Real Madryt - AS Roma [2-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2016.03.05 23:42    Temat postu: Real Madryt - AS Roma [2-0] Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważny mecz czeka we wtorek Real Madryt. Sytuacja w lidze jest rozstrzygnięta (pozostaje jedynie kwestia zajęcia 2 lub 3 miejsca), ale w Lidze Mistrzów walka trwa nadal. Po świetnym wyniku w pierwszym meczu teraz wystarczy Realowi po prostu nie przegrać. I choć wydaje się, że drużyna z Madrytu jest murowanym faworytem do awansu, Romy nie należy lekceważyć. Rok temu byliśmy w identycznej sytuacji po wyjazdowej wygranej z Schalke (2-0), a i tak nie uniknęliśmy mnóstwa nerwów i drżenia o awans.

Dlaczego mecz z Romą może nie być łatwy? Drużyna ta na ostatnie 7 meczów ligowych wygrała wszystkie, a w ostatni piątek pobiła czwartą Fiorentinę aż 4-1. W meczu z Realem zaprezentowała się też całkiem dobrze mimo finalnej porażki.

Sytuacja w Realu zmienia się z tygodnia na tydzień. Gdy wydaje się, że drużyna z Madrytu nie wygra w tym sezonie nic, przychodzą pewne wygrane z dobrymi drużynami (Athletic, Roma, Celta) i większość kibiców nadal nie wie na co Królewskich stać. W najbliższym meczu na pewno dojdzie do kilku roszad w porównaniu do ligowego starcia z Celtą. Jakich? Nie wie chyba nikt. Na pewno fajnie byłoby zobaczyć w środku pola Casemiro, który moim zdaniem sprawdza się świetnie w przerywaniu akcji przed obrońcami.

Mecz rozegrany zostanie we wtorek, 8 marca, o godzinie 20:45. Transmisja na Canal+.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.06 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz raczej z gatunku tych spokojnych, nie wierzę w powtórkę z Schalke, 3:4 i nerwówkę do końca. Ciekawi mnie tylko jaki będzie skład, czy rotacje to była tylko chwilowa moda wymuszona urazami, czy jednak coś co zobaczymy częściej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.06 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak James zagra w podstawie to znaczy ze nic sie nie zmienilo. Obecnie przy kontuzji Benzemy sklad Kazek Kroos Modric + Ronaldo Lucas Isco bylby chyba najlepszy

Ale to raczej fantastyka, wyjdzie perezowa jedenastka z Isco Jamesem i wyleczonym Bejlem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.03.06 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz o grze Jamesa a wstawiasz równie fatalnego Kroosa. Obecnie lepiej prezentuje się Kova. Ponadto, dlaczego robić jakieś gównoustawienie z Isco w pierwszej linii? Jest napastnik, jest Mayoral, więc niech on gra. Wraca Bale - więc pewnie Lucas siądzie na ławce.

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2016.03.06 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/BasalajJanusz/status/706399373958238208

Mecz posędziuje Szymon Marciniak.

Marcelo.
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2016.03.06 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciał Crisa w ataku, Garetha na lewym i Vazqueza na prawym skrzydle, wydaje mi się to optymalnym wyborem. Fajnie, że Mayoral sobie pograł, ale są lepsi. W pomocy chciałbym zobaczyć Kroosa, Casemiro i Luke. W drugiej wpuścić Jese za Bale'a, Jamesa za Vazqueza i Kove za Kroosa i byłoby elgancko. Inna sprawa, że Zizou postawi na Jamesa od początku znając życie, no ale trudno. Mam nadzieję, że drużyna się pokaże z dobrej strony i Cris poprawi swoje rekordy strzelając coś. Potem czekać już tylko na losowanie.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.03.06 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję na środek Casemiro Kroos Modric. Czas ponownie to przetestować. Kroos ostatnio z Levante zagrał dla mnie świetny mecz, jestem ciekaw jak to by wyglądało z Modriciem obok. Pewnie czeka nas jednak środek z Kroosem Modriciem i Isco/Jamesem, wątpię by Zizou zmieniał to na najważniejsze mecze. Przód pewnie zależy od Bale'a, czy jest gotowy na grę od początku. Jak tak to widzę Ronaldo Jese i Bale'a. Dla Borjy nie ten rozmiar jeszcze, a Lucasowi należy się odpoczynek. Jak Bale nie będzie gotowy to pewnie od początku z przodu zagra James. Jese jako 9tka bo z Celtą dał obiecujący występ właśnie mniej więcej na tej pozycji.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.03.06 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przychodzi czas prawdziwych decyzji. Przekonamy się czy ZZ wyciąga wnioski i uczy się na błędach. Niby awans pewny, ale trzeba dograć do końca te 90 minut.

Moja nadzieja:
Navas-Dani-Varane-Ramos-Marcelo-Casemiro-Kroos-Lukita-Bale-Lucas-Ronaldo

Chciałbym taki skład, ale zapewne zobaczymy kogoś z dwójki James/Isco, oby mniejsze zło i tylko jednego.

W obronie się wahałem, bo coraz bardziej przekonuje mnie Danilo, ale jednak Hiszpan jest nadal pewniejszy, aczkolwiek z jego formą też średnio.

Najbardziej zależy mi na drugiej linii. Jeśli po tych ostatnich spotkaniach, trener wyjdzie bez klasycznego defensywnego, to dla mnie ten sezon jest już przegrany. Casemiro jest obowiązkiem w tym momencie, bo prezentuje się solidnie, a dając mu się ogrywać możemy wiele zyskać na końcówkę sezonu. Kroos ustawiony wyżej może wrócić na swój top (muszę w to wierzyć).

No i skrzydła. Bale jest zdrowy wrzucamy go na lewą, a na prawej wychodzimy z wychowankiem, który oddaje serducho dla tej koszulki.

Na szpice Cris.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.06 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Piszesz o grze Jamesa a wstawiasz równie fatalnego Kroosa. Obecnie lepiej prezentuje się Kova. Ponadto, dlaczego robić jakieś gównoustawienie z Isco w pierwszej linii? Jest napastnik, jest Mayoral, więc niech on gra. Wraca Bale - więc pewnie Lucas siądzie na ławce.

Mayoral jest za rzadki, fajnie ze gra ale jego miejsce jest w Castilli, nadrabia jedynie zaangazowaniem ktorego naszym gwiazdkom brakuje ale umiejetnosci za male na ten poziom, szczegolnie na LM.

Powaznie chcesz porownac Jamesa do Kroosa? Ten pierwszy nie daje nic, lezy tak samo atak jak i obrona. Kroos odpowiednio ustawiony daje te rownowage ktorej brakowalo w pierwszej polowie z Celta gdzie widzialem burdel i chaos.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.03.06 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wtorek środek pola musi składać się z Casemiro, Kroosa i Modrica. Do tego z przodu Gareth, Cristiano i chyba mimo wszystko Mayoral. Ewentualnie można się zastanowić nad Jese. James niech siedzi najlepiej znów cały mecz, bo wtedy przynajmniej nie gram w dziesiątkę. Isco mógłby jakoś wskoczyć do tego składu, ale jest strasznie chaotyczny i jego decyzje przed albo w polu karnym niekiedy doprowadzają do białej gorączki.

Reggie
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2016.03.06 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no, szanujmy się - brak Casemiro w meczu, w którym trzeba bronić wyniku z poprzedniego spotkania to byłoby nieporozumienie, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego ostatnią dyspozycję. Też chętnie obejrzałbym środek Casemiro-Kroos-Modrić, żeby się przekonać jak wygląda współpraca Kroosa z Modriciem na tej samej wysokości, z asekuratorem w składzie. Vazquez koniecznie od pierwszej minuty, bo jego zapieprzanie po boisku w takim meczu będzie miało podwójną wartość. No i mimo wszystko zamiast Mayorala zobaczyłbym od pierwszej minuty Bale'a albo Jese.

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.03.06 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazek musi wyjść w podstawowym składzie. Jeśli tak nie będzie, znaczy to tylko tyle że Zidane nie uczy się na błędach lub właśnie ta stara kurwa mu "podszepnęła" tonem rozkazu że mają wyjść tacy i tacy. Oby jednak tak się nie stało!

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2016.03.07 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jutro zaczynamy z Pepe od początku? Oby nie, ale jeśli nawet to niech to będzie kosztem Ramosa.

Jakieś tam nerwy człowiek czuje, żeby tylko nie wydarzyła się jakaś katastrofa.

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.03.07 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pepe jak już to za Varane'a zagra pewnie, ale osobiście to bardziej mnie martwi występ Jamesa kosztem Jese/Lucasa/Isco. To dla mnie jakaś niezrozumiała paranoja, James nie gra ani minuty z Celtą, bo jest oszczędzany na 1/8 LM... ja się pytam, a czym on był tak zmęczony, że musiał odpoczywać na LM? Mam nadzieję, że ostatecznie wszystko będzie wyglądać inaczej i zobaczymy w pierwszym składzie kogoś z trójki wyżej wymienionych.

koki90
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.03.08 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś wcale nie będzie tak łatwo jak mogłoby się wydawać. Wynik z pierwszego meczu jest niezwykle korzystny, ale Rzymianie są ostatnio w bardzo dobrej formie. O ile awans do kolejnej rundy nie wydaje się być zagrożony, tak pogromu jak z Celtą bym się nie spodziewał

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: