FC Barcelona - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.04.03 00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KaiFCB napisał:
Az sie musialem zarejestrowac jak to przeczytalem.

"Wyjdźcie i cieszcie sie" - takie słowa beda widniały na mozaice ktora stworzą kibice podczas Gran Derbi. Słowa te wypowiedział Cruyff do swoich zawodników przed finałem LM.

Sorry guys.. wiecie doskonale co sie wydarzy.

:(

vandervaart23
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2016.04.03 00:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poczatku wygladalo to jak klasyki za Mou a nie jak za Carlo czego sie chyba bardziej spodziewalismy (nie wspominam o Rafie bo tych co psioczyli kolejny wpierdol to wgl nie rozumie i polecam przedefiniowac wyraz "kibic ") a tu brawa dla Zizu za ogarniecie gry defensywnej calego zespolu ,minusu za atak pozycyjny nie ma bo jednak widomo ze aby schematy tej gry wypracowac czasu potrzeba (widzielismy to nawet za CArlo) i widac tez bylo jeszcze braki pewnosci siebie u naszych graczy ,co z czasem minelo i bylo juz lepiej aby teraz dostali takiego kopa jak za Decimy ,kiedy Carlo wspomnial ze wygrany final z Barcelona ich mocno napedzil w Lm . Na koniec prosze was wszystkich nie przestajcie wierzyc w nasz Real bo mamy swietnych pilkarzy ktorych musimy kochac ,mozna miec pretensje za zle mecze i rozne opinie ale aby pueta kazdej wypowiedzi byla nasiaknieta miloscia do tego klubu ...HALA MADRID

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko nadzieję, że to będzie kluczowy moment na resztę sezonu przede wszystkim dla samych piłkarzy. Na początku byli obsrani i zapowiadało się najwyżej 90 minutową obroną częstochowy, ale sami sobie udowodnili, że mogą ograć niepokalaną na ich terenie, po ~40 meczach bez porażki. To może być całkiem konkretny słynny perezowski "impuls".

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bonk
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale radocha! <serce> 50 ludzi w barze, 5 za Realem, reszta Barcelona

Powrót do góry
Hubertus401
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.04.03 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz do 70 minuty po stronie Barcy, ale potem ich nieźle przycisneliśmy do ściany. Nieuznana bramka Bale'a, akcja Walijczyka sam na sam z Bravo i w końcu piękna bramka Ronaldo.

Jedyne co boli to czerwo Ramosa. Gościu jakby rozgrywa co 2. mecz dobry. Dzisiaj "padło na ten zły". Mógł już w 1. połowie wylecieć z boiska! Najgorszy piłkarz meczu, Sergio nie powinien tak grać nieodpowiedzialnie, gdy jest kapitanem...

Pokazaliśmy wczoraj wolę walki. Zatrzymaliśmy niepokonaną jeszcze Barcelonę! Hala Madrid!

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2016.04.03 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcieliście drużyny? Mieliście. Chcieliście żeby się nie ośmieszyli? Mieliście. Chcieliście zwycięstwa całej drużyny? Mieliście. Chcieliście uciszenia Camp Nou? Mieliście.
Wierzyć w Real trzeba zawsze, tak jak pisałem wcześniej. Amen.

wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.04.03 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na chłodno już bez wkurwu, to sobie myślę, że real może wyszedł obsrany, ale zagrał maksymalnie konsekwentnie. Zidane nakreślił im taktykę, robili dokładnie to co kazał. Przede wszystkim była walka. Jak ronaldo był sfaulowany we WŁASNYM polu karnym to ktoś z tyłu z kumpli rzucił, że "Zanurkował w nie tym polu karnym", a ja wręcz przeciwnie pomyślałem sobie, że Zidane musiał im nieźle nagadać, że Ronaldo leci za Neymarem aż pod własną bramkę. Świetna robota i psychologiczna i piłkarska ze strony trenera. Co ważniejsze jak w drugiej połowy Barca się otwarła to te kontrataki wyglądały naprawdę dobrze z waszej strony, w sensie były przemyślane, szybkie, nie było tam przypadku, stwarzaliście zawsze zagrożenie. Z przykrością stwierdzam, że jeśli dołek jaki teraz złapała Barca utrzyma się dłużej, to Pateti ich zmiażdżą w dwumeczu, a do pełni szczęścia braknie wtedy tylko jakiegoś wpierdolu z Sociedad i nerwówki na koniec.

Mam jednak cichą nadzieję, że spotkamy się w LM jeszcze i będzie okazja do rewanżu, najlepiej bez żadnych kontrowersji.

Powrót do góry
Keyser Soze
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie gdzie (będzie) można obejrzeć cały mecz? Chciałbym jeszcze raz obejrzeć drugą połowę, tym razem na spokojnie ;)

Powrót do góry
masterlag
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2016.04.03 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=Mgj0HJ7tIzA

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2016.04.03 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keyser Soze napisał:
Wiecie gdzie (będzie) można obejrzeć cały mecz? Chciałbym jeszcze raz obejrzeć drugą połowę, tym razem na spokojnie ;)

http://www.fullmatchesandshows.com
do wyboru do koloru. Nie miałem wczoraj okazji obejrzenia meczu, i wracając do domu włączyłem neta na telefonie. Na początku odpaliło mi fejsa gdzie pierwszym postem był post kumpla o wyniku, ale nie zdążyłem przeczytać bo od razu na livescorea wchodziłem. I gdy już miałem zobaczyć wynik olśniło mnie, że mogę przecież tam obejrzeć mecz z emocjami bez znajomości wyniku. Warto było <serce>

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cudownie jest obudzić się ze świadomoscią, że nas klub zamknął pyski tym bufon, którzy swój Visca klub stawiali ponad wszystko, stawiali im pomnik, pisali historię, a wyszło przepięknie ;)

Powrót do góry
styga10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2016.04.03 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszy mnie wygrana dzisiaj aż chce się żyć tym bardziej , że mało jest w tym sezonie takich chwil. Mecz super jak na Gran Derbi wypada pomyłki sędziego zostawiam bez komentarza bo dla każdego coś dobrego z tego wyszło. Myślę że to może być przełom w psychice i nastawieniu piłkarzy na resztę sezonu:) Hala

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.04.03 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piecia1990 napisał:
Cudownie jest obudzić się ze świadomoscią, że nas klub zamknął pyski tym bufon, którzy swój Visca klub stawiali ponad wszystko, stawiali im pomnik, pisali historię, a wyszło przepięknie ;)

Wiesz co, wczoraj przechadzając się z dziewczyną po mieście po prostu na spacerze spotkałem naprawdę całkiem sporo grup krzyczących o jebaniu Barcelony, że Messi pedał itp, nie wystawiło to dobrej laurki klubowi którego kibice mają się czymś różnić od kibiców Barcelony Smile

Tak swoją drogą jest jakieś info odnośnie tego nieuznanego gola Bale'a? W sensie chodzi o to, czy to był babol ze spalonym czy rzekomo faul, bo nie mogę się doszukać informacji.

Powrót do góry
sicario
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.04.03 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Up

Chodzi mi o te dzieciarnie gimbusowo - forumową, która po każdej wpadce Realu spływa rosą na naszym forum. Debilem nie jestem, żeby wychodzić na ulicę i wydzierać ryja
To był rzekomy faul. Bale miał faulować Albę, a że hiszpański obrońca znany jest z tego, iż jego hobby jest nurkowanie, postanowił to wykorzystać.

Powrót do góry
wojtanowsky
Putka
Putka

PostWysłany: 2016.04.03 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn niby na powtórkach mu się władował w plecy no ale to jest piłka nożna nie tenis, obrońca ma stać na nogach w takiej sytuacji a najlepiej walczyć o piłkę.

A ta dzieciarnia forumowa to jest jakby z jednej i z drugiej strony, wiem coś o tym, bo i na jednym i drugim się wypowiadam Smile Natomiast wymowne jest dla mnie to, że chyba tylko u nas w Polsce ktoś ma takie problemy, jak wchodzę na zagraniczne fora, to jakby mniej tej spiny i ciśnięcia po jednych i drugich, a więcej wyważonych ocen, krytyki własnych zawodników itp.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2015/16 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: