Kto i dlaczego powinien dojść do Realu? (cz.4)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.11.26 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie. Nie wierzyłem, że ten transfer jest właściwym kierunkiem dla klubu od momentu, gdy miał nastąpić. Problem w tym, że moja, twoja czy czyjakolwiek inna wiara nie ma tu zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością i krokami podjętymi przez Real. Pisałem o tym kilkanaście razy w odpowiednim temacie. Zawyrokowano że warto się z nim związać na dłużej po niezłym sezonie z Undecimą i od tego momentu, pechowo, nieustanny szpital. Podjęto ryzyko, mało popularne w niektórych kręgach kibicowskich, które się nie opłaciło. A pomimo tego zagrał 3-4 mecze w tym sezonie i wyglądał w nich przyzwoicie. Powiedziałbym nawet że ówcześnie był drugim najlepszym ofensywnym zawodnikiem po Isco.

Ale już nie będę się rozpisywać, bo mówiłem o tym naście razy w jego temacie. Innymi słowy, sprzedać całą trójkę w lecie, ściągnąć Jamesa z powrotem, otoczyć porządnymi napastnikami i zacząć nowy cykl. Rzekłem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pabloos.
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.02 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając na pytanie zawarte w nazwie tematu, odpowiem - ktokolwiek. Ktokolwiek, kto potrafi wziąć na siebie grę i zrobić co innego, aniżeli grać przez cały mecz po obwodzie boiska. Nie chcę operować jakimikolwiek nazwiskami, bo podobną jakość do tej, którą obecnie prezentują zawodnicy Realu, znajdziemy nawet w Hercie Berlin czy innym West Hamie United.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.12.03 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygralismy wszystko i osiedliśmy na laurach. Rywale nie śpią, wystarczyło zrobić kilka zmian i być monstrum. Najlepszą obroną jest atak i tak trzeba działać, nawet będąc najlepszą drużyną na świecie. W letnim okienku wystarczyło kupić Mbappe oraz De Gee i zostawić Pepe, czy oczywiście marzenie - sprzedać Bale i Benzeme, a zostawić Morate. Mysle ze dziś bysmy dalej dominowali.

Dlaczego my od w chuj czasu nie mamy dobrego bramkarza? Kiedy to pojmiemy, że to nasza jedna z głównych bolączek? Navas miał sezon kota, a teraz to średniak. Wyjebmy kasę, kupmy De Gee i Kepe i mamy spokoj na lata. Młody się bedzie ogrywac przy najlepszym bramkarzu swiata, a De Gea ratować nam tylki

Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.12.03 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, a Kepa potulnie przyjdzie do Realu żeby narobić sobie odcisków od siedzenia na dupie na ławce.

Imo Real dotknęła ta sama choroba, co w pewnym czasie Barcelonę- samozadowolenie. Na dobrą sprawę przerwa między sezonem 16/17 i 17/18 była idealnym momentem na przewietrzenie zwłaszcza ataku. Bale spokojnie odszedłbym za ponad 100 mln euro do Utd, a pod Benzemę podchody robił Wenger. Obaj odchodzą w glorii tych, co obronili LM (a w takich warunkach odchodzi się idealnie, czyli wtedy, gdy jest się na szczycie), a w ich miejsce przychodzi Mbappe albo Lewandowski- rozwiązanie niemalże jak w bajce. A tak jest radosne lizanie się po fiutach i zakłamywanie rzeczywistości.

Awesome
smart, handsome etc.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2017.12.03 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że przyjdzie. Schemat podobny do tego z Ter Stegenem i Cillessenem.

Harrer
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2017.12.03 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję że potwierdził to w waszej ostatniej rozmowie telefonicznej.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2017.12.03 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zam zawodnik zgodzi się na taką rolę w zespole, jak w Barcelonie Cillessen, to takie rozwiązanie oczywiście jest realne. Jeśli chce grać, to pójdzie gdzie indziej.

Aimar.
#BaleOut

PostWysłany: 2017.12.03 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo nowy projekt, albo gnicie.

Pisałem o tym długaśne posty pod koniec i po okienku, nawet nie chce mi się cytować. Trzeba było dziękować tym POMIMO których się odnosiło sukcesy, a zamiast tego oparto na nich ten sezon, a podziękowano jednemu z tych DZIĘKI któremu była liga. Jakie są potrzeby wiadomo, ale teraz uważam, że trzeba iść dalej. Formuła drużyny wokół Ronaldo się chyba wyczerpała. Czas na nowego konia pociągowego. Jak już pisałem w innych miejscach, trzeba się zastanowić czy nowy projekt jest możliwy z nim. Bo jeśli tak, próbujemy i wywalamy dwie pozostałe pijawki z BBC. Wtedy brać 9, skrzydłowego i Mariano.

Jeśli nowy projekt, reset przedniej formacji nie będzie z nim możliwy, to czasem trzeba poświęcić hetmana aby uratować króla. Wtedy brać nowego konia pociągowego typu Neymar czy Lewandowski, dorzucić Icardiego/ Alexisa/Wernera/Hazarda czy kogoś takiego, uzupełnić Mariano i jedziemy od nowa. Minuty dla Asensio i Ceballosa wreszcie by się znalazły, a my przestaniemy z obrzydzieniem odpalać Eleven. Nie ma jednak nadziei, nie w tej konfiguracji. Nie z Perezem, Zidanem i świętym BBC, które rozumie futbol po swojemu. Nie z podejściem, zapomniano o naszych sukcesach. Właśnie o to chodzi, trzeba o nich zapomnieć i iść dalej. Prześwietny piłkarz i szklaneczka, o której wiadomo, ze jak wyjdzie na boisko to w następnym meczu już nie zagra niech zjeżdzają do baz z których przyszli.

Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2017.12.03 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Icardi, Salah, Dybala.. pfff... Tak jak pisze Aimar, nie w tej konfiguracji. Jakoś nie widzę sytuacji, w której zdrowy Benz zaczyna ważny mecz na ławce.
Rewolucja w ataku jest nieunikniona, ale nie wiem czy duet Perez-Zidane jest do niej zdolny. Klasyk może być decydujący, porażka może oznaczać ofensywę totalnej krytyki, której Trener i Prezes mogą już nie unieść. Oby było to impulsem do zmian w zarządzaniu kadrą, bo trenera raczej nie ma kim zastąpić w środku sezonu.
BBC ma tak wyjebane kontrakty i są tak mocno nabici na świecznik, że wątpię, czy jakieś bieżące niepowodzenia są w stanie ich ruszyć. Może znowu out w 1/8 LM pozwoli Perezowi wytrzeźwieć.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2017.12.04 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zastanawiałem się natomiast nad Kanem. Tottenhamw tym roku może wypaść poza czwórkę i pożegnać się z LM na nieco dłużej, zwłaszcza odkąd Manchestery, Chelsea z Conte czy Liverpool Kloppa są budowane nieco mądrzej. W takiej sytuacji ciężko mi uwierzyć, by napastnik takiej klasy miał zostać w klubie i walczyć rok w rok o LE. Negocjacje z Levym negocjacjami, ale wola zawodnika na pewno byłaby wzięta pod uwagę.

A co do samego gracza to w dwumeczu z nami on pokazał się nie tylko jako 9-tka, ale również jako zawodnik, które umie ładnie rozegrać piłkę, w dodatku dość pracowity. I jak czytam o nim wypowiedzi kibiców Spurs to zdecydowanie piszą, że to nie jest napastnikw stylu dostaw nogę, ale ma duży wpływ na rozegranie i grę całej drużyny. A dodatkowo jest piekielnie skuteczny.

Jasne, może to nie wirtuoz techniczny, ale szukając prawdziwej 9-tki(era z Ronaldo i system, w którym on potrzebuje obok siebie innej 9-tki się powoli kończy) zdecydowanie jego charakterystyka pasowałaby. Nie można skreślać każdego gracza tylko dlatego, że jest z Wysp.

Powrót do góry
madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.12.04 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
W takiej sytuacji ciężko mi uwierzyć, by napastnik takiej klasy miał zostać w klubie i walczyć rok w rok o LE

Równie ciężko jest uwierzyć w to, by napastnik takiej klasy gdziekolwiek chciał być rezerwowym, tym drugim.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2017.12.04 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Załóżmy że Marca podaję prawdę (chociaż szczerzę nie wierzę w nic co jest teraz na głównej) i kupimy napastnika. To kto ma nim być? Icardi? Serio na ten transfer jest pół procenta szans. Werner? Bez możliwości gry w LM? Aubameyang? Tak jak wcześniej. Alexis Sanchez jedyną godną uwagi opcją. Wasze typy?

madridcampeon
18.01.2007
18.01.2007

PostWysłany: 2017.12.04 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WTF z tym Wernerem? Nie wystarczy nam doświadczeń z piłkarzami o ciapciakowatej osobowości?

Znalezienie kogoś na ławkę nie byłoby większym problemem. Wielu napastników (czy w ogóle piłkarzy), nazwijmy to klasy drugiej, przyszłoby do Realu Madryt na piechotę. Ale jak już widzę te nazwiska, które się pojawiają...

W Icardiego nie wierzę. On raczej aspiruje do klasy pierwszej, więc grzać ławy nie przyjdzie.

To że w LM nie mogliby grać może ma znaczenie, ale w mojej opinii raczej nie pierwszorzędne. Do gry w Lidze Mistrzów przewiduje się Benzemę. Choć z drugiej strony faktycznie chyba lepiej uniknąć ośmieszenia w razie kontuzji Coco i nie brać kogoś, żeby nie mógł nawet wejść za niego w razie "w".

Ostatnio zmieniony przez madridcampeon dnia 2017.12.04 19:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Cube.
Big Poppa Pump
Big Poppa Pump

PostWysłany: 2017.12.04 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat z tym stoperem swoją drogą, choć obecnie może się wydawać trochę dziwny i zastępczy, ale mimo wszystko będzie ważny.

Sergio nie jest wieczny, a Varane ma wciąż tylko 24 lata. Ramos pogra jeszcze ze 2-3 lata na podobnym poziomie, ale nie wyobrażam sobie Rafy jako tego wokalnego lidera defensywy trzymającego wszystko w ryzach po jego odejściu. Nacho chyba też mimo wszystko nie więc rzeczywiście potrzeba kogoś dość doświadczonego do rotacji. David Luiz średnio ma sens, ale ta kwestia będzie dość istotna w następnych kilku okienkach. Na radar będą pewnie brać zawodników pokroju Azpilicuety, Koulibaliego, zawodników obecnie będących lub wchodzących w swój prime. Zależy jak długo Sergio będzie trzymać fason i czy on i Varane nie zaczną się sypać fizycznie.

Powrót do góry
Gero
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2017.12.04 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Perez może sobie chcieć Icardiego, ale imo nie ma szans by Inter pozwolił na odejście tak ważnego zawodnika i kapitana drużyny w połowie sezonu, gdy dodatkowo Włochom wreszcie zaczęło się świetnie układać w lidze włoskiej. Zimą to transfer niewykonalny.

Mnie bardzo podoba się Lacazette, ale to jeszcze nie ten czas by mógł on myśleć o opuszczeniu Arsenalu. W zeszłym sezonie pozytywne wrażenie wywarł na mnie Sandro Ramirez, ale on z kolei jest, o ile mnie pamięć nie myli, zadeklarowanym kibicem Barcelony, więc szans na jego powrót z Wysp nie ma.

Kto jeszcze? Ciężko o kogokolwiek sensownego. Do głowy przychodzi mi jedynie Andre Silva, jednak skoro jak na razie trudno mu zaistnieć w barwach żenująco słabego Milanu to jego przyjście do potrzebującego jak tlenu bramek Realu jawi się jako kompletny surrealizm.

Innym rozwiązaniem jest przesunięcie Cristiano na 9 i poszukanie bocznego atakującego. Alexis rzecz jasna wydaje się naturalnym wyborem, z drugiej jednak strony przy permanentnym braku Bale'a problem jest też po stronie Carvajala, który długimi fragmentami meczu pozostaje pozbawionym jakiegokolwiek wsparcia, jako że zarówno Isco, Ronaldo jak i Benzema lepiej czują się po lewej stronie bramki rywali. Do głowy w takim wypadku (być może trochę szaleńczo) przychodzi mi Malcolm z Bordeaux, który bardzo ładnie rozwija się we Francji, i który z powodzeniem mógłby rozruszać tę flankę (wstępne zainteresowanie wykazuje nim już Bayern). Innym jeszcze rozwiązaniem jest odkurzenie Lucasa z PSG, ale wątpię by Real choćby pomyślał o nim w kontekście zimy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103  Następny
Strona 101 z 103
Skocz do: