Polityka (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 186, 187, 188  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.14 09:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba być obrzydliwym człowiekiem, by teraz to wszystko sprowadzać do tego, co Góral. Bijesz już o dno tym komentarzem. Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka
PS A i więcej studentek, młodzieży na "ochronie". Nie wiem jak w innych miastach, ale w Gdańsku zawsze na WOŚPie tak to wyglądało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.14 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Festiwal spierdolenia w postaci żerowania na tragedii trwa w najlepsze. Hieny bez jakiejkolwiek przyzwoitości z obu stron zdążyły opluć przeciwnika i próbują zbijać kapitał polityczny.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2019.01.14 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi aż niedobrze od hipokryzji niektórych.

Nie przyzwyczailiście się? Polscy patrioci z Młodzieży Wszechpolskiej już w 2017 r. wystawiali Adamowiczowi "akt zgonu", bo podpisał symbolistyczne porozumienie o uchodźcach - prokuratura nie widziała w tym nic niestosownego i umorzyła sprawę. Dodatkowo opluwany za bycie: "homopropagatorem" (wsparcie dla Marszów Niepodległości), deprawatorem dzieci (edukacja seksualna w szkołach), komuchem (nie chciał ul. Kaczyńskiego), nie-Polakiem czyt. Niemcem (sprawa z Westerplatte) no i tradycyjnie gościem z układu, złodziejem etc. (obrona sądów i konstytucji; oświadczenia majątkowe).

Od blisko dziewięciu lat pewna partia buduje swój polityczny kapitał na tragedii. Po 2015 "telewizja publiczna" prezentuje głównie szczucie na wcześniejszą władzę i obwinianie ich o dosłownie wszystko, nawet po 3 latach od wyborów. Każda tragedia (zamachy) czy problemy (protesty) na zachodzie są momentalnie wykorzystywane politycznie i przekazywane z jedyną słuszną interpretacją. A tu ktoś dziwi się komentarzy po tym co powiedział ten dzikus zaraz po próbie zabójstwa jeszcze z nożem w dłoni?

Powrót do góry
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.14 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tak naprawdę teraz chu.. obchodzi. Dla mnie zawsze ktokolwiek by to nie był jest człowiekiem. Nie zrobił niczego, co by nie współczuć teraz jego rodzinie. Niestety Pis tak działa, budowanie nastrojów na tragediach i to jest chore. Idioci to podłapują i udzielają się w mediach społecznościowych. Jedni straszą Pisem, drudzy zaś idą krok dalej i tak w kółko. Obrzydliwi ludzie. Do tego teraz wypowiedź księdza, że nie będzie się modlił za Adamowicza, pytając idiotycznie, czy Jezus modlił się za Heroda. Przeorać kościół w tym sensie, żeby wypierd... wszystkie te kwasy, niech zostanie 1/3 czy nawet mniej, a tych idiotów, co działają na szkodę wypierdol... To samo z politykami, którzy zamiast mózgu mają gąbkę.
Mieszkałem kilka lat w Gdańsku, mam swoje zdanie o nim, ale mam to teraz w dupie, dla mnie jest człowiekiem, przez jakiegoś chorego pojeba może stracić życie, bo przecież kilka skoków na banki i odsiadka za to, to niesprawiedliwy wynik.

Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2019.01.14 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg. nieoficjalnych informacji (media czekają na żonę, która leci z Londynu, w celu ogłoszenia komunikatu) prezydent nie żyje.

Informacje mam ze szpitala oraz Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.14 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już informacja w mediach się pojawiła. jpdl to jest chore żeby w takim kraju, przy ochronie (kurwa dzieciaki ogarniały imprezę) coś takiego się wydarzyło. Teraz ten chory pojeb będzie sobie odpoczywał w pierdlu.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2019.01.14 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Goral napisał:
Poczytaj paru forumowych pisiaków, a wszystko będzie jasne. Ich celem było dehumanizowanie PO, no i tak to się kończy. Jak z Niewiadomskim, będą jeszcze go wychwalać.

Obrzydliwe.

Jeśli nie żyje - strasznie szkoda. To się nie powinno nigdy wydarzyć i jest to dla mnie nie do pomyślenia, że nie dosyć, że mówimy o prezydencie miasta (Gdańska!) to jeszcze o imprezie masowej(!) - ktoś powinien za to beknąć. O tym chuju, mordercy, nic nie będę wspominał, nie jest warty czegokolwiek, choćby i słów.

Bardzo mi szkoda jego rodziny. Impreza WOSP z założenia ma łączyć ludzi, ma być czymś dobrym, jest skierowana by pomagać tym, którzy na pomoc by nie mieli żadnych szans - a tu czyjś mąż czy ojciec czy syn z niej nie wraca. Nie do pomyślenia, cholernie współczuję.

Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

PostWysłany: 2019.01.14 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chory psychicznie facet szuka prywatnej zemsty za "niesłuszne" skazanie, a ludzie pierwsze co robią, to szukają punkcików do swojej politycznej torebki obwiniając drugą stronę. Jak nisko można, kurwa, upaść.

Jesteśmy strasznie gównianym narodem.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2019.01.14 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Mieszanie w to polityki obecnie, jest ostatecznym dowodem na bycie debilem. Kropka.

Druga sprawa, abstrahując od śmierci samego prezydenta. Nieważne, czy to był prezydent, premier, nauczyciel czy bezdomny. Nie patrzę na niego, jak na prezydenta, tylko na człowieka, pomimo, że jestem z Trójmiasta.

Umysłowa ameba rewanżuje się za to, że za recydywę poszedł do więzienia na niewinnej w tej materii osobie. "Zrozumiałbym", gdyby dokonał ataku na prokuratorze lub sędzi, którzy skazali go na odsiadkę.

Przeraża fakt, że zrobił to wczoraj z premedytacja, z pełna odpowiedzialnością za swoje czyny, która potwierdza "przemową" na koniec. Dla mnie nie ma mowy o żadnej niepoczytalności. W takim razie, każdy morderca jest pierdolnięty, bo kto normalny zabija kogoś z premedytacją?

Jednak co bardziej przeraża, że zamordował człowieka, aby ... aby otrzymac to co chciał. Wyszedł kilkanaście dni temu z więzenia, zobaczył, że nie ma dla niego żadnej perspektywy. Jest idiotą, nie ma rodziny, przyjaciele albo siedzą w więzieniu albo wąchają kwiatki od drugiej strony. Zna życie więzienne, zasady panujące tam, po 5 latach odsiadki, psychika jest przestawiona, nie potrafi żyć normalnie, tym bardziej nie mając nic. Jednocześnie wie, że za morderstwo polityka - prezydenta Gdańska, co będzie skutkowało rozgłosem na całą Europę, załobą nardową oraz wszystkimi okładkami gazet, do więzienia wejdzie jak król i tam będzie wiódł swoje królewskie, nędzne życie. Gorszej kary niż dożywocie nie dostanie, w więzieniu będzie miał respekt - nie bał się raz zabić z premedytacją, nie zawaha się po raz drugi. Co mu więcej grozi? Najwyżej kilka miesięcy w izolatce. To idiota, nie kalkuluje. Szkoda tylko, że będzie utrzymywany z pieniędzy podatników, jednostka, która nie jest warta złamanego grosza.

Wywieź na biegun, dać do ręki tępy nóż i niech sobie radzi. Sprawdźmy, ile jest wart.

Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.14 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Analizowanie takiej istoty od strony psychicznej jest według mnie bardzo niepotrzebne. Mixue dobrze napisał, że taki ktoś nie zasługuje nawet na to, żeby o nim wspominano. Co w ogóle można w takiej sprawie powiedzieć, czy napisać? Wskazywać palcem na tych, którzy tworzą z tego okazję do swojej politycznej wojenki, czy samemu brać w niej udział? To był czyn tak bezsensowny, że wszyscy jesteśmy tutaj przegranymi, nie da się tego skomentować.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.14 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast z jednym zdaniem Sarcasma mogę się zgodzić, ale koniecznie należy je lekko zmodyfikować. Jak na ten Biegun Północny wyrzuci się tego człowieka to warto byłoby tam od razu dokoptować Krystynę Pawłowicz - i niech zacznie się Hunger Games. Skandaliczne słowa, nie pierwsze zresztą; to, że ktoś taki jest w polskim sejmie to nasza porażka jako narodu.

Powrót do góry
Rokoko
i’m sooooo changeable!

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2019.01.14 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojawia się wtedy szansa, że się porozmnażają. I'll see myself out.

Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2019.01.14 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda w oczy kole tutaj chyba niektórym. Gościu, wyraźnie wskazał, że morduje, bo uważa PO odpowiedzialne za wszelkie zło. To było latami sączone przez przekaz partii rządzącej. Że zdradzieckie sądy, wydające niesprawiedliwe wyroki, to wina PO (przecież gdyby to była zemsta to powinien próbować sędziego czy prokuratora zaatakować). Te paski na TVP Info może Was śmieszą, ale one mogą właśnie działać na takich chorych (prokuratura przyznała, że rozpoznali u niego schizofrenię). Przy okazji radzę też poszukać jak przez ostatni rok TVP atakowała Adamowicza, to nie miało nic wspólnego ze zwykłą krytyką i obiektywnym przekazem medialnym. To jest typowy aspekt socjologiczny, tworzenie absolutnie odrealnionego hejtu, który powoduje, że pewne jednostki posuwają się do takich czynów.

Polecam poczytać, jakie było np. tło śmierci Kennedy'ego, jak wtedy budowano na Południu atmosferę nienawiści do demokratów z Północy (atak na Stevensona). Normalne jednostki, pewnie ostatecznie nie posuną się do najgorszego, ale jak zauważył Sarcasm trafią się tacy przegrani, często nie do końca zdrowi psychicznie, którzy tej cienkiej linii oddzielającej niechęć od chęci zrobienia krzywdy nie zauważą i dzieje się tragedia.

Naprawdę, niewyobrażalna zbrodnia. Coś czego w sumie w III RP nie było i mam nadzieję, że już nigdy nie będzie, że może jednak w końcu nastąpi jakaś chwila refleksji, chociaż niestety tutaj mam podobno opinię jak Zbigniew Boniek.

BTW Pooglądałem przez 35 minut TVP Info. Oczywiście, tematy trzy: sama śmierć Adamowicza, odpowiedzialność organizatorów, konferencja u Dudy i na paskach kondolencje od Dudy, Morawieckiego i Kaczyńskiego (WTF). Nic o spotkaniach ludzi w miastach, dopiero na koniec krytyka Tuska i Trzaskowskiego. Tak to wygląda. Skończcie z tą hipokryzją.

sicario
Manhunt

PostWysłany: 2019.01.14 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zabójstwo Rosiaka? Nie rozumiem cię serio. Jesteś strasznie zaślepiony, dla ciebie jest tylko droga prosta, nie widzisz zakrętów. Nienawiść do jednej z opcji zalewa ci mozg.
Nie było czegoś takiego dotąd?? A gości, który zabił Rosiaka?Tyle że jego celem był kaczynski on wprost mówił, że nienawidzi PiSu. Co gorsza należał-swego czasu- do PO. Ale chuj, zginął czlowiek, bo jakiś śmieć postanowił w taki sposób manifestować swoją nienawiść.
A ten gość jest pojebem, Sarcasm trafnie go podsumował. Zabił goscia, bo coś sobie ubzdural. Nienawiść szerzą największe partie w tym kraju. Dlatego powinny zostać wypierdolone w kosmos z kaczyńskimi, lubnauerami i tuskami w kosmos. Ten człowiek mial mózg zryty przez te wieczne wojny. Nawet tu na forum w tym temacie dzieje się to samo. Dla mnie to chore, żeby ludzie wyzywali się i klocili, bo jeden jest bliżej partii x, a drugi partii y. A to właśnie te partie robia wszystko, by do tej kłótni doszło.

Teraz PO jak PiS wietrzy spisek i zaczyna obwiniać drugich. Jacy chorzy ludzie są na najwyższych stołkach...

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2019.01.14 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to, że te spory nie maja kompletnie sensu, bo nikt nikogo nie namówi do zagłosowania na swoją opcję przez wyzywanie i groźby. Jedni znajdą na drugich podobne "papiery" i tak w kółko. Jak mówi klasyk "moja racja jest najmojsza"

Nie warto się kłócić, namawiać, wyszydzać, wyśmiewać. Nic to nie da, a jedynym malutkim, króciutkim momentem gdy mamy jakikolwiek wpływ na to, o co się cały czas ludzie kłócą to są wybory i ten śmieszny krzyżyk po skreśleniu którego część myśli, że obudzi się w miodzie, a wychodząc z domu motylki go złapią i podrzucą do roboty. Czasem mam wrażenie, że tą całą wojenkę nakręcają sztucznie media podając, nie suche fakty, tylko wiadomość już zaopiniowaną i ukierunkowaną na odbiór jaki życzy sobie autor tekstu. Szczerze, to nie pamiętam by w kampanii wyborczej po śmierci Lecha Kaczyńskiego ten fakt był wykorzystywany do walki o urząd prezydencki. A teraz po latach się dowiaduje, że tak było, czy to od niektórych polityków, czy to gdzieś tam pod słyszane w mediach, które i tak staram się ograniczać. Teraz z kolei osoby, które mają jakiś głos w przestrzeni publicznej, tego samego dnia uznały, że jest to zamach polityczny, tak jakby na polecenie PiSu.

Chore.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 181, 182, 183 ... 186, 187, 188  Następny
Strona 182 z 188
Skocz do: