Las Palmas - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.03.13 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz wyjazdowy i kolejna żenada. Dzieci we mgle. Ilość niedokładnych podań i strat to jest kurwa jakiś kryminał!! W 2 połowie kompletny brak chęci do gry. Z buta do Madrytu, gwiazdeczki pierdolone.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.03.13 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ten zespół wkurwia, że tak.im się nie chce...

Powrót do góry
masterlag
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.03.13 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efecto Zidane :lol2:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.03.13 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Festiwal żenady.

@browar
Przez Śródziemne do Madrytu mają iść? Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Esstier
Carnival

PostWysłany: 2016.03.13 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech zidane wypierdzieli jednemu czy drugiemu z baśki w szatni bo tego się już oglądać nie da.

Istnieje jedna reguła rządząca zachowaniem wszystkich ludzi, jest to Reguła Mniejszego Wstydu. Można świadomie działać ku swemu cierpieniu, można ku śmierci własnej nawet - ale nikt nie działa ku większemu wstydowi.
- Jacek Dukaj "Lód"
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.03.13 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takimi meczami zdobywa się mistrzostwo. Ptak

A tak poważnie, to słaby mecz, widać, że o nic. Do zapomnienia. W oczekiwaniu na mecze LM takich spotkań przyjdzie oglądać pewnie jeszcze kilka.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.13 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barka podobnie tu zagrała, z tym samym rezultatem. Nie zmienia to jednak rzeczy, że na Bernabeu gra zespół, w którym tli się jeszcze efecto Zidane, a na wyjazdach gra Concordia Knurów.

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2016.03.13 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli gra dla tej koszulki to zbyt mała motywacja to powinni odejść. To skład węgla i papy o czym przekonamy się w następnej rundzie lm. Całe BBC nie ma prawa zostać na nowy sezon. Kovacic to pierwszy piłkarz z absolutnym brakiem wyobraźni i odpowiedzialności. Ostre sito po zakończeniu sezonu.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.03.13 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, strata do Barki to jedno, rozumiem, że mistrzostwo może być w oczach piłkarzy przegrane, ale pozostała jeszcze Liga Mistrzów i dlatego dziwi mnie, że chłopaki nie chcą zebrać dupy, zagrać jeszcze fajnych meczów w lidze, że wejść w rytm wygrywania, poprawić sobie morale i na LM jechać w gazie, tak grają w kratkę i mniej więcej z taką samą pewnością siebie jadą potem na mecze gdzieś w Europie.

Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło z kartką dla Ramosa, przecież dostał pierwsza żółtą, a wywalił go jakby miał już jedną <wow>

Powrót do góry
Hubertus401
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.03.13 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strzelili w 87, a ja i tak nie traciłem nadziei, że wymęczą zwycięstwo i proszę bardzo 2:1 Smile
Mecz znowu obnażył jak się kończy gra bez środkowego napastnika. Ronaldo na tej pozycji kolejny raz tragicznie. Mam nadzieję, iż nie zobaczymy go na tej pozycji do końca sezonu (w co wątpię).

P.S.: Szkoda tylko głupiego faulu Ramosa i drugiej żółtej...

Ostatnio zmieniony przez Hubertus401 dnia 2016.03.13 22:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.03.13 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa, półtorej godziny nudy. Czas z życia wyjęty. Spodziewałem się tego po tych Las Palmas. To co nasi zagrali to już najlepiej spuentował kolega Browar, w jednym z wcześniejszych wpisów.

Ja pierdole, co za padaka!!!
Normalnie się oglądać nie dało. Nasze gwiazdeczki grały tak jakby już po bramce Ramosa uwierzyli że wygrali ten mecz.

Cieszyłem się jak cholera kiedy Kanaryjczycy wyrównali. Pomyślałem sobie, "dobrze tym madryckim cwelom, niech wiedzą jak się kończy tak nonszalancka gra i brak szacunku dla rywala. Brawo Kanarki!" Jednak Las Palmas okazali się Las Ciulas i dali Kazikowi wbić se bramkę, minutę po swojej.

Szczerze? To żałuje że Kazek strzelił tego gola. Powinien być remis, a z taką "grą" to jakbyśmy przegrali, to też by było sprawiedliwie, moim zdaniem.

Nie dziwi mnie że Ligę wygrywamy raz na 7 lat. Z czym do Boga?

Powrót do góry
browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.03.13 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Zedd.

Za brak chęci i ambicji to dla mnie mogą nawet zapierdalać wpław przez Spokojny. Może jak im jajca wymarznął to zaczną grać na miarę białej koszulki i herbu jaki na niej noszą.
Już przed meczem pisałem, że gra bez napastnika wygląda tragicznie. Ciekawe, że wszyscy to widzą oprócz trenera. DRAMAT!

Powrót do góry
saymen
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.03.13 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój, ile można się powtarzać. Wszyscy wiemy, że dla większości z nich granie w tej koszulce nic nie znaczy. Widzimy jak jest i widzimy że są potrzebne zmiany. Na te musimy czekać do lata tak czy siak, więc darowałbym sobie te teksty i próbował znaleźć u nas jakieś szanse na dobry wynik w nocniku i w LM.

Isco dziś dramat i najgorsze, że nawet nie pomagał tak z tyłu, jak zawsze. Kroos Luka Kazek to chyba w tej chwili najlepszy środek, o ile mówimy o BBC z przodu.
Pepe tragedia, ten Babo czy inny mamo jechał go jak dziewczynkę, nie mogłem już potem patrzeć na te tańce jak mu się piłka plątała pod nogami.
Z przodu dramat totalny, w drugiej połowie mieliśmy mnóstwo miejsca jak już piłka przeszła na ich połowę, bo oni podchodzili bardzo wysoko, ale gówno z tego robiliśmy - dlaczego? nie mam pojęcia.

Właściwie dobrze, że liga już przegrana, człowiek ogląda takie mecze na większej wyjebce i mniej się przejmuje. Nawet gol Casemiro bardziej mnie rozśmieszył niż ucieszył

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.03.13 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestańcie marudzić, czytać się was nie da Shocked
Mecz chujowy, ustawienie eksperymentalne (nie wypaliło), ale czego się spodziewacie???
Tak się gra jak przeciwnik pozwala, obecny Real jest drużyną chimeryczną i zdarzają się takie kopaniny jak dziś
.
Ważne 3 punkty i wiara w zwycięstwo!!!

Hala Madrid!

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.03.14 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale ten Real coraz bardziej przypomina jak już dosłownie nie wygląda jak kopia tego Beniteza. Trzeba się z tym pogodzić, że z ZZ chuy nie trener, zero doświadczenia na ławce w poważnej piłce. Gramy totalne gówno. To już n-ty mecz, w którym, jesteśmy spychani do obrony przez podrzędny zespół. Gdybyśmy mieli mniej farta dotąd już nie byłoby nas w LM.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: