Gareth Bale (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114, 115  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berber
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.11.29 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykła ostrożność Potfur

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.11.29 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak słów... Normalnie kryminał w biały dzień.

fugitive
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.11.29 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest kurwa jakiś piepszony żart. Najgorszy transfer XXI wieku.

Powrót do góry
RMGalacticos
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.29 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już jest przykre. Najzwyczajniej w świecie nawet już mnie nie wkurza kolejna informacja o kontuzji naszego "Walijskiego Księcia", już nie irytuje następna "ostrożność" przed meczem. Z tym już się zaznajomiłem, że nie budzi u mnie to już żadnych negatywnych emocji. Po prostu jest mi go żal jako piłkarza. Tyle kontuzji, że można to obdzielić na kilku innych zawodników. Człowiek-szklanka.

Szkoda chłopa i tyle.

Pabloos.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.29 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteście świadomi tego, że Gareth jest szykowany na Barcelone? Zawodnika świeżo po kontuzji należy odpowiednio wprowadzać, a nie narzucać wysoką intensywność. Jeśli nie ma pozytywnych odczuć, to bardzo dobrze, że odpuści sobie ten mecz. Nie wyobrażam sobie żeby zagrał z urazem, a następnie przez to pauzował. W jego przypadku ostrożność jest jak najbardziej wskazana.
Dlatego radziłbym, trochę mniej jadu, a trochę więcej oczytania w kwestii pourazowego funkcjonowania.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2017.11.29 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez tu nikt nie wie jak go wprowadzac wiec wg mnie na nic nie jest szykowany. Ani on, ani sztab nie wiedza jak sobie z tym poradzic, że gosc czuje sie spoko jest zielone swiatło, pobiega troche i pauza. bo jednak cos go "uwiera"

Wierni poznańscy fani
Przyjaciół zawsze będzie trzech
Arka Cracovia Lech
Arka Cracovia Lech
Powrót do góry
uqad
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2017.11.29 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróciłem po miesięcznym chorobowym do pracy, przejrzałem zaległą pocztę, trochę poklikałem w komputer i lecę do szefa, że w sumie to mi się w głowie kręci, ręka mi drętwieje, no i wiecie, rozumiecie, nie mogę jutro przyjść do biura.

Przecież to są jakieś jaja.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.11.29 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mówiłem.. cieszcie się każdą minutą :lol2: kabaret.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.11.29 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pabloos. napisał:
Jesteście świadomi tego, że Gareth jest szykowany na Barcelone?

No oczywiście, ale 21.12 przeczytamy że znów "został w budynkach klubowych" i tyle będzie z przygotowań. Tego scenariusza przecież nie można wykluczyć.
Mam wrażenie że, Zenek rozpaczliwie szuka konkurencji dla Benza i Crisa i znów zbyt szybko wystawił Bale'a na boisko. Pobiegał, pohasał i ostatnie 2 minuty już tylko truchtał bo już go łydka uwierała. Gareth jako wieczny rekonwalescent to chyba prędko nie wróci do formy, o ile w ogóle kiedykolwiek. Tak jak mu gorąco kibicuję (np. za wiosnę 2016) tak coraz mniej wierzę w powrót do pełnej sprawności.

Powrót do góry
Awesome
smart, handsome etc.

PostWysłany: 2017.11.29 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest pierdolony żart, kabaret, ukryta kamera. Coś kompletnie niepojętego.
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

vandervaart23
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.11.30 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jemu to już chyba nawet Doktor House nie pomoże :-)

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.30 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak sie cieszyli jego fanboje, że wraca, że cieszy jego powrót do formy Very Happy to nie jest piłkarz. To jest nasz taki Nowak z daleko od noszy

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.11.30 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale z czego wy sie kurwa debile cieszycie? Ze zwyklego ludzkiego nieszczescia? Ja wiem, ze to takie polskie, ale kurwa, ruszcie troche ta glowa , bo az rzygac sie chce jak widze takie posty pisane przez doroslych ludzi.

Czy wam sie wydaje, ze Bale mial jakis tajny plan, poszedl do czarnoksieznika, ktory rzucil klatwe wiecznej kontuzji aby Bale siedzial w szpitalach i pobieral kase z KLUBOWYCH pieniedzy (powtarzam: KLUBOWYCH pieniedzy, a nie uzytkownikow tego forum)? Wydaje wam sie, ze on chce byc kontuzjowany, nie chce grac, tylko za wszelka cene walczyc ze zdrowiem i bac sie o nogi w kazdym kontakcie z pilka? Czy jeden z drugim macie w ogole pojecie jak takie cos siada na glowie?

Smutne to jest, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak psychninie sobie radzi z tym Bale, Historia pokazuje, ze mozna skonczyc tragicznie w takich przypadkach. Zawodnika trzeba wspierac, a nie smiac sie z jego tragedii. Kurwiac i smiac sie mozna z chujowej dyspozycji i boiskowego kalectwa tak jak robimy to w przypadku Benzemy, a nie z tego przez co przechodzi Bale.

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.11.30 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up
Wybacz, ale pokaż mi posta po wczorajszym newsie, gdzie ktoś cieszy się, że doznał kontuzji. Mylisz dwie rzeczy. To jest śmiech na sali, że mamy w kadrze bądź co bądź kalekę (przez wielu uważany jest za zbawcę, wyczekiwany jest jego powrót, obwieszczany po dwóch kwadransach powrót do wielkiej formy ( po 30 min. z kelnerami), gdzie nie można na niego liczyć przez 3/4 sezonu, gdzie blokuje tylko miejsce innym, a jest nadal w klubie bo..... To, co dzieje sie z Walijczykiem, powinno już dawno spotkać się z ostrą reakcją władz klubu. Co innego, gdyby użytkownicy pisali w stylu:" haha bardzo dobrze, że doznał kontuzji"," cieszę się, że to go spotkało", "w końcu znów wypada". Nikt tu nie śmieje się z jego nieszczęścia, bo sądzę, że tylko jakiś idiota może cieszyć się z cudzego dramatu. Mi osobiście go szkoda, bo facet zaprzepaścił w swojej piłkarskiej karierze wielką szansę na bycie jeszcze większym, by stać się najlepszym może i w historii piłkarzem z Wysp. Sądzę, że w stosunku do Bale nie ma takiej fali nienawiści, co do Benzemy.

Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2017.11.30 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To, co dzieje sie z Walijczykiem, powinno już dawno spotkać się z ostrą reakcją władz klubu.

Czyli jaka dokladnie? Wyrzucic z klubu zawodnika przez PROBLEMY ZDROWOTNE? Ukrzyzowac? Do sadu podac? Grac w Castilli? Czy wrzucic jakis szyderski communicado na oficjalna?

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Przykro mi, ale to nie ja myle dwie rzeczy. Wy oczekujcie wyrzucenia z klubu pilkarza za cos, na co kompletnie nie ma wplywu. Ostra reakcja wladz klubu powinna byc taka, zeby on dostal najlepsze na swiecie leczenie. Najlepszego na swiecie lekarza, kurwa.

Ja oczekuje wsprzedazy z klubu benzemy za jego postawe sportowa, za to ze nie nadaje sie do gry w tkim klubie jak Real Madryt, bo jest po prostu na to za slaby. Wy oczekujecie sprzedazy z klubu Bale'a za to, lekarze klubowi nie potrafia go wyleczyc.

Nabijanie sie i szyderstwo z czyjegos nieszczescia jest tak samo chore jak cieszenie sie z tego ze doznal kontuzji.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 111, 112, 113, 114, 115  Następny
Strona 112 z 115
Skocz do: