FC Barcelona - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vensim
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.04.02 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to był pojedynek dwóch w marnowanych drużyn, oby było więcej sił na LM

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2016.04.02 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się ekscytować, przecież Barcelona zagrała na 30% możliwości, wystawiła pół rezerwowy skład i w ogóle nie była zmotywowana ze względu na gigantyczną przewagę w tabeli. Poza tym sędzie nam pomógł, posiadanie piłki też mieliśmy mniejsze. Hehe, haha.

Do momentu straty bramki graliśmy bardzo bojaźliwie i asekurancko. Stracona bramka podziałała na szczęście jak płachta na byka i chłopaki wzięli się do roboty. Wystarczyło zagrać pewniej, bardziej zdecydowanie i Barcelona się gubiła. Po raz kolejny okazało się, że bez gościa od czarnej roboty w środku pola na taki mecz nie ma co nawet wychodzić na boisko. Po raz kolejny sędziowanie poniżej poziomu dna. Tym większe brawa dla naszych, że mimo kurestwa nie dali się wydymać i w dziesiątkę strzelili decydującą bramkę. Brawo, brawo, brawo.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.02 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:

Tu jestem, a co? Napisalem nieprawde w przerwie meczu? Cos sie po przerwie zmienilo? Real nie istnial w ataku pozycyjnym. Zapachnialo Chelsea. Tyle. We wtorek jest mecz.

Za to twoja drużyna swoim wielkim atakiem pozycyjnym oddała 3 celne strzały. Brawo, nic tylko przyklasnąć. Faktycznie masz z czego cisnąć bekę :lol2:

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.02 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
To chyba ten słynny Real, o ktorym pisal BeHappy Very Happy Jakosc Realu w ataku powala. Wrzuta i niech sie dzieje.

No siema pysiaku :lol2:

Co pierwszą połowę pomstowałem na Karima to muszę publicznie przeprosić.
Ale po stracie bramki wiedziałem, wiedziałem, że teraz się dopiero mecz zaczyna.

Pięknie, końcówka wspaniała, szkoda poprzeczki Crisa, szkoda główki Bejla(o jaki to faul chodziło?), bodaj jeszcze jednej akcji-setki w tych okolicach czasowych, ale biorę te 2:1 w ciemno z podziękowaniem i ufnością w przyszłość <jupi>

Niemniej to jak zapobiegawczo grały oba zespoły w pierwszej połowie to aż patrzeć się nie dało. Ale bez żadnego malkontenctwa, jest dobrze, bardzo dobrze ;)

Powrót do góry
Krwawy Paulek
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.04.02 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAU !!! HAU !!! HAU !!!!

A więc odszczekuje mój wcześniejszy post i bardzo się cieszę że mogę go odszczekać!

Chopcy zamkneli mi dziś ryja i to jest wspaniałe. Oby zawsze mi tak gębę zamykali. Brawo!

To nie było widowisko godne klasyku, takie jakieś.....hm?....jakby to powiedzieć???..... no takie se właśnie bez tego Granderbijskiego błysku!

Putki tym razem wyszły pewne siebie tak jakby zwycięstwo należało im się jeszcze przed wejściem na murawę, czyli właśnie tak jak my nierzadko w tym sezonie, i dostali za to po swoim szpetnym bordowym nosie. My też tak dostawaliśmy po kicholu w tym sezonie już niejednokrotnie.

Mnie najbardziej cieszy jednak nie same zwycięstwo lecz przerwanie tej ich passy bez porażki, właśnie przez nas. Nawet kiedy oni są tak galaktycznie silni, to jednak chociaż taka szpileczkę im wbić, żeby za fajnie i cacy się nie mięli.

Sędzia to dziś kupę zagrał i dla nich (mniej) i dla nas (więcej). W sumie to wygraliśmy 1:3 bo tą bramkę Bale'a, to ja sobie zaliczam, bo szukanie tam gdzieś faulu, jest tak samo śmieszne jak nazywanie tego kalosza świetnym sędziom.

Kazek dziś koncertowo! Wytrzymał presję i nie raz pokazał dziś bordowym co to rozjuszony biały byk!!! Tylko Ramos znów dal dupy, choć sędzia chyba jednak i tak planował go prędzej czy później odesłać do szatni.
Pepe jak dla mnie to dziś też szajs zagrał i bramka Bernabeu jest na jego konto.
Mimo bramki to jednak BBC dzisiaj nie powaliło na kolana lecz okazali się znacznie lepsi od MSN, któremu się dziś chyba nie chciało.

Właśnie! Czemu putki dzisiaj takie słabe były? Czy to my tak dziś im się mocno postawiliśmy, czy to im się nie chciało bo ligę już i tak wygrali bez względu na wynik klasyku?

Otóż ja sądzę, że klasyk to klasyk. To jak kolejny mecz finałowy o Wielki Puchar Honoru, i sądzę też że bordowi dziś nas nie zlekceważyli bo oni tak nas lubią łoić że takiej okazji by chyba nie przepuścili. Ja sądzę że oni to chyba faktycznie dziś tacy słabi w sumie byli, lub w swej zarozumiałości tak pewni siebie, że nie muszą się nawet wielce wysilać a i tak znów nas zleją.
A tu masz ci babo palcek? I to Królewski!

PS: Spadłem dzisiaj z 15-20 m górki przy zbieganiu i kiepsko sie dziś czuje cały obity i połamany, głowa też nie najlepiej bo wyrżnąłem nią z całą siłą bezwładu o ziemie. Potem jakby nigdy nic wstałem i chwiejąc się na nogach siadłem na rower i przejechałem ruchliwą drogą 20 km do domu, bo klasyk przecież leci!!!, Podczas dzisiejszego klasyku w ogóle zapomnialem że miałem taki groźny wypadek. GD to normalnie działa na człowieka jak morfina i daje takiego powera że człowiek nawet o bólu nie myśli. Takie lekarstwa to ja lubię najbardziej. Mimo ran będę miał dzisiaj fajną i spokojną noc.

I takiej też życzę wszystkim Madritistas. HALA MADRID !!!!!
<jupi> <jupi> <jupi> <jupi>

Powrót do góry
KarBar
¡Hala madrid! Y nada más

PostWysłany: 2016.04.02 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż to za dziwny mecz. Wyglądało jakby obie ekipy zagrały na 50% swoich możliwości. Przez co było raczej nudno.
A tak to Sergio znów błysnął.
Benz bardzo ładny gol.
Jese świetna zmiana - tego brakowało na boisku z naszej strony.
Ronaldo - gooll ;) nie wiem czy to kwestia zmęczonego rywala czy Jese ale po zmianie wyglądał lepiej.

Zabrakło mi tylko Isco za Kroosa w którymś momencie drugiej połowy, dałby tego zadziora grze.
A tak to spory kopniak dla niego i Jese.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.04.02 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam wszystkich "kibiców" którzy spisali nasz Real na straty i zastanawiali się, czy nasi stawią opór. Serdecznie pozdrawiam. <serce>

Było dokładnie tak jak mówiłem - przyszło co do czego i zagraliśmy jak równy z równym wygrywając 3:1.

Hala Madrid!

sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.02 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
Real nie istnial w ataku pozycyjnym. Zapachnialo Chelsea. Tyle. We wtorek jest mecz.

To Katalunia nie istniała u siebie, zostali zgwałcenie przez ten słaby real, miała być feta z okazji wygranej, a była przedłużona stypa ;)
W twoim przypadku to pachnie maścią na ból dupska Smile Barca była bezbronna, Messi w ogóle grał? Żałosna Barsa, którą na siłę piętnowano i stawiano pomnik.

Powrót do góry
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.02 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierzyłem, bije się w pierś, mam wrażenie, że to mi się sni. Najlepszy mecz w sezonie. I jak tu nie kochać tego klubu, skoro dostarcza nam tyle emocji ? <serce>

Porównania do Chelsea świadczą o skrajnej głupocie, bo strzałów i okazji bramkowych nie mieliśmy mniej Tongue

Powrót do góry
Crawler
Reboot

PostWysłany: 2016.04.03 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkich ucieszonych zwycięstwem zapraszam na uczczenie wyniku zapisem do Forumowej Mafii!

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
2:1 dla Realu Madryt po bardzo dobrej grze. Rzekłem.

Wykopuję, bo na to zasługujesz. Gra może być lepsza, zwłaszcza w pierwszej połowie nie wyglądało to dobrze w ofensywie z naszej strony, ale ogólne wrażenie po tym meczu zdecydowanie pozytywne. Jedziesz z ku- Zizou.

Ostatnio zmieniony przez panzerfaust dnia 2016.04.03 00:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.04.03 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
El Mou napisał:
raol napisał:
To chyba ten słynny Real, o ktorym pisal BeHappy Very Happy Jakosc Realu w ataku powala. Wrzuta i niech sie dzieje.

I co pizdo, gdzie jesteś? :lol2: :lol2: :lol2:

Tu jestem, a co?

xD

raol napisał:
We wtorek jest mecz.

xD

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2016.04.03 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IVAN_ZAMORANO napisał:
2:1 dla Realu Madryt po bardzo dobrej grze. Rzekłem.

"Bardzo dobra gra" - wątpliwe, ale jednym słowem - dziękuję.

Pozdro Rauer, wpierdol stulecia. :lol2:

Powrót do góry
wojtanowsky
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2016.04.03 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z przykrością stwierdzam że byliście dzisiaj lepsi i wlozyliscie dużo więcej serducha w grę. Zasłużone zwycięstwo.

Powrót do góry
TWL64
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Defensywny beton!!! Zizou odrobił lekcję z "catenaccio"!!!
Tak właśnie powinniśmy dążyć do wygrania LM!!!
Autobus we własnej połowie + zabójcze kontry!
Grajków do kontry mamy wyśmienitych:
BBC + zmiany: Lucas i Jese!

Hamulcowi: Isco + James na szczęście dziś nie zagrali!

Zizou doskonale zdał swój pierwszy TURBO EGZAMIN!!!!!!!!!
Od pierwszej minuty przyjemnie było oglądać dojrzały zespół, który poradził sobie na najgorętszym terenie!!!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: