardzo długo, bo chyba tylko głupi wierzy dalej, że Kroos jest następcą Hiszpana.

Na nieszczęście dla ZZ to on będzie ofiarą kolejnych decyzji Pereza i chyba tylko LM może go uratować, bo jeśli ktokolwiek wierzył, że mamy jakiekolwiek szansę na ligę był według mnie niepoprawnym optymistą.

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.21 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie największym problemem tej ekipy jest ten jebany atak pozycyjny. Ja wiem że Malaga postawiła dziś trudne warunki i świetnie zagęszczali swoją połówkę boiska oraz podwajali krycie.

Jednak to jest Malaga, którą Real wiedząc ile traci do czołówki powinien ograć choćby minimalnie.

Wracając jednak do meritum sprawy! Atak pozycyjny to największe zło tej drużyny, przekleństwo czasów Carlo. Dlaczego wygraliśmy Decimę? Proste! Bo Carlo nie zdążył spierdolić fenomenalnego wychodzenia do kontrataków jakie Real miał za Mou (umiarkowanie go lubię). Jak doszedł Bale to wiedziałem jedno. Mamy jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze skrzydła na świecie. I faktycznie przez pierwszy sezon Carlo tak było.
Pamiętacie 0:4 w Monachium. To była właśnie kwintesencja tych piorunujących kontr, których wtedy wiele ekip mogło nam pozazdrościć.

Carlo na początku swojej przygody próbował grać tym pozycyjnym gównem i też wtedy na początku huja graliśmy, właśnie przez ten sratak.
W końcu opamiętał się i zaczęli się na tych kontrach opierać, co w efekcie przyniosło Decimę.
Jednak Carlo z uporem maniaka wrócił znów do tego chorego pomysłu w 2 sezonie i jak się to skończyło? Wszyscy wiemy! Zero porządnych kontr i grania szybkiej piłki (no chyba że z Granadą albo Espanyolem) ciągle tylko te pozycyjne, powolne hujstwo!

Ivan Helguera ostatnio trafnie zdiagnozował największą bolączkę naszej drużyny, pisząc że my nie potrafimy mając takich zawodników zagrać szybkiej piłki z klepki, z kontry, czy na jeden lub dwa kontakty. Jesteśmy porażająco wręcz wolni, a przez to bardzo czytelni i przewidywalni. !00% racji i to bez dwóch zdań!!!

Tym nas Barca rozjebała w listopadzie! Szybkością gry! Wyglądaliśmy na ich tle wtedy (dziś oczywiście też, chyba że gramy z Espanyolem lub Rayo) jak monstrualnie otyły i nie do końca obudzony jeszcze facet.
Na tym polega też wielkość Barcy. Grają szybko. Trzeba z klepki? Nie ma problemu! Z pierwszej piłki w rytm? Łatwizna! Na drugi lub pierwszy kntakt? Z palcem w dupie!
My też byśmy tak mogli grać, bo mamy do tego grajków, tylko ciągle wierzymy6 w to cholerne posiadanie piłki jak w panaceum na wszystkie nasze bolączki.
Sezon Decimy, to było to! Graliśmy świetnie z kontry, a gdy trzeba było pozycyjnie to też graliśmy to dobrze. To był futbol totalnie totalny! A teraz jest tylko skandaliczny skandal!!! :(

Powrót do góry
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Tak tuszował, że w drugim sezonie nic nie ogarnął. Wyszedł nam jeden mecz z Barcą i wielkie halo jakbyśmy przynajmniej przełamali ich hegemonię na jakieś 10 lat.

Teraz za to wyglada to o niebo lepiej, nie ma juz zajezdzania zawodnikow, nie ma kontuzji a na dodatek gra nam sie klei i nie ma durnej taktyki miliarda wrzutek.

Cytat:

Co do meczu, o braku napastnika pisałem od jakiś trzech sezonów, o tym, że nasz środek to żenada również. Mam wrażenie, że oddanie Alonso było czymś co Real będzie odczuwał jeszcze bardzo długo, bo chyba tylko głupi wierzy dalej, że Kroos jest następcą Hiszpana.

Co do Alonso to mimo wszystko wiek zaczal byc zauwazalny nawet w jego przypadku, coraz czesciej spozniony, popelniajacy bledy. Byc moze gdyby odejscie Baska ogloszone bylo duzo wczesniej Carletto znalazlby jego nastepce.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.21 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krwawy Paulek napisał:
Proste! Bo Carlo nie zdążył spierdolić fenomenalnego wychodzenia do kontrataków jakie Real miał za Mou (umiarkowanie go lubię). Jak doszedł Bale to wiedziałem jedno. Mamy jedne z najlepszych, o ile nie najlepsze skrzydła na świecie. I faktycznie przez pierwszy sezon Carlo tak było.
Pamiętacie 0:4 w Monachium. To była właśnie kwintesencja tych piorunujących kontr, których wtedy wiele ekip mogło nam pozazdrościć.

Ivan Helguera ostatnio trafnie zdiagnozował największą bolączkę naszej drużyny, pisząc że my nie potrafimy mając takich zawodników zagrać szybkiej piłki z klepki, z kontry, czy na jeden lub dwa kontakty. Jesteśmy porażająco wręcz wolni, a przez to bardzo czytelni i przewidywalni. !00% racji i to bez dwóch zdań!!!

Obecnie nasz atak pozycyjny wygląda podobnie jak gra naszych szczypiornistów- zero gry kombinacyjnej, spowalnianie akcji i gra jednym schematem.
Tak jak zauważyłeś- decimę zdobyliśmy grając i mając podwaliny tego, co stworzył tak tu przez wielu nielubiany Jose. Skupialiśmy się na kontrach i tak klepaliśmy BArcę i lepszych.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: