Polityka (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 160, 161, 162  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.20 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś z was chodzi na te wiece kodu, obywateli itd.?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ryba1984
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.20 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opozycja ma ludzi od PR na poziomie dna. PiS z kolei mimo że nieuki na poziomie Suskiego to na tle baranów z Peło wręcz świecą przykładem. Pierdolenie non stop o sądach, demokracji i końcu świata, gadka że 500+ to czysty populizm i wywlekanie spraw wewnętrznych na forum publiczne doprowadzi do tego że PiS za chwilę będzie miał ponad 50% poparcia. Tak to się skończy. I wtedy dopiero wszystkim kopara opadnie. A tempe huje z PiSu siedzą i się cieszą. Polityka to szambo. Trzeba umieć się w tym gównie babrać.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.20 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Opozycja ma ludzi od PR na poziomie dna

Nie wiem czemu sprowadzasz to do PRu. Opozycja po prostu jest na poziomie dna. Polska scena polityczna jest na poziomie dna.

Zostaje to przeczekać. Może po śmierci JarKacza coś się ruszy. Aha, nie chcę mieć problemów, więc: sto lat! Tak samo życzliwie, jak wczoraj Benzemie.

Powrót do góry
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.21 00:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się zmieni po śmierci JarKacza? Jesteśmy sto lat za murzynami, a Zachód nie ma takiej siły oddziaływania, jak w latach 50. - na "niedokształcone" rejony świata. Programy partii politycznych są dziś jak stare i sprawdzone książki do gotowania, ze sprawdzonymi lub niesprawdzonymi w smaku daniami, do których nikt nie zagląda. Merkel była już wszystkim - tradycyjnym chadekiem z programem mieszanej gospodarki, progresywną centrolewicą i zachowawczym liberałem, konserwatystą fiskalnym. Sam nie wiem, czy to podlega jednoznacznie negatywnej ocenie. Wiem natomiast, że nie ma u nas szans na "partie chadeckie" lub "partie socjaldemokratyczne" z prawdziwego zdarzenia, jak słychać z nostalgią po prawej lub lewej stronie. Dziś wszyscy są liberałami gospodarczymi, lepszymi lub gorszymi. Liczy się forma i skumulowanie najszerszego elektoratu. W dawniejszych czasach, rodziłeś się Torysem i umierałeś Torysem. Współcześnie, jednostki zastąpiły miejsce programów i elektoraty w większością nie są przypisane "więzami krwi" do danych formacji. I tylko "antyliberalizm" z wkomponowanym autorytaryzmem, stanowi przeciwieństwo i jest opozycją względem świata "zliberalizowanej" prawicy i "zliberalizowanej" lewicy. W tym sensie, nie prędko ujrzysz inną alternatywę względem PiSu niż Platforma. Bo w innym sensie, co miałbyś na myśli? Brak kultury u polityków opozycji? Zbyt dużą zachowawczość w kwestiach społecznych, typu małżeństwa jednopłciowe? Sprecyzuj pojęcie poziomu dna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
voitek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.21 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RMGalacticos napisał:

Szkoda tylko, że wyjeżdżając na Zachód trzeba będzie tłumaczyć ludziom, że w Polsce żyją też cywilizowani ludzie, normalni, którzy nie głosują na PiS i są przeciwko łamaniu demokracji.

Podobnie mają ci rozsądni Turcy po dojściu Erdogana do władzy.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2017.12.21 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:
Nie wiem czemu sprowadzasz to do PRu. Opozycja po prostu jest na poziomie dna. Polska scena polityczna jest na poziomie dna.

Może dlatego, że ten naród jest po prostu na poziomie dna? Jaki kraj, tacy politycy.

kubusmp
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2017.12.21 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spójrz najpierw w lustro Goral.

Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2017.12.21 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda nie leży pośrodku, a rzeczy trzeba nazywąć po imieniu. Z resztą w imię czego ktoś ma powściągać swój język kiedy jest nazywany komunistą, złodziejem, gorszym sortem, zaprzańcem, zdrajcą, osobą specjalnej troski etc, etc. etc

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.12.21 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Pierdolenie non stop o sądach, demokracji i końcu świata, gadka że 500+ to czysty populizm i wywlekanie spraw wewnętrznych na forum publiczne doprowadzi do tego że PiS za chwilę będzie miał ponad 50% poparcia.

To co opozycja ma robić? "Pierdolenie o sądach" :lol2:

ryba1984 napisał:
Opozycja ma ludzi od PR na poziomie dna. PiS z kolei mimo że nieuki na poziomie Suskiego to na tle baranów z Peło wręcz świecą przykładem (...) Polityka to szambo. Trzeba umieć się w tym gównie babrać.

Takie podejście to poziom szamba. Symetryści obnoszący się z poglądami, że jedni warci drugich; sprowadzając z niejaką satysfakcją wszystko ostatecznie do opozycji, której winą jest 50% dla rządu + "nie głosowałem na PiS, ale..." - to dopiero dno.

Powrót do góry
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.12.21 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to nerwusku wsio jedno bo mimo 33 lat na karku mam kasy w wuj (o ważniejszej reszcie nie wspomnę) i wesołe życie. Nawet PiS przez którego tak płaczesz nie jest mi wstanie spierdolić samopoczucia.
Śmiech mnie tylko ogarnia jak dorośli ludzie nie potrafią robić polityki. Tak właśnie "pierdolenie o sądach". Kogo to obchodzi? Jaki procent ludzi? Jakiś żałosny odsetek...
Myślisz że przez przypadek PiSdy tak dają obecnie czadu gdy na karku siedzi KE? Przecież oni to robią specjalnie bo im słupki idą do góry. Tak do góry. Leją ciepłym moczem na garstkę przed sejmem. Ktoś mądrze ich prowadzi. A te debile z PO biegną i na forum publicznym jadą po swoim kraju. I jeszcze to pierdolenie że nie po kraju a po rządzie Smile Tak, przeciętny Janusz z Kocka będzie pamiętał że opozycja dzielnie walczy w jego imieniu... będzie pamiętał że opozycja zdradza jego kraj tak jak sąsiad Andrzej co go kiedyś podjebal za pędzenie bimbru. Jego uj sądy i kostytucja obchodzą. PiSdy pierwszy raz w historii obiecali kasę i kasę dali. To ludzi obchodzi. Sondo smaruj tyłek bo PiS idzie po swoje. I daj spokój z symetryzmem.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.21 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:

Sicario symetrysto, dobrze, że w końcu zrzuciłeś maskę oficjalnie bo strasznie ci ciążyła :lol2:

Już wcześniej pisałem, że mam w poważaniu te partie, która tutaj na forum jest szmacona (często słusznie, czasem nie) i tych ludzi, którzy tutaj na forum wypowiadają się w stosunku do drugiego człowieka w sposób prostacki, arogancki, szufladkując innych, udowadniając swoim językiem, że są zwykłymi chamami, udając "ynteligentnych" ludzi. Osoba inteligentna potrafi rozmawiać i dyskutować w sposób kulturalny, a nie językiem spod budki z piwem, tocząc przy tym pianę z pyska, wulgarnie odnosząc się do pozostałych.

Maski nie musiałem zrzucać. Dla bezmózgich lewaków (nie dla wszystkich -
podkreślam bezmózgich) i tak jestem faszystą, naziolem i oczywiście pisowcem (mimo, że nie sympatyzuje z obecną władzą). Także i bez pisania wcześniejszego postu tu czy na innych forach, a nawet w życiu szufladkowany człowiek jest w taki sposób jak wyżej napisałem ;)

Wszędzie tylko łamanie demokracji, zawłaszczenie sądów itp. Ostatnio prezydent Biedroń żalił się na łamach tok fm (a jakże inaczej w stacji należącej do Agory), że w jego mieście na protestach była tylko jedna osoba :(

Sondo

Co do filmiku, który wrzuciłeś to obecnie w tvp (niestety), wielu ludzi nazywających się dziennikarzami są sługusami bez wykształcenia. TVP to telewizja publiczna, a więc tuba propagandowa każdej rządzącej partii.
Chciałbym zobaczyć jednak to, co było wycięte. Możliwe, że poniekąd chłopak podsumował to, co zostało powiedziane wcześniej, choć w to wątpię. Takie co to jest gówno, a nie dziennikarstwo. Ale kto ma być dla tych chłopaków wzorem? Lis (hahahhaha), Knapik, Ziemiec czy stokrotka? Pora włączyć myślenie, a nie reżimowe media. Poziom dziennikarstwa jest żałosny. TVP już niedługo sięgnie dna jak TVN. Muszą jeszcze trochę popracować nad machiną zwaną manipulacją, nad prowokacjami, nad agresją słowną dziennikarzy. Jeśli chodzi o dezinformacji to już sobie mogą rękę podać. Szkoda tylko młodych ludzi pracujących dla tych stacji, bo idą oni tylko linią swojej partii.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2017.12.21 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:

Żeby przekonać do siebie ludzi inteligentnych trzeba odnosić się do faktów, danych, rozwiązań, merytoryki.

Ale żeby przekonać do siebie większość, która niestety jest prosta - trzeba uprawiać populizm i propagandę.

Partie to wiedzą, i w dużej mierze walczą o większość, bo to ona decyduje o ich zwycięstwie. Dlatego w jakiejś mierze polityka to dno, a w jakiejś mierze polityka to dopasowanie swojego poziomu do większości, która decyduje. A większość nie chce zastanawiać się nad programami, tylko rozbijać układy, karać złodziei i zdrajców. PIS im te igrzyska daje, uważam że z ich budżetami, dostępem do badań, trendów i opinii społecznej na wiele tematów robią to w pełni świadomie.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2017.12.21 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryba1984 napisał:
Mi to nerwusku wsio jedno bo mimo 33 lat na karku mam kasy w wuj (o ważniejszej reszcie nie wspomnę) i wesołe życie. Nawet PiS przez którego tak płaczesz nie jest mi wstanie spierdolić samopoczucia.

Rybeczko, ale ja też nie narzekam na brak kasy. Mam nawet lepiej niż ty, bo jestem młodszy. Tylko nie kumasz o co tu chodzi.

Rozumiem, że jesteś tak ograniczony, że dostrzeżesz działanie PiSu dopiero jak Morawiecki przypierdoli się do branży w której działa pracodawca/twoja firma (albo rodziców bo może zawód-syn), skarbówka w imię walki z vatowską luką zarżnie biznes czy w sądzie zetrzesz się niemiło z namaszczonym sędzią, którego poprzednika odwołali faksem bez podania przyczyny? No chyba, że jesteś w gronie tych 30% najtwardszych, których nie wiadomo jak mocnie przyciśnie się butem to będą się cieszyć bo ktoś ma gorzej. Albo robisz meble na drzewie z puszczy białowieskiej xD

ryba1984 napisał:
Śmiech mnie tylko ogarnia jak dorośli ludzie nie potrafią robić polityki. Tak właśnie "pierdolenie o sądach". Kogo to obchodzi? Jaki procent ludzi? Jakiś żałosny odsetek... Myślisz że przez przypadek PiSdy tak dają obecnie czadu gdy na karku siedzi KE? Przecież oni to robią specjalnie bo im słupki idą do góry. Tak do góry. Leją ciepłym moczem na garstkę przed sejmem. Ktoś mądrze ich prowadzi..(...)
tak jak sąsiad Andrzej co go kiedyś podjebal za pędzenie bimbru. Jego uj sądy i kostytucja obchodzą. PiSdy pierwszy raz w historii obiecali kasę i kasę dali. To ludzi obchodzi.

Widzę, że jesteś zwolennikiem prostych rozwiązań dla prostych ludzi. Wystarczy dawać kasę ludziom za nic i reszta schodzi na drugi plan. To jest twoje robienie polityki i mądre prowadzenie. No akurat coś w tym jest bo więcej w społeczeństwie jest głupszych niż mądrzejszych. I to nad tym ubolewamy.

ryba1984 napisał:
A te debile z PO biegną i na forum publicznym jadą po swoim kraju. I jeszcze to pierdolenie że nie po kraju a po rządzie Smile Tak, przeciętny Janusz z Kocka będzie pamiętał że opozycja dzielnie walczy w jego imieniu... będzie pamiętał że opozycja zdradza jego kraj

Typowy zwolennik PiSu omamiony propagandą jest typowy. Przekaz łyknięty ("nie po kraju a po rządzie"). Łap poniżej. Oczywiście nie chodzi o koronny argument "a za peło", tylko pokazanie kto jest pelikanem. Jak to jest, że nieudolna opozycja i inne ciamajdany przekonuje całą UE, 27-1 itp.?

ryba1984 napisał:
Sondo smaruj tyłek bo PiS idzie po swoje. I daj spokój z symetryzmem.

Czemu mam smarować, przecież jest zajebiście?

Myślisz jak w 1% anonimowo odniesiesz się wulgarnie do rządzących, a pozostałe 99% będziesz bębnił w "opozycję" to ludzie będą cię postrzegać jako jakiegoś niezależnego, bezstronnego, który jest ponad szambem zwanym polityką? Przecież przyznajesz wprost, że aktualna sytuacja ci odpowiada.

sicario napisał:
TVP już niedługo sięgnie dna jak TVN. Muszą jeszcze trochę popracować nad machiną zwaną manipulacją, nad prowokacjami, nad agresją słowną dziennikarzy. Jeśli chodzi o dezinformacji to już sobie mogą rękę podać. Szkoda tylko młodych ludzi pracujących dla tych stacji, bo idą oni tylko linią swojej partii.

Nie wiem czy naprawdę jesteś totalnie zacietrzewionym pisowcem, czy ostatnio oglądałeś TVP w latach 2005-15, czy może masz problemy z przyswajaniem faktów. Nie chcę mi się rzucać grochem o ścianę, tak jak wtedy kiedy wklejałem teksty wyborczej/materiały tvnu walających w PO za czasów ich rządów (znajdź coś takiego w drugą stronę), bo niektórych informacji twardogłowi po prostu nie przyjmują. Wystarczy mi, że może ktoś z boku na popatrzy i pomyśli.

Powrót do góry
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.21 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sicario napisał:
Już wcześniej pisałem, że mam w poważaniu te partie, która tutaj na forum jest szmacona (często słusznie, czasem nie) i tych ludzi, którzy tutaj na forum wypowiadają się w stosunku do drugiego człowieka w sposób prostacki, arogancki, szufladkując innych, udowadniając swoim językiem, że są zwykłymi chamami, udając "ynteligentnych" ludzi. Osoba inteligentna potrafi rozmawiać i dyskutować w sposób kulturalny, a nie językiem spod budki z piwem, tocząc przy tym pianę z pyska, wulgarnie odnosząc się do pozostałych.

Maski nie musiałem zrzucać. Dla bezmózgich lewaków (nie dla wszystkich -
podkreślam bezmózgich) i tak jestem faszystą, naziolem i oczywiście pisowcem (mimo, że nie sympatyzuje z obecną władzą). Także i bez pisania wcześniejszego postu tu czy na innych forach, a nawet w życiu szufladkowany człowiek jest w taki sposób jak wyżej napisałem ;)

Wszędzie tylko łamanie demokracji, zawłaszczenie sądów itp.

ryba1984 napisał:
Tak właśnie "pierdolenie o sądach". Kogo to obchodzi? Jaki procent ludzi? Jakiś żałosny odsetek...
Myślisz że przez przypadek PiSdy tak dają obecnie czadu gdy na karku siedzi KE? Przecież oni to robią specjalnie bo im słupki idą do góry. Tak do góry. Leją ciepłym moczem na garstkę przed sejmem. Ktoś mądrze ich prowadzi. A te debile z PO biegną i na forum publicznym jadą po swoim kraju. I jeszcze to pierdolenie że nie po kraju a po rządzie Smile

Się dobrali.

Ostatnio zmieniony przez Guti16 dnia 2017.12.21 18:43, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
ryba1984
Trener
Trener

PostWysłany: 2017.12.21 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło kurwa... stary. Po pierwszym cytacie odpadam. Znam ten styl dyskusji. Kolejna sekta. Jeszcze cie pisiorem nazwie gdzie ja na ich twarze patrzyć nie mogę.
I tak tylko o sądach ci odpowiem. Od kilku lat żona jest członkiem stowarzyszenia Lex. Ja nie miałem na to siły. W biały dzień człowiek z którym nie powinienem wchodzi w żadne układy okradł mnie na ponad 3 stówy. Wtedy to była dla mojej rodziny fortuna. Cały towar. Sprzedał. Zapomniał zapłacić. Sąd i jego rodzina z Kielc z uśmiechem na twarzy traktowali mnie jak to ja bym był złodziejem. Do dzisiaj nie odzyskałem złotówki. Takich ludzi jak ja są w PL tysiące. Ale ty pojęcia o życiu nie masz i nie wiesz co się w u nas w sądach działo przez ostatnie lata... pewnie i dziesiątki lat. Takich krzykaczy znam na pęczki.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 160, 161, 162  Następny
Strona 150 z 162
Skocz do: