FIFA
Idź do strony 1, 2, 3 ... 213, 214, 215  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

jak oceniasz nową FIFĘ
Jest bardzo dobra.
38%
 38%  [ 109 ]
Jest dobra.
26%
 26%  [ 74 ]
Jest średnia.
15%
 15%  [ 45 ]
Jest bardzo zła.
14%
 14%  [ 40 ]
Jest zła.
5%
 5%  [ 15 ]
Głosowało Użytkowników : 258
Wszystkich Głosów : 283

Autor Wiadomość
Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.17 11:57    Temat postu: FIFA Odpowiedz z cytatem

Witam.

I jak? Macie już nową grę z serii FIFA'? Co o niej sądzicie? Tutaj wyrażajcie swoje opinie.

P.S. Jeszcze nie widziałem takiego tematu.

Pozdrawiam - Footballer.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.17 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Fifkę 2005 od dnia premiery - 15 października, pograłem te 2 dni i muszę przyznać, że jest bardzo dobra. Ogółem akcje są porywające, jest szybkie tempo no i ten rozgłaśniany system first touch faktycznie świetnie się sprawdza. Ogółem już gram na poziomie professional i nawet wygrywam, ale co najwyżej 2:1, 1:0 - nawet Realem Smile Jeszcze sporo jest do okrycia, ale jest ogromny postęp co do edycji z 2004 roku. Dla mnie FIFA jest dużo lepsza od PES-a 3 i to każda edycja - po prostu nie lubię tej konsolowej kopałki. Fifa forever Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
krzychuT
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.17 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh neistety na temat fifki 2005 się nie wypowiem bo mam za słabego kompa <płacze> Nawet fifa 2002 mi nie chodzi Płacze Ale w 2002 grałem i była całkiem dobra, ale 2005 pewnie jeszcze lepsza:/ no cóż trzebą będzie żyć dalej, może kiedyś..."Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się" Mi wystarczy to że mogę chociaż na Forum Realu się wypowiadać i siedzieć w necie Very Happy Pozdro

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.17 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest lepsza od FIFY 2004. To trzeba przyznac. Super rewelacja to to moze nie jest ale jest duzo lepsza od FIFY 2005. Mysle ze zrobili duzy krok w kierunku jej ulepszenia.

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.10.17 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gracie w Fife padami, czy na klawiaturce ? Ja jeszcze nie mam, ale jak co roku kupię sobie.

Powrót do góry

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.10.17 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do takich gierek sie nie nadaje. To znaczy nie potrafie być taki dobry na klawiaturze jak na padzie z Pleja :> Mam WE7, idzie mi średnio. Co do fif to tylko jedna fifa mnie urzekła- 98 Road to World Cup. Ponoc idzie grac na kompie z padem z Pleja.Komputerowe pady to nie to samo.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.10.17 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pada z playa da się jakoś do PC podłączyć? Chyba nie.
Coż mam pada z psx a nie ma konsoli Laughing

Powrót do góry

Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.17 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie, jak tak: http://ultima.pl/itemnfo.php?id=567

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.10.17 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Jacol, może na coś mi się w końcu przyda.

Powrót do góry

Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 05:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

Supreme - Ja osobiście muszę stwierdzić, że nie lubię grać na padzie. Denerwuje mnie to. Najlepsze wyniki mam na klawiaturze. Ja dopiero dzisiaj kupię sobie nową FIFĘ, ale już po Demie widać, że jest świetna i bardzo dynamiczna, co jest chyba największą jej zaletą.

Pozdrawiam - Footballer.

Powrót do góry
Footballer
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 05:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P.S. Krzysiek - Ja bym na Twoim miejscu wyrzucił kompa, zaczął pić, a po pewnym czasie popełnił samobójstwo.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.10.18 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też od dłuższego czasu w poprzednie Fify gram na kawiaturze, ale słyszałem, że pełnie możliwości tej da się tylko wykorzystać z padem.

Powrót do góry

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.10.18 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak, od 97 roku gram na klawierce, ostatnio kupiłem pada nawet z dual shockiem, ale szczerze mówiąc to mi nie idzie dobrze. Po prostu już za bardzo się przyzwyczaiłem do klawierki - i na niej po prostu gram o niebo lepiej niż na padzie. Od biedy jak jaki kumpel wpada to zagram na padku, ale jak już gram przez sieć to tylko na klawierce. To chyba kwestia przyzwyczajenia - kolega miał PSX-a i na padzie gra mu się bardzo dobrze, a ja jako że nigdy konsoli nie miałem, to już chyba się nie przestawię na padziory. Wink

Powrót do góry
sir
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.18 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez lepiej idzie na klawiaturze i nigdy chyba sie nie przerzuce na pada.

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.10.19 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grałem troszke w demo nowej Fify i muszę powiedzieć, że jest naprawdę niezła w porównaniu do słabej 2004. Mimo wszystko dla mnie nadal najlepsza pozostaje 98'. :]
Kiedyś zagrałem na padzie, ale szło mi naprawde fatalnie. Jestem zbyt przyzwyczajony do zwykłej, dobrej klawiaturki... :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 213, 214, 215  Następny
Strona 1 z 215
Skocz do: