Real Madryt - Atlético Madryt [0-1] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.02.27 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mamy dwa plusy po derbach.
Danilo wreszcie fajnie zagrał i jeszcze widać, że mamy kolejnego który się potrafi wkurzyć ;)
Drugi plus to szansa, że ZZ popróbuje częściej to 442 z Lucasem czy Jese zamiast strasznie słabego Jamesa.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.02.27 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwidoczniej szykujemy atak na "rekord" Barcy z sezonu 2007/08.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
Obrońca

PostWysłany: 2016.02.27 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu jeden wielki koszmar :(

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Joker.
revolución y nada más

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.02.27 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież to Pateti jest najsłabsze od lat a dla nas to i tak za wysoka półka. Nie ma słów żeby wyrazić jak ciężko w tym sezonie przychodzi nam kibicowanie temu klubowi.

Śniło mi się, że przejebaliśmy w finale LM z Bayernem 0-37 (albo 38) i w trakcie meczu Perez wysyłał listy do userów rm.pl, żeby przyjechali grać, bo gorzej się nie da, a my przynajmniej będziemy zapierdalać. :lol2:
by Daedalus
Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.27 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

James gra tam gdzie nie potrafi, Kroos to jakiś parodysta, to co się stało z nim od zeszłego sezonu jest nie do ogarnięcią, w dodatku słaba ławka bez konkretnych zmienników z parodystą/piosenkarzem Jese na czele, dno dno i jeszcze raz dno czy Benitez czy Zidane, ta drużyna nabawiła się jakiegoś kompleksu, bóg wie dlaczego.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.27 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoja droga tak sie zastanawiam, Benek byl jebany za wystawienie "galowej" jedenastki na GD w ktorej postawil na nazwiska, Benzema ktory mial sily tylko na 45 minut w ktorych pokazal co pokazal i James ktory zagral koszmarnie. ZZ zrobil to samo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Szefo89
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.27 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucas Vázquez <serce>

Wystarczyło wprowadzić Lucasa i w ataku co nie co się ruszyło. Biegał za trzech, walczył, starał się cokolwiek zrobić.

Oprócz niego chyba tylko Modric i Danilo zagrali na w miarę sensownym poziomie, pozostali zawodnicy to kryminał piłkarski. Szkoda, że Zidane nie próbuje wariantu Modric, Casemiro, Kovacic lub jakiejkolwiek innej wariacji z wykorzystaniem chociaż jednego z Chorwatów i Casemiro.

Liga i tak jest już najprawdopodobniej przegrana, bardziej musimy się martwić o Villareal za plecami niż ATM i Barcę przed nami, więc dobrze by było jakby ZZ zaczął testować różne warianty w środku pola, bo Kroos-Modric-Isco to nie jest druga linia drużyny, która może wygrać Ligę Mistrzów.

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2016.02.27 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
Spokojnie Panowie, bierzemy to dziś na miękko. Obstawiam 3:0.

IVAN_ZAMORANO napisał:
Awansu Barcy na Emirates nie będzie, przewiduję jakiś bramkowy remis. Co nie zmienia faktu, że na Campo zapewne przejadą się po Arsenalu jak po Milanie w 2013 (?) roku.

Nie moge sie doczekac nastepnych prognoz <3

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.02.27 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tylko takie pytanie do jednego z gości zarządzajacych tą stroną, a konkretnie WADIXA

Nie rozumiem za co dałeś mi bana i to aż na miesiąc? Napisałeś za kulturę. Ale ja myślę że raczej nie za nią tylko za to że napisałem że powinno się auto pereza razem z nim w środku wywrócić przed odjazdem z pod stadionu, wywlec go i puć mu w ryj oraz obrażać, a potem piłkarzy, zarząd i pereza zostawić w podkoszulkach na całą noc na dworze. Tak napisałem. Jeśli więc to jest dla ciebie brak kultury, to coś z tobą nie tak.

Wychodzi więc chyba na to że bana otrzymałem nie za brak kultury, a za brak poprawności politycznej. A to są dwie różne rzeczy. I jeśli więc za to drugie, to mi was bardzo żal na tej stronce, że i tu trza być poprawnym i miłym, nawet dla tej perezowatej kurwy!
Wprowadźcie też nowy typ bana "poprawność polityczna" aby ludzie wiedzieli za co go dostaja.

Fajnie by było gdyby ktoś z adminów odpisał mi za co mam tego bana aż na miesiąc, a najlepiej sam wadix, jeśli ma w ogóle jakieś normalne argumenty. :-)

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.02.27 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczyłem na te zęby, które pokazywali u siebie za Zizou. Niestety mogą tak chyba tylko z przeciwnikiem o słabych umiejętnościach. Ciekawa sytuacja, bo poprzednie zdanie podsumowuje liderów tej drużyny, a to oni nadają jej kształt i charakter, więc i samą drużynę również. Zespół ma wygórowane ego i mało biega, jest przewidywalny do bólu, sprawia wrażenie panny księżniczki, której się coś należy bo ładnie wygląda. Zgniłe jabłka robią swoje, ciekawe jaki to wszystko będzie miało finał.

Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.02.27 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A teraz odnośnie meczu.

To że mamy już po sezonie, to wiedzą nawet głupsi niż to konstytucja przewiduje. To że mamy w ogole po sezonie to chyba też wiadomo. Niby zostaje nam CL, ale tak naprawdę co z tego, co? Tam i tak z taka grą dostaniemy baty od pierwszej lepszej drużyny, która nie będzie robiła pod siebie ze strachu na myśl że gra przeciwko temu "strasznie mocnemu Realowi".

Nie jesteśmy już tak mocni jak byliśmy i powoli zaczynamy przypominać M United. Kiedyś też wszyscy srali w gacie na myśl że muszą grać przeciw czerwonym diabłom. A kto się ich teraz boi (mam na myśli oczywiście dobre europejskie drużyny, a nie biedne i słabiutkie klubiki typu Midtyjland czy legia warszawa i Lech Poznań.

Niestety ale powoli i z nami nie będą się mentalnie liczyć, jak z kimś arcytrudnym do pokonania. I ten fakt mocno boli, bo nie chcę abyśmy dostąpili wątpliwego zaszczytu posiadania takiej "reputacji" jak wspomniani United!

Z tak niepoukładaną grą, zwłaszcza w ofensywie mamy niestety spore szanse aby tak właśnie za sezon, dwa się stało!

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.02.27 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby szkoda, że przegraliśmy, ale też jakoś wcale tego nie odczuwam. Atleti ma mniejszą stratę do Barcy, także może jakimś cudem jeszcze powalczy o mistrza. Dla Atleti liga, dla Barcy puchar, a dla nas LM. Ptak

Samego dzisiejszego meczu to nawet nie ma co komentować, bo szkoda słów.

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2016.02.27 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepłacone pizdy bez jaj, a nie piłkarze. Wstyd, co sie z tym klubem dzieje.

Marcelo.
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.02.27 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba żaden liczący się klub europejski tak regularnie nie testuje przywiązania kibiców do tych barw. Perez, parszywcu, odejdź już w cholerę.

Powrót do góry
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2016.02.27 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo po meczu krytykuje poziom innych graczy Realu, gdy sam zaprezentował się całkowicie poniżej oczekiwań. Obecnie porównywanie go do Messiego to kpina i obraza Argentyńczyka. Te jego "rajdy" lewą stroną i pseudowrzutki doprowadzają człowieka do płaczu.

Cholo ustawił Atletico idealnie, oddał nam piłkę i patrzył jak Real się z nią męczył. ;/

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: