Nałogi
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.19 23:07    Temat postu: Nałogi Odpowiedz z cytatem

Hmmm, znowu stworzylem dziwny temat....jest inny...zreszta jak kazdy...
chodzi mi o wasze nałogi....bo KAZDY CZŁOWIEK JEST NAŁOGOWCEM....tylko nie kazdy chce sie do tego przyznac i nie kazdy o tym wie....a nałóg jest to coś co robi sie czesto, a gdy ktoś np. powie: nie rób teraz tego....to bedziesz czuł ogromną pustkę i brak czegoś ważnego....podam przyklad: chce sobie obejrzec TV a tu slysze glosy rodzicow ze mam tyle nie ogladac TV bo mi sie oczy popsują i jestem zły na nich i na to ze nie moge obejrzec TV.....i jestem nałogowcem bo bardzo chce to zrobic a nie moge i cierpie....juz nie wspomne o papierosach......jak nie zapale to jestem zły i czogoś mi brakuje.....i to jest nałóg....a wiec moje nałogi:
- fajki
- Dziewczyna(jej brak powoduje we mnie złosci i czegos mi wtedy brakuje...)
- komputer(kiedys mi nalozyli haslo na kompie za zle wyniki w nauce...)
- rozmów(uwielbiam nawijać...)
- muzyka(jej dluzszy brak takze powoduje ze czegos mi brakuje...)
A jakby sie zastanowic to nałogiem tez mozna nazwac jedzenie i picie..itd...ale wiadomo ze tego nie zaliczamy...
- aha....i pieniadze( jak ich nie mam to takze sie ostro wkurzam i strasznie mi nieraz ich brakuje)
moze se jeszcze cos pozniej przypomne...a narazie to mam tylko nadzieje na to, ze ten temat nie zostanie usuniety i ze są na tym forum ludzie z nałogami...hehehe

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.19 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałaby sie definicja nałogu Wink :
"Nałóg, mocno utrwalona skłonność do wykonywania mniej lub bardziej przyjemnych czynności, które są często szkodliwe dla zdrowia, a także potępiane przez otoczenie, np.: alkoholizm, nikotynizm, narkomania.

Źródło nałogu tkwi w przyjemnościach dostarczanych przez dane przedmioty, w potrzebie ucieczki w inny świat przed cierpieniem fizycznym czy zagrożeniem. Walka z nałogiem jest bardzo trudna. Na podstawie wnikliwej diagnozy konieczne jest postępowanie terapeutyczne, np.: zmiana środowiska, stosowanie leków, psychoterapia."
Jedzenie to jest raczej potrzeba. Wink
Ja nie piję, nie palę.
Moim nałogiem ewentualnie można nazwać przsiadywanie przed kompem, ale też nie do końca. I może sport, ale to bym do potrzeb zaliczył Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.24 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm....czy ktos moze jest nalogowcem piwa??? bo powstal taki temat o piwie i nie wiem...jak mozna tak bardzo lubiec piwo?????
A moze ktos jest juz alkoholikiem i sie nam do tego ładnie przyzna?????
Bo np. u mnie to juz blisko bylo....chalem jak najety...bardzo czesto i bardzo duzo.....ale sie z tego juz wybronilem...poznalem"ją" i teraz to juz jestem trzeźwy praktycznie dzien w dzien.....(no....zdarzaja sie tez soboty...ale to niektore i tylko ze 3 piwka...i starczy...)

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.25 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, swego czasu tez duzo pilam, ale wlasnie glownie piwa Smile To musi byc wyjatkowa okazja, zebym wodke wypila - bo nie lubie. A jak juz pije, to tylko czysta - zeby jak najkrocej czuc jej smak - jak sie sączy drinka to caly czas sie czuje, a tak to jeden lyczek i juz nie ma Wink
No a piwo to pije wlasnie dla smaku, w letni dzien szczegolnie, jak gorraco, to uwielbiam wprost Rolling Eyes Tylko musze uwazac, bo mnie szybko bierze a ostatnimi czasy to juz nie lubie byc pijana - wiec jeden Leszek i jestem szczesliwa.No, na imprezie to z trzy Wink
Ale piwo ma genialny smak, nie rozumiem jak komus moze nie smakowac , jeli mialabym juz sie uzaleznic, to wlasnie od piwa Rolling Eyes

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.25 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naszczescie brak mi nałogów, fajek nie pale, a alkohol okazyjnie czyli jak jest okazja, piwo do meczu regularnie, ale bez przesady, ze sie uzalezniam.

Powrót do góry

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.25 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w sumie też jest nałóg... Shocked :/

http://sosnowiec.naszemiasto.pl/wydarzenia/349709.html

Jak kolesia złapią to w więzieniu ma p r z e j e b a n e,zostanie zniszczony... Evil I pomyśleć ,ze działo sie to osiedle obok mojego. Kamieniołomy dla takich ,bo Kara Śmierci to chyba wybawienie...

Zwyrodnialcy

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.03.25 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny obciales wlosy?
A tak powaznie,to masz Cwirek misje,ja jakbym takiego skurwiela chwycil to bankowo by na policje nie trafil,golymi rekami bym kurwe zajebal :/
---------------------
Po dluzszej chwili,stwierdzilem ze gosc ze zdjecia przypomina Hajte

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.25 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DaaN napisał:

Czarny obciales wlosy?
:

<hahaha>
Nie przepraszam ,tu nie ma nic do śmiechu. Takich trzeba upodlić do granic możliwości.Tu nie może być zwykła ciupa ,trzeba coś bardziej wyszukanego w takim upodleniu wynaleźć... Musi być kamieniołom ,i nie ważne ,ze to byłoby nieludzkie. Powinni tam jebać po kilkanaście godzin dziennie z regeneracją sił w postaci snu i żarła(ale tylko tyle co by im na prace starczyło siły dnia następnego-żadnych rarytasów ,tylko jedzenie dające ,,moc'').

Kara Śmierci?
Jesli tak ,to w mękach-dla zwyrodnialców ,pedofilów i innych zboczeńców-tylko przez nieustające rżnięcie aż do finishu... :/

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.03.25 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak zgadzam sie z Toba w kwestii jakie powinni dostawac kary gdy zostana zlapani przez policje.Inna sprawa ze jak ja bym takiego zlapal,to jako osoba nerwowa,raczej bym nie wytrzymal i zajebal bym takiego golymi rekami,no chyba ze kogos bliskiego mi by skrzywdzil,wtedy bym kurwe w piwnicy zamknal i po kawalku tygodniami mordowal :/

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.25 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bym dorwał takiego sukin.. to bym nie spieszył się z jego uśmiercaniem.Powoli bym go torturował tak jak robili to w sredniowieczu Evil Asz mi się nie dobrze robi jak pomyśle że taki los mógłby spotkać moją córke Wściekły

Co do moich nałogów

Arrow komputer (nie widze bez niego sensu życia)
Arrow muzyka - jest to dla mnie coś w rodzaju powietrza bez niej też nie moge żyć
Arrow wędkarstwo - potrafiłbym siedzieć na rybach tak długo dopuki robaki mi się nie skończą (mam duży zapas)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.25 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gołymi rękoma? Musiałbyś walczyć jak Seagal ,bo koleś miał nóż. I kapa by była gdyby okazał sie większym świrem ,tzn. zaatakowany obroniłby sie ,najebał atakującemu i go zgwałcił... Confused Tak czy siak w furii ma sie dodatkową moc...

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2004.03.25 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek zareczam Ci ze mimo skromnych warunkow fizycznych zrobilbym to golymi rekoma :>
p.s.
A przypomnialo mi sie ze kiedys latem taki zboczek tropil znajome nad jeziorkiem.My przyjechalismy patrzymy a jakas kurwa sie slini w krzakach w lesie.Ruszylismy za nim,dorwalem go,juz go na buty biore a ten hop w akacje jakies.Cale nogi pocialem o kolce, bo w krotkich spodenkach bylem, a mu sie jeszcze nie wiele dostalo.Potem pacjent uciekl nam na trzesawisko,ale koles byl tak podminowany ze sciagnal buty, skarpety i dorwal go na tym bagnie.Hyhy zesmy z pol godziny mu kare wymierzali,jeszcze za ryj go do jego rodziny zaciagnelismy i powiedzielismy ze jest zboczencem i na drugi raz zajebiemy.Ciekawe czy go to choc troche zresocjalizowalo Rolling Eyes

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.25 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe
Pamiętam kiedyś ,jak mieliśmy praktyki w Elektromontażu Katowice.Patrzymy przez okno a w oddali koleś stoi na torach w jednej ręce gazeta a w drugiej swój pisior i se jedzie Laughing My na całe ryje w jego kierunku jakieś teksty i chyba sie speszył bo polazł . Very Happy
Każdy jest zboczony ale ,zeby do tego stopnia ,ze w miejscach publicznych? Choroba... Confused

Powrót do góry
Kaska_K
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.25 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak bardzo trzeba mieć wypaczoną psychikę, aby dokonywać tak makabrycznych czynów..., co myśli/czuje taki ktoś, gdy to robi...? Nigdy tego nie pojmę... Nigdy w życiu nie byłam skrzywdzona (właściwie w żaden sposób, bo nawet nikt mnie nigdy nie uderzył) - nie mam pojęcia więc jak czują się tak bardzo skrzywdzone osoby, jak olbrzymi wpływ mają takie wydarzenia na dalsze życie... Mam nadzieję, że nigdy się nie dowiem!
Poowooolne tortury dla gnojka!!! - 3xTAK

Co do tematu:
- trzy lata temu przestałam palić...
- alkohol pije okazjonalnie - więc to nie nałóg ;)
- narkotyków nie stosuję żadnych, pod żadną postacią (i nigdy nie stosowałam)
- uwielbiam siedzieć w necie, ale bez niego też mogę żyć (przekonałam się ostatnio)
- za to moim najprawdziwszym nałogiem jest czytanie książek i słuchanie muzyki... bez tych rzeczy życie staje się dla mnie nudne i "martwe"!

Pozdrawiam,

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.03.25 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytam książkę ,która ma taki tytuł: ,,TY zaraziłeś ICH narkomanią'' Nad tytułem widnieje miejsce na zdjęcie-bardzo wymowne... Książkę napisał śp. Marek Kotański.Opowiada ona o domach MONARU i o walce Narkomanów z nałogiem i z sobą.Jak zawsze byłem do Narkomanów nastawiony w 100% negatywnie ,to teraz w jakiś tam stopniu można ich zrozumieć ,co nie zmienia faktu ,że dalej jestem na MINUS i że to głównie ich wina z wejściem w nałóg... Confused Polecam tę pozycję. Wink

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: