VfL Wolfsburg - Real Madryt [2-0] [']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bombel22
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.07 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie o to chodzi ze to nie jest BVB Kloppa ktora grala jak nakrecona tylko Wolfsburg ktory w lidze gra jak gra a w LM ledwo ogral Genk.
Jak mozna bylo dac sie tak wyruchac.

Juz mnie marka wkurwila tym swoim tytulem
„Ten, kto nie wierzy w remontadę, niech odda miejsce”

Cala ta otoczka w tym klubie jest zjebana.

W weekend rozpierdola ten biedny Eibar i znowu bedzie pajacowanie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.07 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up
Przypomniał mi się tekst z polskiej komedii:" Chcieliscie wydymac Wilki To wilki wydymają was" ;)
Spokojnie panowie- na szczęście w razie "W" są sędziowie", a ci na pewno pomogą nam na SB.

Up
Masz racje- będzie znów Wielki Treneiro, Geniusz na ławce etc Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.04.07 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panzerfaust napisał:
Ciekawe kiedy pojawią się filmiki od piłkarzy ze znanym i lubianym remontada es posible. Im więcej będzie się każdy tym podniecał tym większe prawdopodobieństwo tego, że los kolejny raz da nam w nos (łał) i dostaniemy jakiegoś szybkiego gonga zamykającego mecz. Po takim blamażu wręcz oczekuję zupełnie innej drużyny, z jajami najlepiej chociaż wiem, że żądam cudów. Skalą wczorajszego gówna niech będzie to, że szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio byłem aż tak wściekły na te nasze paniusie. Wpierdol od Barki to przy tym letnia bryza skąpana w zachodzącym słońcu.

Zupełnie innej drużyny? A któż miałby ją utworzyć? Forma pierwszej 11 to rosyjska ruletka, mogą wszystkich rozwalić albo się skompromitować, w drugim przypadku mamy na ławce takie tuzy jak Isco i James którzy w pojedynkę potrafią zmienić losy meczu Very Happy

Nic nowego nie zobaczymy, chyba że wejdzie od początku Lucas i trochę rozrusza to towarzystwo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.07 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie na chłodno przemyślałem co się wczoraj wydarzyło. Wolfsburg? Serio? Ja rozumiem świetna Borussia, nawet Schalke, ale Wolfsburg to jest przesada. Nie pojmuje tego. Mentalność naszych graczy to ewenement na światową skalę. Zwycięstwo na CN miało pomóc, a okazało się, żę zaszkodziło. Remontada? Chciałbym mimo wszystko, ale wczorajsza porażka to paranoja, której nie umiem za nic w świecie pojąć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.04.07 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku lat mamy w zasadzie ten sam skład, który już się skończył i zgnił i poza paroma błyskami nic już wielkiego nie ugra. Nawet jakby jakimś cudem udało się wygrać LM to i tak konkretne wietrzenie w każdej formacji jest konieczne. Ale o zakupach MUSI decydować trener (ZZ lub inny) a nie Stary.

Powrót do góry
Dexter.
Mr. Champions

PostWysłany: 2016.04.07 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dodać, że to był pierwszy mecz na tym szczeblu rozgrywek drużyny Wolfsburga. A sądząc po przebiegu gry to my wyglądaliśmy na debiutantów, a nie oni.

Powrót do góry
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.04.07 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mentalność gwiazd poraża, a Zizu ich nie ogarnia. Zero jakiegokolwiek poświęcenia. Wystarczyło strzelić jednego gola, albo nie stracić tych 2 żeby sobie kupić spokój przed rewanżem. Nasza drużyna jest niedojrzała, skoro nawet Ronaldo w meczu z Barką biegał za Albą, w meczu o pietruszkę, a w 100x ważniejszym przy kontrze Wilków truchta sobie jak na spacerku. Dwa to wystawianie Danilo to sabotaż.

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.07 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem od 30 minuty, i to co moge zauważyć to po prostu:

Grali kurwa na stojąco!

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
makak8
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.04.07 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiada ktoś może link do sytuacji z obydwoma karnymi? Najlepiej w slow motion ;)

Powrót do góry
eMszou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.07 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=U2V0ZYI0MiA

3:15 Schurrle, o dziwo w tym skrócie sytuacji Bale nie ma.

https://www.youtube.com/watch?v=Q_W-JP8cGMA

0:42 - Bale

później w ustawieniach zmienisz prędkość.

Imię Álvaro Arbeloa oznacza madridismo. - J.M Callejón
Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.04.07 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem do końca tej przeżywki że z BvB to jeszcze można było przegrać a z Wilkami nie. Czemu? Goście mają całkiem spoko ekipę na takie mecze. Wysokich drągali w obronie, szybkich i sprytnych atakujących, którzy mieli full motywacji by zagrać świetny mecz.
Real nie umie grać z rywalem który oddaje piłkę więc wynik nie powinien szokować aż tak strasznie.

I jeszcze odnośnie tego co napisał piecia, że są sędziowie - i co z tego? Jakoś nie wierzę że któryś pomoże Realowi bo mam wrażenie że się im patrzy na ręce jak "sędziują pod nas", jak pod rywala to już mniej. Wczoraj przy karnych nas skrzywdził, czemu na SB miałoby być inaczej?

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.07 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazim napisał:
Wolfsburg? Serio? Ja rozumiem świetna Borussia, nawet Schalke, ale Wolfsburg to jest przesada

No chyba żartujesz. Wolfsburg wszedł w ostatnich dwóch latach na poziom, do którego Schalke nie zbliżyło się przez ostatnie 10 lat (co najmniej).

Czy tylko ja jestem osobą, która przyjęła ten mecz na chłodno i ani trochę się nie wkurwiłem? Very Happy Po drugiej bramce to nawet uśmiechnąłem się pod nosem i wciąż byłem przekonany o korzystny rezultat w tym meczu... cóż, jak widać, pomyliłem się, zacząłem się stresować wraz z upływem minut i dochodzeniem do głowy myśli o tym, jak bardzo jesteśmy w dupie bez bramki na wyjeździe. Co nie zmienia faktu, że po meczu znów wrzuciłem na totalny luz, ta porażka po prostu po mnie spłynęła.

Tak, jak przed dwumeczami z Borussią i Juventusem byłem głównym siewcą defetyzmu, tak teraz jestem spokojny, wręcz przekonany o naszym awansie do półfinału. Owszem, przed meczem na Bernabeu z BVB dałem się zahipnotyzować remontadą, nie udało się, chociaż wszyscy wiemy, że było blisko. Z Juventusem od początku śmierdziało mi to penisem, mniejsza. Wielokrotnie wspominałem o tym, że nie potrafimy odwracać losów dwumeczów, o micie pierwszego meczu na wyjeździe (pozdro, może ktoś w końcu wbije sobie do łba, że dla Realu Madryt rewanż na własnym stadionie to niekoniecznie plus), mniejsza. Nie obawiam się tego spotkania, czuję, że we wtorek wyjdziemy jak po swoje. Ani trochę nie czuję widma pożegnania się z rozgrywkami.

Przede wszystkim Wolfsburg to drużyna słabsza, zarówno od Juventusu jak i Borussii. Mniej doświadczona, nie potrafiąca grać tak wyrachowanie jak dwie wspomniane drużyny. Wielu z tych zawodników to młodzieniaszki, nie mówiąc już o tym, że w tym sezonie na wyjazdach grają mniej więcej na poziomie Sevilli... i wydaje mi się, że wokół wyniku przeciwko Sevilli będzie rozchodził się wtorkowy rewanż.

Plusem tej porażki jest fakt, iż w rewanżu będę naładowany podobnie jak rok temu w ćwierćfinale z Atleti, już to czuję. Do wczorajszego spotkania podszedłem na chłodno, odczuwałem mniej więcej tyle, co przeciwko Rayo na Bernabeu. Znów oczekuję na wielką europejską noc na Bernabeu i liczę, że się nie zawiodę. Najchętniej położyłbym się spać i obudził się we wtorek wieczorem. Very Happy

Krótko mówiąc - wczoraj zagraliśmy żenująco, na poziomie nie przystającym do tego klubu. Nie zmienia to faktu, że do półfinału awansujemy. Jestem tego pewien, możecie cytować w razie niepowodzenia.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.04.07 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:

Najchętniej położyłbym się spać i obudził się we wtorek wieczorem. Very Happy

Piąteczka, dla takiego feelingu się żyje. Od rana to mam, wczoraj jeszcze byłem zdeprymowany.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.04.07 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny pozytyw tego meczu jest taki, że we wtorek będzie prawdziwa atmosfera LM. Szczerze mówiąc myślę, że w rewanżu ich klepniemy. Wolfsburg jest chyba najgorszą drużyną na wyjazdach w Bundes.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.04.07 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balonik puchnie Very Happy
Ale spoko, tak ma być, wiara to istota fanatyzmu Twisted Evil

Aczkolwiek wczorajszy styl był przygnębiający, jako kibic czuję wstyd bo można przegrać w dobrym stylu albo przejść obok meczu i upokorzyć swoich fanów brakiem zaangażowania.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: