Gareth Bale (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133, 134, 135  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rokoko
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2018.05.30 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się sprzeczać ze słusznością wyższej wartości na rynku transferowym Bale'a nad Lewym, ale jednak to Real miałby być najbardziej chętny na Lewego, więc niech oni się starają. A jeśli chodzi o plotki transferu Bale'a do Bayernu, to narazie bardzo wiarygodne źródło (Christian Falk) podaje, że Bale byłby zainteresowany taką zmianą otoczenia, natomiast Bayern nie wykazuje żadnego klarownego zainteresowania.
Poza tym słyszałem że u niego nie za bardzo z hiszpańskim, to co dopiero niemiecki :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.06.01 03:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno jako jedyny nie podziekowal Zizou... jezeli to prawda to troche zal Balea...

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.06.01 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego pomimo finału, należy pożegnać naszą rozpieszczoną gwiazdę, mającą o sobie nie wiadomo jakie mniemanie. Byle nowy trener nie dał się nabrać i nie było zapewnienia Garethowi żadnego miejsca w 11 z urzędu.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.06.01 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najrozsądniejszy byłby nowy projekt, nowe Galactico 3.0. Wymienić caluteńki przód. BBC powinno odejść w całości.

steff
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.06.01 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę to, jak długo pomimo grania na poziomie dna i wodorostów miał zapewnioną pierwszą 11, to powinien co najmniej wysłać ZZ kwiaty. Końcówka sezonu super, był też moment błysku na początku, ale poza tym bywało raczej słabo z tendencjami na dramatycznie.

Ja tylko niosę pomoc. Za pieniądze.
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.01 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciąż mam przed oczyma klasyk, w którym Messi do spóły z Roberto go wygrali w ostatnich minutach meczu. Fakt, że Bale wtedy wyszedł - a był to jego pierwszy mecz po ponad (kilku?)miesięcznej kontuzji i Isco był w galaktycznej formie... jeszcze z miesiąc po spotkaniu mnie wspomnienie wyjściowego składu wkurwiało.

Więc on ostatni powinien mieć jakiekolwiek dąsy do trenera, który przez półtorej roku na niego stawiał w ciemno w praktycznie każdej sytuacji. Tak bardzo, że wszyscy mieliśmy obawy czy przypadkiem w Cardiff nie wyjdzie w jedenastce.

Ja się boję, cholera. Perez zdaje się być gościem, któremu ciężko się przyznać do błędów, czyli coś co było przed miesiące sci-fi, czytaj: Ronaldo out, Bale i Benzema zostają, albo ogółem BBC zostaje - teraz zaczyna być przerażająco możliwe.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
El Vital1ty 23
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.06.01 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zacznijmy od tego, że gość chce gwarancji gry, gdzie ona sam sobie tej gwarancji nie może dać, że będzie zdrowy. Kolejna rzecz to, jako profesjonalista gadanie o tym, że musi mieć miejsce w pierwszym niezależnie co, też słabe. Wcześniej wysyłał agenta, żeby ten mu załatwił pierwszy skład, teraz sam osobiście się za to wziął, tylko szkoda, że nie na samym boisku.

tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2018.06.01 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy nowym trenerze obawiam sie ze sa duzo wieksze szanse ze Bale zostanie... to jest transfer Pereza i on chce zeby zostal dlatego watpie ze nowy trener przyjdzie i powie sprzedajemy Balea. Jedyna szansa ze po prostu Gareth bedzie chcial odejsc.

wagabunda
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.06.01 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Najrozsądniejszy byłby nowy projekt, nowe Galactico 3.0. Wymienić caluteńki przód. BBC powinno odejść w całości.

Tak jest. Historyczne trio po historycznym hat-tricku w CL odchodzi w chwale - mimo wielu słabszych momentów w przeszłości, jako niekwestionowane legendy. My obtrąbiamy wielki sukces BBC i na pełnej ruszamy z nowym projektem (prędzej czy później musi do tego dojść).

Szkoda tylko, że dużo bardziej prawdopodobne jest pozostanie całej tej trójki na przyszły sezon.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2018.06.07 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak do mnie dociera, że gość jest mega kotem. Od początku odłączony od drużyny, praktycznie tylko Modrić z nim gra, a i tak jego gra, gdy był zdrowy była zajebista. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Bale postawiony w pozycji Cristiano wygrałby jeszcze nie jedną Ligę Mistrzów, problemem są kontuzje, niestety.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.06.07 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To gdybanie. Fakty są takie, że z reguły wygląda na odklejonego od drużyny i że ma mega dobre staty jak na swój czas gry. Ale nie wiadomo jak grałby i jaki miałby wpływ na miejscu Crisa.

No i drugim faktem są problemy z kontuzjami. Serio, nie zdziwię się jak po latach się okaże, że zadra między Zizu a Perezem(jeśli jakaś była) dotyczyła Garetha(to w końcu galactico Flora, która własnie wygrał nam LM), gdzie Zizu znacznie bardziej preferowałby kogoś innego.

Wolałbym żeby klub postawił bardziej na Isco/Asensio co do których masz pewność, że będą grali i że się nie posypią w dowolnej chwili, że lepiej wyglądają z drużyną i lepiej pasują do ligi hiszpańskiej.

Btw, pamiętajmy, że to był mecz z Liverpoolem Kloppa, jedną z najbardziej otwartych(najbardziej?) drużyn na świecie. To idealny mecz na błyski Garetha, ale takie mecze w sezonie ile razy się zdarzają? No własnie.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.06.07 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bale jest bardzo dobry, ale na warunki innej ligi i innego zespołu. United, Chelsea czy nawet Liverpool. Nie widzę go w typowym ataku pozycyjnym w Hiszpanii, a goleadorem jak Crisu tez nie jest.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.06.07 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real Mourinho za czasów Ozila. Tam by pasował idealnie. :]

Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2018.06.07 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam strasznie ambiwalentne uczucia do tego gościa. W jego umiejętności nie wątpiłem ani chwilę i jestem przekonany, że jest w stanie dać temu zespołowi mnóstwo dobrego, w top formie to jest moim zdaniem gość na podium złotej piłki. A w przypadku odejścia Ronaldo myślę, że mógłby jeszcze troche rozwinąć skrzydła.

Ale za każdym razem jak o tym myślę, jest ta natrętna myśl - KONTUZJA. No nie da się tego uniknąć, chuj nam po nim nawet w top formie jak będzie w niej 10 meczów w sezonie a reszta to leczenie i szukanie formy po powrocie. To jest pierdolony dramat i wszystkie moje nadzieje z nim związane ściąga jak kotwica na dno. Mam w sobie tą naiwną, dziecięcą myśl, że może właśnie teraz, może już się upora, ale kurwa 5 lat było to samo, przecież to zwyczajne myślenie życzeniowe. Ale może...

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
wagabunda
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.06.07 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku odejścia Ronaldo jedną z opcji jest pewnie Kane. Może po sprowadzeniu Anglika stworzyliby z Gareth'em zabójczy duet? Można wtedy na dobre przejść na 4-4-2, które mi się osobiście podoba. Ciekawe jak wyglądałaby u nas z przodu taka para Brytyjczyków. Przed wyskokiem Ronaldo byłem za sprzedażą osławionego Breaking&Bad, ale w przypadku odejścia Crisa wolałbym zostawić Walijczyka na przyszły sezon - tym bardziej jeśli nie przyjdzie do nas Neymar lub inny ofensywny lider nowego projektu (Salah?). A Benzema pewnie zostanie na kolejny rok bez względu na wszystko...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 131, 132, 133, 134, 135  Następny
Strona 132 z 135
Skocz do: